Okna Tychy – wybierz odpowiednie dla siebie

Okno na świat. To właśnie okna pozwalają oglądać piękne zachody słońca, podziwiać spadające płatki śniegu czy dostrzec kuriera z paczką, zanim jeszcze zdąży zadzwonić do drzwi. Wbrew pozorom to bardzo istotny element każdego wnętrza. Większe okna wpuszczają do pomieszczeń wiele światła, co czyni je przytulnymi i jasnymi. Nie wiesz, jakie okna wybrać do swojego mieszkania? Zaufaj nam. Mamy doświadczenie w branży i dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów. Okna w naszej ofercie wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz estetyczne wykończenie. Szeroki wybór produktów pozwoli dopasować każdemu okna, drzwi odpowiednie dla siebie.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre okna)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Okna PCV Tychy

Okna plastikowe, okna PCV to obecnie najbardziej popularny rodzaj okien i najczęściej wybierany przez klientów. Nie ma w tym nic dziwnego. Okna te wyróżniają się wysoką jakością wykonania, a dodatkowo mają także doskonałe parametry techniczne. Wykazują wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak słońce, wiatr, deszcz, śnieg czy mróz. Modele PCV mogą służyć bez problemów nawet przez 40 lat. Jest to więc inwestycja na długi czas – nie trzeba dodatkowo inwestować, a jedyne, co trzeba zrobić, to co pewien czas wyregulować okna. Zaawansowana i trudna konserwacja nie jest potrzebna, aby okna te świetnie służyły.

Modele wykonane z PCV wyróżniają się również doskonałą szczelnością. Nie trzeba więc martwić się o wiatr hulający po mieszkaniu czy o zwiększone koszty ogrzewania zimą. To rozwiązanie ekonomiczne i przede wszystkim estetyczne, bo okna PCV pasują wszędzie.

Okna drewniane Tychy

Okna drewniane to doskonały wybór do wielu domów. Prezentują się elegancko i efektownie, a samo drewno jest materiałem ponadczasowym i trwałym. Wybierając okna drewniane nie musisz się martwić o szczelność czy jakość produktu. Ramy okien wykonywane są z wysokogatunkowego drewna, które wyróżnia się doskonałą trwałością i wytrzymałością. Pozostałe zaś elementy okien są tworzone z takich samych materiałów, jak w przypadku innych modeli. Dzięki temu okna drewniane zapewniają świetną szczelność, trwałość, a zarazem prezentują się doskonale w każdym wnętrzu.

Do produkcji okien drewnianych wykorzystuje się drewno wysokiej jakości, oznaczone certyfikatem Forest Stewardship Council, które jest odpowiednio przygotowane i wytrzymałe. Najczęściej używane jest drewno sosnowe ze względu na przystępną cenę i świetną dostępność. Popularne jest także drewno dębowe.

Okna aluminiowe Tychy

Okna aluminiowe to świetny wybór dla osób, które pragną stworzyć okna o innych niż standardowe kształtach. Z uwagi na właściwości aluminium, które jest podatne na formowanie, można wykonać z niego okna o różnych kształtach, dopasowane do oczekiwań klienta. Może być to więc okno prostokątne, kwadratowe, ale także okrągłe. Da się stworzyć również okna łukowe. Często z aluminium produkuje się świetliki dachowe. Okna aluminiowe są wytrzymałe i odporne, mogą służyć świetnie przez wiele lat.

Okna montaż Tychy

Profesjonalnie stworzone okna wysokiej jakości to połowa sukcesu. Aby zapewniały one odpowiednią szczelność, muszą być w odpowiedni sposób zamontowane. To pozwoli uniknąć problemów z eksploatacją w przyszłości. Okna montować można w sposób warstwowy lub w ociepleniu. Chodzi przede wszystkim o to, aby zredukować straty ciepła we wnętrzu, a także aby ograniczyć powstawanie mostków termicznych wokół okien.

Okna PCV montaż Tychy

Montaż okien PCV jest istotny dla ich trwałości i szczelności. Aby zapobiec problemom, trzeba zadbać o profesjonalne podejście do montażu. Wiele problemów, w tym ze szczelnością, powstaje wskutek niedokładnego, błędnego montażu. Ten etap jest bardzo ważny i nie wolno go lekceważyć.

Okna drewniane montaż Tychy

Montaż okien drewnianych, podobnie jak w przypadku okien PCV, jest bardzo ważny dla sukcesu całego przedsięwzięcia wymiany okien. Najlepiej, jeśli montażem zajmą się fachowcy, którzy dobrze wiedzą co zrobić, aby zapewnić odpowiednią szczelność i zapobiec stratom termicznym w domu. Profesjonalnie zamontowane okna to gwarancja trwałości na wiele lat.

Oferujemy okna, drzwi wysokiej jakości.

Produceni

Zobacz, których producentów okna mamy w swojej ofercie

Okna Pcv Veka

Okna PCV

Veka

Okna Pcv Trocal

Okna PCV

Trocal

Okna Pcv Brugmann

Okna PCV

Brugmann

Okna Pcv Ovlo

Okna PCV

Ovlo

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!