Moskitiery ramkowe Katowice

Moskitiery ramkowe – czym one są? Najprościej mówiąc jest to system, który zapobiega przedostawaniu się do mieszkania owadów, między innymi takich jak muchy czy komary. System tego rodzaju składa się z montowanych do ram okna siatek, które wyposażone są w bardzo drobne oczka, dzięki czemu żaden owad nie jest w stanie przeniknąć do wnętrza domu. Moskitiery ramkowe są często montowane w domkach letniskowych położonych na terenach wilgotnych, np. nad jeziorem czy w lesie. Są również pożądane w prywatnych domach i mieszkaniach. Moskitiery ramkowe można montować w zwykłych oknach, ale także bez problemu zakładać w drzwiach balkonowych czy tarasowych. Dostępne są różne modele moskitier. Część z nich, moskitiery ramkowe, można bez problemu zamontować w każdym oknie. Modele ramkowe są dokładnie dobierane do wymiarów konkretnego okna. Składają się z ramki stworzonej na wymiar oraz dopasowanej do niej drobnej siatki. Taką moskitierę da się bardzo łatwo i szybko zamontować, a także, gdyby zaistniała taka potrzeba, równie szybko i bezproblemowo zdemontować.

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

Moskitiery Katowice

Komary, muchy jak również inne owady są ogromnym utrudnieniem, zwłaszcza w trakcie ciepłych, wiosennych oraz letnich miesięcy. Często w tych miesiącach wietrzymy mieszkania, a szeroko otwarte okna to zaproszenie dla wielu różnych insektów. Skutkiem tego są dokuczliwe ugryzienia komarów. Zamiast używania środków na owady, lepiej postawić na wysokiej jakości i jednocześnie proste rozwiązanie, czyli moskitiery okienne. Dzięki bardzo drobnych oczkach w siatce montowanej w oknie żaden owad nie ma szans dostać się nieproszonym do domu. Nie będzie więc przeszkadzał. Montaż moskitiery może skutecznie ochronić przed niepożądanymi gośćmi.

 

Moskitiery na wymiar Katowice

To ważne, aby moskitiery ramkowe były stworzone dokładnie pod wymiar okna. Chodzi o to, by doskonale chronić przed inwazją owadów, które mogą przenikać każdą szparą. Warto zatroszczyć się o idealną szczelność moskitiery, ponieważ tylko wtedy moskitiery ramkowe zapewnią oczekiwany komfort i będą działać tak skutecznie, jak powinny. Niezbędne jest zatem dokładne zmierzenie okna, by później można było przygotować moskitierę na wymiar, która będzie perfekcyjnie pasować do ramy. Jeśli chodzi o moskitiery drzwiowe, niezbędne jest wykonanie odwiertów, dlatego tym bardziej istotne jest poprawne oznaczenie wymiarów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie oferujemy bezpłatny pomiar oraz montaż moskitiery do ramy okiennej w Twoim domu.

 

Moskitiery drzwiowe Katowice

Moskitiery drzwiowe mogą przybierać różne formy. Są to na przykład moskitiery rolowane oraz przesuwne. Mogą być one wyposażone w zawiasy, które są instalowane jako drugie drzwi. Otwierają się one tak samo jak okno balkonowe czy tarasowe i nie przeszkadzają w działaniu drzwi. Tego rodzaju moskitiera nie jest również trudna w montażu. Kluczem do sukcesu jest tutaj dokładne zmierzenie drzwi, do których ma być ona zamontowana. Tylko poprawnie zrobione wymiary pozwolą zamontować moskitierę w taki sposób, by skutecznie chroniła przed pojawieniem się nieproszonych gości i by nie mogły się one przedostać przez szczelinę między oknem a siatką.

