Okna Sosnowiec – jakie wybrać?

Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien i drzwi, rolet, bram. Pomagamy wybrać naszym klientom najlepsze rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi producentami i dostawcami. Gwarantuje to naszym Klientom gwarancję jakości i długotrwałe użytkowanie zakupionych produktów w najlepszych cenach.

Nasi montażyści to profesjonaliści, którzy od wielu lat zajmują się montażem stolarki okiennej i drzwiowej. Dostarczamy oraz montujemy naszym klientom okna, drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne a także parapety (PCV, konglomerat, stalowe, aluminiowe), żaluzje oraz moskitiery.

Salon sprzedaży

Sosnowiec

ul. Targowa 14
41-200 Sosnowiec

tel. 32 292 15 25
kom. 797 027 233

mail: sosnowiec@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre okna)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Okna PCV Sosnowiec

Okna plastikowe wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych i substancji chemicznych. Dzięki niezwykłej wytrzymałości będą Ci służyć nawet 40 lat. Odpowiednio zainstalowane okna PCV charakteryzują się wyjątkową szczelnością, dlatego w niewentylowanych pomieszczeniach konieczny może okazać się montaż nawiewników, które zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza. Wybierając okna plastikowe nie będziesz musiał martwić się o ich konserwację. Wystarczające będzie przeprowadzenie prostych zabiegów pielęgnacyjnych. Oprócz parametrów technicznych, okna PCV odznaczają się ciekawym wyglądem. Mimo, że okna plastikowe nadal kojarzą nam się z białym kolorem ram, to w ofercie producentów znajdziemy szeroką gamę kolorystyczną, którą możemy dostosować do własnych potrzeb.

Okna drewniane Sosnowiec

Okna drewniane są budowane z mocnego i trwałego materiału, a instalowane w nich szklenie, uszczelki i okucia są takie same jak w oknach z innych materiałów. To sprawia, że okna drewniane to bardzo dobry wybór. Odpowiedzialni producenci stolarki wykorzystują drewno z certyfikatem Forest Stewardship Council (FSC), co znaczy, że pochodzi z prawidłowo zarządzanych lasów. O wysokiej jakości okien drewnianych decyduje oczywiście odpowiednio wyselekcjonowane i wysuszone drewno. Największą popularnością w Polsce cieszy się drewno sosnowe ze względu na niską cenę oraz powszechną dostępność. Okna drewniane z meranti są od okien sosnowych droższe o 20-35%, a okna dębowe – o 35-60%.

Okna aluminiowe Sosnowiec

Okna aluminiowe mogą powstać w prawie dowolnym kształcie, ponieważ aluminium jest bardzo podatne na formowanie. Okna aluminiowe mogą być kwadratowe, okrągłe, prostokątne lub nawet łukowe. Wykonuje się z nich także świetliki dachowe. W przeciwieństwie do okien PCV czy drewnianych, konstrukcje okien aluminiowych powstają w przeważającej mierze na indywidualne zamówienie. Ze względu na swoją wytrzymałość, okienna stolarka aluminiowa może przybierać różne oblicza. Produkowane są zarówno wąskie profile okienne, jak i duże szerokie ramy, które są niezbędne do dużych wymiarowo oraz ciężkich przeszkleń.

Okna salamander Sosnowiec

Salamander, z siedzibą w Türkheim/Unterallgäu należy do wiodących w Europie systemodawców energooszczędnych i designerskich profili okienno – drzwiowych z PCW. Jako firma rodzinna – dostarcza innowacyjne, dostosowane do potrzeb klienta i sprawdzone produkty, towary zrównoważone, trwałe i ukierunkowane na przyszłość. Będąc doświadczonym partnerem producentów okien, Salamander dostosowuje swój asortyment i rozwiązania apilkacji cyfrowych – dokładnie do potrzeb nabywców okien. Wszystko pod znakiem “Made in Germany”, symbolizującym doskonałą jakość, trwałość, niezawodny serwis i logistykę.

Okna PCV montaż Sosnowiec

Wybierając nowe okna, nie powinniśmy zapominać o wynajęciu profesjonalnej ekipy montażowej. Szacuje się, że aż 90% usterek zgłaszanych przez użytkowników jest spowodowanych nieprawidłowym montażem. Wiedząc o tym, producenci rekomendują zakup okien w firmowych punktach sprzedaży, które oferują usługi montażowe na sprawdzonym przez producenta poziomie.

Produceni

Zobacz, których producentów okna mamy w swojej ofercie

Okna PCV

Veka

Okna PCV

Trocal

Okna PCV

Brugmann

Okna PCV

Ovlo

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!