©Termalux 2021

Profesjonalny montaż - ponad 20 lat doświadczenia

Okna - Mikołów. Zapraszamy do salonów sprzedaży w Mikołowie.

RABATY NAWET DO - 23%
OFERTA WAŻNA DO 30.04.2021 r.

Chcesz wymienić okna... ale nie masz pewności, które wybrać? Zastanawiasz się, które będą naprawdę chronić przed zimowymi mrozami, które będą prawdziwą barierą dla hałasu dobiegającego z ulicy, ale przede wszystkim będą się charakteryzowały trwałością i niezawodnością przez wiele długich lat...? Zaufaj naszemu doświadczeniu. Jesteśmy na rynku już 20 lat. Pomożemy wybrać produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Okna - Tychy


Jeśli masz pytania, chcesz abyśmy dokonali dla Ciebie bezpłatnej wyceny lub przyjechali na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar, wypełnij krótki formularz kontaktowy, odpowiemy tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

NIE POBIERAMY ZALICZEK!
Naszym zdaniem najpierw trzeba dobrze i rzetelnie wykonać swoją robotę, a dopiero wtedy, kiedy klient jest zadowolony z wykonanej usługi, można wziąć zapłatę.


Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży

Zwracamy uwagę, że przed podjęciem decyzji o wyborze okien, warto odwiedzić jeden z naszych salonów sprzedaży, aby dokładnie się im przyjrzeć. Bardzo często okna o tej samej nazwie będą znacząco różnić się jakością wykonania, wyposażeniem, ilością funkcji okucia itp.


Porównując oferty nie kierujmy się zatem tylko i wyłącznie nazwą systemu (aluplast, veka itp.) ponieważ to tylko nazwa producenta profili PCV, z których okno jest wykonane. Pamiętajmy, że warto dokładnie sprawdzić także takie elementy jak: szerokości i grubości ram okiennych, grubości ścianek w profilach PCV, zastosowane okucia i ich kompletność, zastosowane wkłady szybowe, grubość zastosowanych wzmocnień stalowych.


Należy pamiętać, że dobrze wykonany montaż wybranego produktu ma ogromne znaczenie i jest warunkiem koniecznym by prawidłowo funkcjonował przez długie lata. Nawet najlepszy i najdroższy produkt nie spełni naszych oczekiwań, jeśli nie zostanie fachowo i profesjonalnie zamontowany.

 

 

Firma TERMALUX gwarantuje:

  • szybki i sprawny montaż na najwyższym poziomie, dzięki sprawdzonym i doświadczonym ekipom montażowym (ponad 20 lat doświadczenia, działamy od 1997 r.)  
  • odpowiedni dobór produktu, profesjonalne doradztwo wraz z dokładnym ustaleniem koniecznych wymiarów dzięki bezpłatnej wizycie naszego przedstawiciela na miejscu montażu

  • czystość i porządek w miejscu montażu dzięki zabezpieczeniu obszaru bezpośrednio związanego z montażem za pomocą folii ochronnych oraz starannego uporządkowania miejsca pracy

  • pełną odpowiedzialność za wykonany montaż – udzielamy pełnej 2 letniej gwarancji na wykonaną usługę oraz dołączamy kartę gwarancyjną producenta zamontowanego produktu (w przypadku okien to zwykle 5 lat gwarancji)

Nasz Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego po wykonanej usłudze zawsze prosimy o wyrażenie swojej opinii na temat jakości wykonywanych przez nas usług w specjalnie przygotowanej krótkiej ankiecie pomontażowej. 

 

Dzięki Państwa uwagom możemy ciągle dążyć do perfekcji i coraz lepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów.Należy pamietać, że nie jest to cała oferta okien jaką możemy zaproponować. Jeśli szukasz okien, których nie ma na tej stronie internetowej, zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy. Współpracując z największymi producentami okien w Polsce, jesteśmy pewni, że przygotujemy bardzo atrakcyjną ofertę.


Jeśli masz pytania, chcesz abyśmy dokonali dla Ciebie bezpłatnej wyceny lub przyjechali na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar, wypełnij krótki formularz kontaktowy, odpowiemy tak szybko jak tylko będzie to możliwe.