 

Moskitiery rolowane Katowice

Moskitiery rolowane to inna, nowoczesna odmiana standardowej moskitiery, różniąca się od moskitiery ramkowej do okien i drzwi. Taka moskitiera także bardzo skutecznie chroni przed inwazją owadów i pojawianiem się ich w mieszkaniu czy w domu. Podstawowa różnica jest w tym wypadku taka, że moskitiery rolowane są zwijane, a nie rozkładane na boki czy przesuwane.  Moskitiera rolowana to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla mniejszych mieszkań, tam, gdzie ważne jest, aby zachować jak najwięcej przestrzeni. Co więcej, montaż oraz demontaż moskitiery, tak jak i moskitiery ramkowej z okien i drzwi, to zadania banalnie łatwe i szybkie. Nie są więc potrzebne skomplikowane, inwazyjne działania, których wymagają na przykład moskitiery zewnętrzne.

 

Moskitiery do ramy okiennej Katowice

Sezon letni to czas, w którym owady mogą być szczególnie uciążliwe. Na co dzień trudno jest się przed nimi uchronić tradycyjnymi sposobami, ale na szczęście istnieje pewne skuteczne rozwiązanie i są nimi moskitiery do ramy okiennej. Dzięki nim można uchronić się przed ukąszeniami i jednocześnie cieszyć się przepływem powietrza we własnym domu. Otwarcie okna na noc już nie będzie stanowiło problemu i rano z pewnością wstaniemy wyspani i bez ukąszeń.

 

Moskitiery pod rolety zewnętrzne Katowice

Skuteczna ochrona przed komarami to coś, o czym marzy wiele osób. Na szczęście obecne rozwiązania jak najbardziej to umożliwiają. Z pomocą przychodzą tutaj moskitiery pod rolety zewnętrzne, dzięki którym można łatwo i wygodnie odseparować się od uciążliwych owadów. Plusem jest też to, że produkt można wykonać na wymiar, dzięki czemu będzie on idealnie przylegał do okna. Wykorzystany materiał sprawia również, że moskitiera jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, przez co jest to zakup na lata.

 

Moskitiery przesuwne Katowice

Moskitiera przesuwna to idealne rozwiązanie w momencie, gdy chcemy zadbać o swoją wygodę i móc wpuścić nieco świeżego powietrza do domu, jednocześnie nie zapraszając uciążliwych much i komarów. Najwyższej jakości materiał sprawia, że moskitiera jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, co pozwala cieszyć się jej skutecznością przez długi czas. Jest to ulga którą doceni każdy – szczególnie w okresie letnim, kiedy to z wyżej wymienionymi owadami mamy do czynienia zdecydowanie zbyt często. Wartym odnotowania plusem jest to, że moskitierę można dopasować do każdego okna czy też drzwi balkonowych i występuje ona w różnych kolorach.

 

Montaż moskitiery Katowice

Kupno sprawdzonej moskitiery to w wielu przypadkach doskonała decyzja, szczególnie jeśli lubisz spędzać letnie ciepłe wieczory przy otwartym oknie. Ilość komarów oraz innych owadów, które wówczas występują jest często bardzo duża, ale moskitiera skutecznie powstrzyma nieproszonych gości przed dostaniem się do środka, o co nie masz gwarancji pracując tylko roletami zewnętrznymi. Ponadto warto zadbać o pupile domowe, śmiało można wykorzystać do tego moskitiery ramkowe przeznaczone do ochrony przed owadami, ale także zabezpieczają przed ucieczką zwierząt przez otwarte okno. Montaż moskitiery wykonujemy na terenie całego kraju, choć głównie na terenie Śląska. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Moskitiery najwyższej jakości – konkurencyjne ceny

Sytuacja idealna jest wtedy, gdy jakość idzie w parze z ceną. Naszą firmę cechuje rzetelność oraz produkcje najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Bez względu na to, czy ma być to moskitiera ramkowa, chowana w profilu bocznym czy przesuwna. Producent moskitier zapewnia, że montaż moskitiery to jedna z najlepszych decyzji w okresie letnim ze względu na panujące warunki atmosferyczne, a montaż moskitiery okiennej jest na najwyższym poziomie.

Poznaj szeroką ofertę również na inne produkty z bogatej oferty, np okna katowice, bramy garażowe w Katowicach, rolety katowice, drzwi Katowice. Zapraszamy!

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!