Okna Sosnowiec – jakie wybrać?

Okna nie każdemu jawią się jako istotna kwestia. Są, bo być muszą, ale z drugiej strony to właśnie one pozwalają oglądać zachody słońca, płatki śniegu czy dojrzeć kuriera z paczką przed tym, jak zadzwoni do drzwi. Jak widać, jest to zatem ważny element każdego mieszkania. Duże okna sprawiają, że do pomieszczeń wpada wiele światła, co wprowadza przyjemną atmosferę. Zastanawiasz się, jakie okna będą najlepsze do Twojego mieszkania? Sprawdź naszą ofertę. Mamy doświadczenie w branży i zawsze staramy się, aby nasze produkty z zakresu stolarki okiennej spełniały oczekiwania klientów. Okna, które oferujemy, wyróżnia najwyższa jakość wykonania, jak również estetyczne wykończenie. Duży wybór produktów sprawia, że każdy klient wybierze u nas najwyższej jakości okna dla siebie. Oferujemy także drzwi wejściowe i wewnętrzne, rolety zewnętrzne. Sprawdź nasze okna, drzwi.

Salon sprzedaży

Sosnowiec

ul. Targowa 14
41-200 Sosnowiec

tel. 32 292 15 25
kom. 797 027 233

mail: sosnowiec@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre okna)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Okna PCV Sosnowiec

Okna plastikowe, czyli okna PCV to najczęściej wybierany typ stolarki okiennej. Nie ma w tym nic dziwnego. Okna tego rodzaju, przy atrakcyjnej cenie, wyróżniają się także wysoką jakością wykonania i mają świetne parametry techniczne. Wyróżnia je między innymi odporność na działanie czynników zewnętrznych, a zatem słońca, wiatru, deszczu, śniegu i mrozu. Okna PCV mogą być eksploatowane bez żadnych kłopotów nawet przez 40 lat. Jest to zatem inwestycja długoterminowa – jedyne, co należy robić, to co pewien czas odpowiednio regulować okna, by zapewnić sobie jak najlepszą szczelność. Zaawansowana konserwacja nie jest wymagana do tego, by okna PCV świetnie służyły.

Modele PCV wyróżniają się wysokim stopniem szczelności. Są one rozwiązaniem ekonomicznym i przede wszystkim estetycznym. Okna PCV są ładne i uniwersalne, dzięki czemu pasują wszędzie.

Oferujemy okna, drzwi, rolety  i wiele więcej.

Okna drewniane Sosnowiec

Okna drewniane to doskonały wybór do wielu domów. Prezentują się wyjątkowo elegancko i efektownie. Co więcej, drewno jest materiałem ponadczasowym, a także trwałym. Decydując się na okna drewniane nie trzeba więc martwić się o ich szczelność czy jakość wykonania. Ramy okien tego typu tworzy się z wysokogatunkowego drewna. Wyróżnia się ono trwałością i wytrzymałością. Pozostałe elementy okien są wykonywane z takich samych materiałów, jak w przypadku innych modeli. Dzięki temu okna drewniane zapewniają oczekiwaną szczelność, trwałość i prezentują się efektownie w każdym wnętrzu.

Do produkcji okien drewnianych wykorzystuje się drewno oznaczone certyfikatem Forest Stewardship Council. Jest ono odpowiednio przygotowane, czemu zawdzięcza swoją wytrzymałość. Najczęściej stosowane jest drewno sosnowe, głównie przez jego przystępną cenę i dostępność. Popularne jest także drewno dębowe.

Okna aluminiowe Sosnowiec

Okna aluminiowe są stworzone dla osób, które chciałyby mieć w domu okna o innych niż klasyczne kształtach. Z uwagi na właściwości aluminium, które jest podatne na formowanie, można wykonać z niego okna o różnych formach. Produkt da się więc idealnie dopasować do oczekiwań. Z aluminium można stworzyć okno prostokątne, kwadratowe czy okrągłe. Można wykonać także okna łukowe. Często z aluminium produkuje się świetliki dachowe. Okna aluminiowe są wytrzymałe i odporne, mogą służyć bezproblemowo przez długi czas. Sprawdź nasze okna, drzwi od uznanych producentów okien i drzwi.

Okna Salamander Sosnowiec

Profesjonalnie wykonane okna wysokiej jakości to połowa sukcesu. Aby były one odpowiednio szczelne, powinny także zostać w poprawny sposób zamontowane. To pozwoli uniknąć problemów w przyszłości. Można wykonać montaż w sposób warstwowy lub w ociepleniu. Pozwala to osiągnąć redukcję strat ciepła we wnętrzu, a także ograniczyć powstawanie mostków termicznych wokół okien.

Montaż okien drewnianych, tak jak w przypadku okien PCV, jest istotny dla trwałości okien oraz ich eksploatacji. Najlepiej, jeśli montażem zajmą się fachowcy, którzy dobrze wiedzą co zrobić, aby zapewnić szczelność i zapobiec stratom termicznym w domu. Profesjonalnie zamontowane okna to gwarancja trwałości na wiele lat.

Okna PCV montaż Sosnowiec

Montaż okien PCV jest kluczowy dla ich trwałości i szczelności. Aby zapobiec problemom, należy więc zadbać o profesjonalne podejście do montażu. Wiele kłopotów, w tym ze szczelnością, powstaje wskutek błędnego montażu. Ten etap jest bardzo ważny i nie wolno go lekceważyć. Sprawdź ofertę od uznanych producentów okien i drzwi.

Produceni

Zobacz, których producentów okna mamy w swojej ofercie

Okna Pcv Veka

Okna PCV

Veka

Okna Pcv Trocal

Okna PCV

Trocal

Okna Pcv Brugmann

Okna PCV

Brugmann

Okna Pcv Ovlo

Okna PCV

Ovlo

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!