Okna Tychy – wybierz odpowiednie dla siebie

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą i profesjonalnym montażem okien. Chętnie pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do ich potrzeb. Od początku naszej działalności współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi producentami. Gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość i długotrwałe użytkowanie zakupionych produktów w najlepszych cenach. Nasi montażyści to profesjonaliści, którzy od wielu lat zajmują się montażem stolarki okiennej.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre okna)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Okna PCV Tychy

Okna plastikowe PCV Tychy wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i świetnymi parametrami technicznymi. Okna z PCV są odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i substancji chemicznych. Okna z PCV są bardzo trwałe i mogą służyć nawet przez 40 lat. Dobrze zamontowane okna będą cieszyć niezwykłą szczelnością. Ważne, w niewentylowanych pomieszczeniach w Twoim domu, możliwe, że będzie trzeba zamontować specjalne nawiewniki, które zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza. Wybierz okna plastikowe PCV w Tychach i nie martw się o konserwację. Wystarczy, że będziesz przeprowadzał proste zabiegi pielęgnacyjne regularnie, a Twoja stolarka okienna pozostanie nienaruszona. Oprócz parametrów technicznych, okna z PCV odznaczają się ciekawym wyglądem i designem. Okna plastikowe wielu osobom nadal kojarzą się z białym kolorem ramek, w ofercie szanowanych i popularnych producentów znajdziemy szeroką gamę kolorystyczną, którą możemy dostosować do własnych potrzeb. Dzięki temu, w Twoim wnętrzu nie musi być nudno.

Okna drewniane Tychy

Okna drewniane są stworzone z ultra-mocnego i solidnego materiału, a instalowane w nich szklenie, uszczelki i okucia są takie same jak w oknach z innych materiałów. Okna drewniane Tychy to bardzo dobry wybór. Producenci okien z drewna wykorzystują materiały z certyfikatem Forest Stewardship Council (FSC). O wysokiej jakości okien drewnianych decyduje oczywiście odpowiednio wyselekcjonowane i wysuszone drewno.  W Polsce popularne jest drewno sosnowe ze względu na niską cenę oraz powszechną dostępność. Okna drewniane sosnowe są droższe o 20-35%, a okna dębowe – o 35-60%.

Okna aluminiowe Tychy

Okna aluminiowe mogą powstać w prawie dowolnym kształcie, ponieważ aluminium jest bardzo podatne na formowanie i kształtowanie. Okna aluminiowe mogą być teraz dostosowane do Twoich potrzeb – możecie zamówić je w kształcie: kwadrat, okrąg, prostokąt lub okna łukowe. Z aluminium wykonuje się także świetliki dachowe. W przeciwieństwie do okien PCV czy drewnianych, konstrukcje okien aluminiowych powstają w przeważającej mierze na wymiar Ze względu na swoją wytrzymałość, okienna stolarka aluminiowa stosowana jest także do produkcji wąskich profili okiennych, jak i dużych szerokich ramy, które są niezbędne do dużych oraz ciężkich przeszkleń.

Okna montaż Tychy

Prawidłowo wykonany montaż okna pozwoli w przyszłości uniknąć przykrych niespodzianek. Stosujemy montaż warstwowy okna lub montaż okna w ociepleniu, ograniczamy powstawanie mostków termicznych wokół okna, jednocześnie redukując straty ciepła we wnętrzu Twojego mieszkania, domu czy biura. 

Okna PCV montaż Tychy

Wybierając nowe okna, nie powinniśmy zapominać o wynajęciu profesjonalnej ekipy montażowej. Czy wiesz, że aż 90% usterek zgłaszanych przez użytkowników jest spowodowanych nieprawidłowym, często też samodzielnym montażem? Producenci okien rekomendują zakup okien w firmowych punktach sprzedaży, które oferują usługi montażowe na sprawdzonym przez producenta poziomie.

Okna drewniane montaż Tychy

Montaż okien drewnianych najlepiej zlecić profesjonalistom z firmy, w której okna zostały zakupione, ponieważ jest najpewniejsze, że pracownicy mają odpowiednie kwalifikacje. Nasi montażyści cały czas szkolą swój warsztat montażu stolarki okiennej i zapewniają najwyższą jakość usług. 

Produceni

Zobacz, których producentów okna mamy w swojej ofercie

Okna PCV

Veka

Okna PCV

Trocal

Okna PCV

Brugmann

Okna PCV

Ovlo

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!