©Termalux 2020

Profesjonalny montaż - ponad 20 lat doświadczenia


 
 

Okna, Drzwi, Rolety, Bramy

TERMALUX
Okna, Drzwi, Rolety, Bramy
43-100 Tychy
ul. Wałowa 35
mail: termalux@termalux.pl


 
Nasze salony sprzedaży:

Mysłowice
ul. Rynek 26
tel. 32 348 38 26
kom. 797 027 214
mail: myslowice@termalux.pl

Jaworzno
 
ul. Grunwaldzka 107
tel. 32 616 62 30
kom. 797 027 230
mail: jaworzno@termalux.pl

Katowice
ul. Żwirki i Wigury 5
tel. 32 251 03 41
kom. 797 027 231
mail: katowice@termalux.pl

Sosnowiec
ul. Targowa 14
tel. 32 292 15 25
kom. 797 027 233
mail: sosnowiec@termalux.pl

Tychy
ul. Harcerska 78
tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234
mail: tychy@termalux.pl

Tychy
ul. Wałowa 35
tel. 32 227 64 16
mail: termalux.tychy@gmail.com
 
 
Jeśli masz pytania, chcesz abyśmy dokonali dla Ciebie BEZPŁATNEJ WYCENY, przyjechali na BEZPŁATNY POMIAR lub po prostu chcesz abyśmy się z Tobą skontaktowali, wyślij poniższy formularz.

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ TAK SZYBKO JAK BĘDZIE TO MOŻLIWE

* - POLA WYMAGANE
Skontaktuj się z nami

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorami Pani/Pana danych osobowych jest:

1/ TERMALUX Leszek Gierszner 43-100 Tychy ul. Wałowa 35

2/ TERMALUX Leszek Gierszner, Barbara Gierszner s.c. 43-100 Tychy ul. Wałowa 35.

Dane osobowe podawane w ramach korzystania z niniejszej strony internetowej (formularz kontaktowy) są przetwarzane wyłącznie w celu: odpowiedzi na zapytanie mailowe, przedstawienia oferty na prośbę klienta, podjęcia działań przed zawarciem umowy lub wykonania umowy, przekazywania klientowi informacji dotyczących wykonania lub zmian umowy, potwierdzenia przyjęcia reklamacji i udzielenia na nią odpowiedzi.

Dane osobowe nie są wykorzystywane w celach marketingowych, w tym profilowania. Dane nie są przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

Dane osobowe są podawane dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Żądania wykonania praw prosimy przekazywać na adres administratora pisemnie bądź mailowo.