Okna Katowice – jakie wybrać?

Okna, z pozoru niezbyt istotna kwestia, ale to właśnie one pozwalają oglądać zachody słońca, spadające płatki śniegu czy dojrzeć kuriera z paczką przed tym, jak zadzwoni do drzwi. Wbrew pozorom jest to więc ważny element każdego mieszkania. Większe okna sprawiają, że do pomieszczeń wpada codziennie wiele światła, co czyni je jasnymi i wprowadza przyjemną atmosferę. Zastanawiasz się, jakie okna będą najlepsze do Twojego mieszkania? Poznaj naszą ofertę. Mamy doświadczenie w branży i zawsze bardzo się staramy, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów. Okna, które oferujemy, wyróżnia wysoka jakość wykonania, ale także wysoce estetyczne wykończenie. Duży wybór produktów pozwoli dobrać każdemu klientowi idealne okna dla siebie. Znajdziesz tu wysokiej klasy okna, drzwi.

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre okna)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Okna PCV Katowice

Okna plastikowe, czyli okna PCV to najbardziej popularny typ okien. Jest on też najczęściej wybierany przez klientów. Ten fakt wcale nie dziwi. Okna tego rodzaju wyróżniają się bowiem wysoką jakością wykonania, ale mają również świetne parametry techniczne, co jest ważne w przypadku okien i drzwi. Wyróżnia je wysoka odporność na działanie czynników zewnętrznych, czyli słońca, wiatru, deszczu, śniegu i mrozu. Okna PCV mogą służyć bez żadnych kłopotów długo, nawet przez 40 lat. Jest to więc inwestycja długoterminowa – nie ma potrzeby dodatkowo inwestować, a jedyne, co należy zrobić, to co pewien czas wyregulować okna, by zapewnić sobie odpowiednią szczelność. Zaawansowana konserwacja nie jest potrzebna, aby okna PCV świetnie służyły.

Sprawdź, jakie okna, drzwi mamy w ofercie.

Okna drewniane Katowice

Okna drewniane to świetny wybór do wielu domów. Wyglądają elegancko i efektownie. Ponadto, drewno jest materiałem ponadczasowym i trwałym. Decydując się na okna drewniane nie trzeba martwić się o ich szczelność czy jakość. Ramy okien tego typu tworzone są z wysokogatunkowego drewna, które wyróżnia świetna trwałością i wytrzymałość. Pozostałe elementy okien są natomiast wykonywane z takich samych materiałów, jak w przypadku innych modeli. Sprawia to, że okna drewniane zapewniają świetną szczelność, trwałość, a jednocześnie prezentują się efektownie w każdym wnętrzu.

Do produkcji okien drewnianych (okien i drzwi) wykorzystuje się drewno wysokiej jakości. Musi ono być oznaczone certyfikatem Forest Stewardship Council. Jest ono odpowiednio przygotowane i wytrzymałe. Najczęściej stosowane jest drewno sosnowe, głównie przez jego przystępną cenę i świetną dostępność. Popularne jest także drewno dębowe.

Okna aluminiowe Katowice

Okna aluminiowe to wybór dla osób, które chciałyby stworzyć okna o innych niż klasyczne kształtach. Z uwagi na właściwości aluminium, które jest podatne na formowanie, da się wykonać z niego okna o różnych kształtach. Produkt może więc być idealnie dopasowany do oczekiwań. Da się stworzyć więc okno prostokątne, kwadratowe czy okrągłe. Można wykonać również efektowne okna łukowe. Często z aluminium produkuje się świetliki dachowe. Okna aluminiowe są wytrzymałe i odporne, mogą służyć świetnie przez długi czas.

Okna energooszczędne Katowice

Profesjonalnie wykonane okna wysokiej jakości to połowa sukcesu. Aby były one odpowiednio szczelne, powinny także zostać w odpowiedni sposób zamontowane. To pozwoli uniknąć problemów z oknami w przyszłości. Można wykonać montaż w sposób warstwowy lub w ociepleniu. Chodzi przede wszystkim o redukcję strat ciepła we wnętrzu, a także zmniejszenie powstawanie mostków termicznych wokół okien.

Okna Veka Katowice

Montaż okien PCV jest kluczowy dla ich trwałości i szczelności. Aby zapobiec problemom, należy więc zadbać o profesjonalne podejście do montażu. Wiele kłopotów, w tym ze szczelnością, powstaje wskutek błędnego montażu. Ten etap jest bardzo ważny i nie wolno go lekceważyć.

Okna Trocal Katowice

Montaż okien drewnianych, podobnie jak okien PCV, jest bardzo ważny dla trwałości okien oraz ich eksploatacji. Najlepiej, jeśli montażem zajmą się fachowcy, którzy dobrze wiedzą co zrobić, aby zapewnić pożądaną szczelność i zapobiec stratom termicznym w domu. Profesjonalnie zamontowane okna to gwarancja trwałości na wiele lat.

Produceni

Zobacz, których producentów okna mamy w swojej ofercie

Okna Pcv Veka

Okna PCV

Veka

Okna Pcv Trocal

Okna PCV

Trocal

Okna Pcv Brugmann

Okna PCV

Brugmann

Okna Pcv Ovlo

Okna PCV

Ovlo

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!