Moskitiery ramkowe Jaworzno

Czym jest moskitiera? Najprościej opisać moskitiery jako system, który zapobiega wlatywaniu do mieszkania niemile widzianych owadów. Chodzi tu przede wszystkim o owady takie jak muchy czy komary. System moskitier składa się z mocowanych do ram okna siatek o bardzo drobnych oczkach. Sprawia to, że nawet małych rozmiarów owad nie jest w stanie dostać się do wnętrza domu.

Moskitiery często są montowane w domkach letniskowych na terenach wilgotnych, np. nad jeziorem czy w lesie. Coraz częściej spotyka się je też w prywatnych domach i mieszkaniach. Można montować je w zwykłych oknach, ale także w drzwiach balkonowych czy tarasowych.

W ofercie mamy różne modele moskitier. Niektóre z nich, takie jak moskitiery ramkowe, można bez problemu mocować w każdym oknie. Moskitiery ramkowe są dopasowywane do wymiarów konkretnego okna. Składają się z ramki stworzonej na wymiar oraz dopasowanej do niej niewielkiej siatki. Taką moskitierę można bardzo łatwo i szybko mocować, a także w momencie, gdy zaistnieje taka potrzeba, równie szybko i bezproblemowo zdjąć.

Salon sprzedaży

Jaworzno

ul. Grunwaldzka 107
43-603 Jaworzno

tel: 32 616 62 30
kom. 797 027 230

mail: jaworzno@termalux.pl

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Moskitiery Jaworzno

Wietrzenie mieszkań w trakcie lata to standard dla tych, którzy nie posiadają klimatyzacji w swoich domach. Niestety, szeroko otwarte okna to zaproszenie dla insektów. Można stosować środki na owady, jednak to może nie wystarczyć, dlatego warto wziąć pod uwagę inne, bardziej skuteczne problemy ochrony przed ukąszeniami. Właśnie po to powstały moskitiery, a moskitiera ramkowa to hit. Dzięki drobnym oczkom w siatce montowanej w oknie żaden owad nie ma szans dostać się do domu. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, natomiast szybki pomiar możemy wykonać, jeśli masz niedaleko siebie Jaworzno. Żaluzje, rolety zewnętrzne, moskitiery drzwiowe, rolety wewnętrzne, rolety rzymskie i inne montowane są tak szybko jak to możliwe. Możliwe, że przed pierwszym ukąszeniem.

Moskitiery drzwiowe Jaworzno

Standardowe moskitiery okienne, czyli moskitiery ramkowe nie pasują do drzwi, bo muszą się one swobodnie otwierać. Nie da się zatem w oknie balkonowym czy drzwiach tarasowych zainstalować standardowych moskitier, które blokowałyby wejście. Jednak i na ten kłopot jest proste rozwiązanie. Mowa o moskitierach drzwiowych, przygotowanych specjalnie z myślą o oknach balkonowych. Mogą być to moskitiery wyposażone w zawiasy, które montuje się jako drugie drzwi. Skrzydła drzwi moskitier zbudowane są z materiałów nieprzeszkadzających w normalnym użytkowaniu drzwi. Tego typu moskitiera nie jest również skomplikowana w montażu. Ważne jest tutaj dokładne zmierzenie okna, do którego ma zostać zamontowana. Tylko poprawnie wykonane wymiary pozwolą zamontować moskitierę w taki sposób, by skutecznie chroniła przed owadami. Skrzydła drzwi moskitier zbudowane są z drewna o wybranym wybarwieniu, dlatego mogą także działać jako ozdoby okienne. Aby upewnić się, że wszystko będzie tak jak należy warto posilić się u dołu uszczelką szczotkową w panelu moskitiery. Dzięki obecności specjalnych profili aluminiowych we wnęce drzwiowej oraz samonośnych futrynach mocowanych w przypadku moskitiery drzwiowej możesz mieć pewność powodzenia operacji.

Moskitiery harmonijkowe Jaworzno

Moskitiera harmonijkowa to odmiana standardowej moskitiery, jaką jest moskitiera ramkowa. Taka moskitiera bardzo skutecznie chroni przed inwazją owadów w mieszkaniu i w domu posługując się w rozłożeniu naciągniętą siatką, która nie daje się nikomu wedrzeć do środka. Podstawowa różnica między nią a moskitierą ramkową polega na tym, że harmonijkowa moskitiera nie jest montowana do okna na ramce. Moskitiera harmonijkowa ma formę plis. Można więc łatwo ją złożyć i rozłożyć, a w każdym ułożeniu zajmuje niej miejsca niż moskitiera ramkowa. Z tego względu to świetne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku mniejszych mieszkań, tam, gdzie ważne jest, aby zachować jak najwięcej przestrzeni. Co także istotne, montaż oraz demontaż moskitiery to zadania banalnie łatwe i szybkie. Nie są więc potrzebne skomplikowane, inwazyjne działania. Cały proces zajmuje niewiele czasu. Dodatkowo moskitiera taka prezentuje się estetycznie dzięki możliwości koloru z palety ral.

