Okna Katowice – jakie wybrać, żeby dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb?

Okna tradycyjne mogą być otwieralne – jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe lub trójskrzydłowe. Za ruch skrzydła odpowiadają okucia sterowane klamką, których ważną częścią są zawiasy. Okna otwieralne są sprzedawane jako rozwieralne, uchylne lub uchylno-rozwieralne. Przesuwne są tu rzadkością. Zamówić można okna standardowe, ale też wersje o podwyższonej odporności na włamanie (30-60% droższe od typowych), lepiej izolujące przed hałasem (30- -60% droższe lub ciepłochronne (50-70% droższe).

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre okna)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Okna PCV Katowice

Okna plastikowe mają ramy o budowie wielokomorowej ze wzmocnieniami stalowymi i czasem też z wypełnieniem termoizolacyjnym. Zazwyczaj jest pięć komór, lecz niektóre profile mają ich więcej. Profile produkuje się z twardego PCV, w części pozyskiwanego z tak zwanego regranulatu, czyli surowca wtórnego, powstającego w efekcie recyclingu starych profili PCV. Mogą być naturalnie białe, barwione w masie lub okleinowane.

Okna drewniane Katowice

Drewno jest zawsze modne, pasuje do wszystkiego i dlatego okna drewniane są wybierane nie tylko przez zwolenników klasyki, ale ze względu na autentyczny charakter naturalnego surowca są cenione także przez projektantów nowoczesnych domów. Profile drewniane są sztywne, bardzo mocne i wytrzymałe. Można z nich bez dodatkowych wzmocnień budować wielkie skrzydła. W oknach drewnianych montuje się takie same pakiety szybowe, okucia o takich samych funkcjach, takie same uszczelki jak w oknach z plastiku. Okna drewniane osiągają też podobne parametry termoizolacyjne.

Okna aluminiowe Katowice

Okna aluminiowe są dużo lżejsze niż ich odpowiedniki z drewna lub PCV, a dodatkowym atutem jest łatwość utrzymania ich w czystości. Nie wymagają konserwacji, a do mycia wystarczy jedynie ciepła woda i łagodny, niezawierający kwasów detergent. W dzisiejszych czasach niebagatelne znaczenie ma także fakt, że aluminium to metal w stu procentach podatny recyklingowi. Decydując się na tego typu okna, dbamy więc o środowisko, ale również zapewniamy sobie łatwy montaż okien.

Okna energooszczędne Katowice – nowoczesność i ekologia w jednym

Okna pasywne i energooszczędne to dziś niezbędny element ekologicznego domu. Na oszczędność energii przekłada się wiele cech okien. Można wśród nich wyróżnić te bardziej oczywiste, jak np. system wieloszybowy, ale ważne są także inne kwestie, takie jak liczba i jakość zastosowanych uszczelek. Na rynku znajdziemy wiele okien sprzedawanych pod hasłem „energooszczędny”.

Okna Veka Katowice

Zaawansowane technologie stosowane przez firmę VEKA pozwalają produkować wciąż doskonalsze i nowocześniejsze okna. Najnowsza oferta systemów okiennych i drzwiowych z PVC jest tego potwierdzeniem. To profile cenione na całym świecie!

Okna Trocal Katowice

Systemy okien i drzwi wejściowych to systemy nowej generacji, które wyprzedzają standardy w izolacji termicznej oraz wyznaczają nowe trendy w designie. Innowacyjna technologia przełamuje bariery-zapewnia pełną indywidualność, znakomitą jakość i bezpieczeństwo.

Sprawdź naszą ofertę okien i drzwi!

Produceni

Zobacz, których producentów okna mamy w swojej ofercie

Okna PCV

Veka

Okna PCV

Trocal

Okna PCV

Brugmann

Okna PCV

Ovlo

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!