Moskitiery ramkowe Katowice

Moskitiery ramkowe – czym one są? Najprościej mówiąc jest to system, który zapobiega przedostawaniu się do mieszkania owadów, między innymi takich jak muchy czy komary. System tego rodzaju składa się z montowanych do ram okna siatek, które wyposażone są w bardzo drobne oczka, dzięki czemu żaden owad nie jest w stanie przeniknąć do wnętrza domu. Moskitiery ramkowe są często montowane w domkach letniskowych położonych na terenach wilgotnych, np. nad jeziorem czy w lesie. Są również pożądane w prywatnych domach i mieszkaniach. Moskitiery ramkowe można montować w zwykłych oknach, ale także bez problemu zakładać w drzwiach balkonowych czy tarasowych. Dostępne są różne modele moskitier. Część z nich, moskitiery ramkowe, można bez problemu zamontować w każdym oknie. Modele ramkowe są dokładnie dobierane do wymiarów konkretnego okna. Składają się z ramki stworzonej na wymiar oraz dopasowanej do niej drobnej siatki. Taką moskitierę da się bardzo łatwo i szybko zamontować, a także, gdyby zaistniała taka potrzeba, równie szybko i bezproblemowo zdemontować.

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Moskitiery okienne Katowice

Komary, muchy jak również inne owady są ogromnym utrudnieniem, zwłaszcza w trakcie ciepłych, wiosennych oraz letnich miesięcy. Często w tych miesiącach wietrzymy mieszkania, a szeroko otwarte okna to zaproszenie dla wielu różnych insektów. Skutkiem tego są dokuczliwe ugryzienia komarów. Zamiast używania środków na owady, lepiej postawić na wysokiej jakości i jednocześnie proste rozwiązanie, czyli moskitiery okienne. Dzięki bardzo drobnych oczkach w siatce montowanej w oknie żaden owad nie ma szans dostać się nieproszonym do domu. Nie będzie więc przeszkadzał. Moskitiera ramkowa chroni skutecznie.

Moskitiery na wymiar Katowice

Moskitiery na wymiar? Jak najbardziej. To ważne, aby moskitiera ramkowa została stworzona dokładnie pod wymiar okna. Tak sama siatka, jak i ramki w przypadku moskitier ramkowych powinny być bardzo dobrze dopasowane do ram okna. Chodzi o to, by doskonale chronić przed inwazją owadów, które mogą przenikać każdą szparą. Dlatego jedynie brak szczelin pozwoli osiągnąć pożądany efekt. Warto zatroszczyć się o idealną szczelność moskitiery, ponieważ tylko wtedy moskitiera ramkowa zapewni oczekiwany komfort i będzie działać tak skutecznie, jak powinna, a ochrona przed owadami będzie wysoka.

Niezbędne jest zatem dokładne zmierzenie okna, by później można było przygotować moskitierę na wymiar, która będzie perfekcyjnie pasować do ramy. Jeśli chodzi o moskitierę na drzwi, niezbędne jest wykonanie odwiertów, dlatego tym bardziej istotne jest poprawne oznaczenie wymiarów.

Moskitiery drzwiowe Katowice

Standardowe moskitiery okienne nie pasują do drzwi, ponieważ muszą się one swobodnie otwierać. Nie da się zatem w oknie balkonowym czy drzwiach tarasowych zainstalować standardowych moskitier. Jednak i na taki problem jest proste rozwiązanie. Mowa o moskitierach drzwiowych, opracowanych specjalnie z myślą o tego rodzaju oknach. Mogą być to moskitiery wyposażone w zawiasy, które są instalowane jako drugie drzwi. Otwierają się one tak samo jak okno balkonowe czy tarasowe i nie przeszkadza w działaniu drzwi. Tego rodzaju moskitiera nie jest również trudna w montażu. Kluczem do sukcesu jest tutaj dokładne zmierzenie okna, do którego ma ona być zamontowana. Tylko poprawnie zrobione wymiary pozwolą zamontować moskitierę w taki sposób, by skutecznie chroniła przed owadami i by nie mogły się one przedostać przez szczelinę między oknem a siatką. Taka ochrona przed owadami jest świetna.