Moskitiery na wymiar Jaworzno

Moskitiera na wymiar to podstawa. Powinna ona być stworzona dokładnie na wymiar okna. Tak siatka, jak i ramki w przypadku moskitier ramkowych muszą być dopasowane do ram okna. Chodzi o to, by skutecznie chronić przed inwazją owadów. Mogą się one przedostać się do domu każdą szparą. Dlatego brak szczelin zapewni odpowiednią ochronę – szczególnie jeśli wzmocnisz ją u dołu uszczelką szczotkową i naciągniętą siatką, a to także ochroni Cię przed insektami otworów drzwiowych. Dobrze jest zatroszczyć się o idealną szczelność moskitiery, ponieważ tylko wtedy zapewni komfort i będzie działać tak skutecznie, jak powinna, a system umożliwiający osłonę zadziała jak należy.

Niezbędne jest więc dokładne zmierzenie okna. Dzięki zebranym pomiarom można przygotować moskitierę na wymiar, która będzie idealnie pasować do ramy i powstanie idealna moskitiera ramkowa. Jeśli chodzi o moskitierę na drzwi, koniecznie jest wykonanie odwiertów, dlatego tym bardziej istotne jest poprawne zebranie wymiarów stolarki okiennej, tak w przypadku moskitiery drzwiowej, jak i zwykłej. Sprawdź też kolor futryn, by dopasować moskitierę według palety ral.

Moskitiery na zawiasach Jaworzno

Każdy z nas lubi cieszyć się odpowiednim komfortem we własnym domu lub mieszkaniu. W okresie letnim przeszkodą mogą być jednak wszelkiego rodzaju owady, które przedostają się do naszych wnętrz. W takim przypadku warto pomyśleć nad zamontowaniem moskitiery. Nasze moskitiery na zawiasach to idealne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się komfortem, bez nieustannej walki z latającymi muchami czy też komarami. Możesz wybrać moskitierę zawiasową pojedyńczą, posiadającą system umożliwiający osłonę przed owadami, która idealnie wpasuje się na drzwi zewnętrzne dzięki zastosowaniu specjalnych profili aluminiowych.

Solidne wykonanie oraz niezawodność gwarantują, że każda noc przy otwartym oknie będzie regenerująca i niczym niezakłócona. Uchroń się przed insektami otworów drzwiowych i sprawdź nasze moskitiery okienne na samonośnych aluminiowych futrynach mocowanych.

Moskitiery plisowane Jaworzno

Moskitiera to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uchronić się przed owadami we własnym domu. Nasze moskitiery plisowane pozwalają na idealne dopasowanie ich do okna, dzięki czemu żadna mucha, komar czy też osa nie przedostanie się do wnętrza domu. Warto postawić na wygodę, szczególnie jeśli lubicie Państwo spać przy otwartym oknie. To właśnie wtedy komary są bowiem najbardziej uciążliwe, ale dzięki moskitierze nie będą one więcej stanowiły problemu

Moskitiery przesuwne Jaworzno

Ciepłe letnie wieczory to pora podczas której najczęściej mamy do czynienia z różnego rodzaju uciążliwymi owadami. Warto się przed nimi więc uchronić i postawić na moskitierę przesuwną. Dzięki nim możliwe będzie łatwe pozbycie się komarów. Idealnie przylegająca do okna moskitiera skutecznie je powstrzyma, gwarantując komfort i wygodę podczas odpoczynku. Wysoka jakość moskitiery sprawia również, że nie straszne jej są warunki pogodowe, dzięki czemu wytrzyma ona bezproblemowo przez wiele lat.

Moskitiery montaż Jaworzno

Dobrze dopasowana moskitiera okienna jest w stanie skutecznie zniwelować ilość owadów w naszych wnętrzach do zera. Jest to szczególnie przydatne w okresie letnim, kiedy to mamy do czynienia z dużą ilością much i komarów – szczególnie wieczorem. Warto więc zapewnić sobie wysoki komfort i skorzystać z naszej oferty wysokiej jakości moskitier. Plusem jest to, że są one idealnie dopasowane pod dane okno z uwagi wykonania produktu na wymiar – sam montaż natomiast zajmuje dosłownie moment i nie stanowi żadnego problemu. Moskitiery na samonośnych aluminiowych futrynach mocowanych są łatwe w montażu oraz demontażu, więc możesz schować je na zimę.

Obejrzyj nasze moskitiery, rolety, okna, drzwi oraz bramy garażowe, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Działamy również na terenie innych miast: Moskitiery Katowice