Moskitiery harmonijkowe Katowice

Moskitiera harmonijkowa to inna, nowoczesna odmiana standardowej moskitiery, różniąca się od moskitiery ramkowej do okien i drzwi. Taka moskitiera także bardzo skutecznie chroni przed inwazją owadów i pojawianiem się ich w mieszkaniu czy w domu. Podstawowa różnica jest w tym wypadku taka, że harmonijkowa moskitiera nie jest montowana do okna na sztywnej ramce. Jak sama nazwa wskazuje, moskitiera harmonijkowa przyjmuje oryginalną formę plis. Można zatem bardzo łatwo ją złożyć i rozłożyć, a w każdym położeniu zajmuje ona niewiele miejsca. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla mniejszych mieszkań, tam, gdzie ważne jest, aby zachować jak najwięcej przestrzeni. Co także jest ważne, montaż oraz demontaż moskitiery, tak jak i moskitiery ramkowej z okien i drzwi, to zadania banalnie łatwe i szybkie. Nie są więc potrzebne skomplikowane, inwazyjne działania. Cały proces zajmuje niewiele czasu. Dodatkowo moskitiera taka prezentuje się bardzo ładnie.

Moskitiery na zawiasach Katowice

Sezon letni to czas w którym owady pokroju much czy też komarów mogą być szczególnie uciążliwe. Na co dzień trudno jest się przed nimi ochronić tradycyjnymi sposobami, ale na szczęście istnieje jedno skuteczne rozwiązanie i są nimi moskitiery na zawiasach. Dzięki nim można uchronić się przed ukąszeniami i jednocześnie cieszyć się przepływem powietrza we własnym domu. Otwarcie drzwi balkonowych na noc już nie będzie stanowiło problemu i rano z pewnością wstaniemy wyspani i bez bąbli po ugryzieniach. Jest to więc coś na co warto postawić.

Moskitiery plisowane Katowice

Skuteczna ochrona przed komarami to coś, o czym marzy wiele osób. Na szczęście obecne rozwiązania jak najbardziej to umożliwiają. Z pomocą przychodzą tutaj moskitiery plisowane, dzięki którym można łatwo i wygodnie odseparować się od uciążliwych owadów. Plusem jest też to, że produkt można wykonać na wymiar, dzięki czemu będzie on idealnie przylegał do okna. Wykorzystany materiał sprawia również, że moskitiera jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, przez co jest to zakup na lata. Moskitiery plisowane pasują do każdego rodzaju okien.

Moskitiery przesuwne Katowice

Moskitiera przesuwna to idealne rozwiązanie w momencie, gdy chcemy zadbać o swoją wygodę i móc wpuścić nieco świeżego powietrza do domu, jednocześnie nie wpuszczając uciążliwych much i komarów. Solidny materiał sprawia, że moskitiera jest odporna na warunki atmosferyczne, co pozwala cieszyć się jej skutecznością przez długi czas. Jest to ulga którą doceni każdy – szczególnie w okresie letnim, kiedy to z wyżej wymienionymi owadami mamy do czynienia zdecydowanie zbyt często. Wartym odnotowania plusem jest to, że moskitierę można dopasować do każdego okna czy też drzwi balkonowych.

Moskitiery montaż Katowice

Kupno sprawdzonej moskitiery to w wielu przypadkach doskonała decyzja, szczególnie jeśli lubicie Państwo spędzać letnie ciepłe wieczory przy otwartym oknie. Ilość komarów oraz innych owadów, które wówczas występują jest często bardzo duża, ale moskitiera skutecznie je powstrzyma. Montaż moskitiery jest niezwykle prosty i każdy będzie w stanie sobie z nim poradzić w dosłownie parę minut. Taki element we własnym domu to niemalże gwarancja komfortu i wygody, ponieważ już nigdy nie będziemy musieli przejmować się swędzącymi lub bolącymi ukąszeniami z rana.