Bramy garażowe na wymiar Tychy

Brama garażowa jest nieodzownym elementem każdego garażu. Od prawidłowego wyboru rodzaju bramy będzie zależała późniejsza eksploatacja pomieszczenia. Zakup bramy jest inwestycją na kilka lat, dlatego warto się zastanowić jaka brama będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobrą bramę)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Jeśli nie mamy odpowiedniej ilości miejsca przed garażem, zawsze można wybrać bramę garażową uchylną, ponieważ do jej otwierania nie potrzeba dużej przestrzeni. Można także w garażu zamontować prowadnice. Niestety, nie każda konstrukcja budynku na to pozwala, co z kolei także uniemożliwi zakup bramy garażowej uchylnej. Warto pomyśleć o bramie dwuskrzydłowej, której konstrukcja umożliwia otwieranie na zewnątrz bez żadnego problemu. Wybór jest ogromny i każdy musi zdecydować się na odpowiednią bramę dla siebie (bramy segmentowe, bramy rolowane, bramy przemysłowe).

Bramy garażowe z drzwiami Tychy

Bramy garażowe z drzwiami przejściowymi to jedne z najczęściej wybieranych rozwiązań. Nasi klienci doceniają je za: poprawę bezpieczeństwa i oddzielenie ruchu pieszych od jeżdżących samochodów, utrzymanie ciepła i temperatury w garażach ogrzewanych. Warto wiedzieć, że bramy do garażu z drzwiami są bardzo funkcjonalne – po otwarciu drzwi nie ucieknie wiele ciepła. Bramy do garażu z drzwiami przejściowymi także wydłużają jej żywotność i pozwalają zaoszczędzić czas – znacznie szybciej dostaniemy się do garażu przez drzwi, nie czekając na pełne otwarcie bramy garażowej. Nie da się ukryć, że to także oszczędność czasu – brama z drzwiami to tańsze rozwiązanie niż zakup osobno bramy i dodatkowych drzwi.

Bramy garażowe na pilota Tychy

Wybierając bramy do garażu z napędem można zdecydować się na różne, ciekawe i nowoczesne formy sterowania. Nasi klienci chętnie wybierają bramy do garażu na pilota, który może służyć także do obsługi bram ogrodzenia oraz drzwi garażowych. Bramy do garażu na pilota mają specjalne urządzenie, które ma wiele funkcji – np. automatyczne włączanie i wyłączanie światła w garażu. Gdy chce się mieć pewność, że brama automatyczna będzie funkcjonalna warto również zdecydować się na skorzystanie z akumulatorów. Wówczas można mieć pewność, że nawet w przypadku braku prądu brama będzie mogła być użytkowania.

Bramy garażowe z napędem Tychy

Jeśli chcecie mieć pewność, że Twój samochód jest bezpieczny i możesz mieć do niego swobodny dostęp w każdej chwili, warto wybrać i zamontować w swoim garażu bramę garażową z napędem. To gwarancja wygody, szczególnie, gdy pada deszcz, brama zamyka się wówczas za nami automatycznie, a ponadto do garażu nie dostanie się nikt nieproszony. Dobre bramy do garażu z napędem mają także funkcję regulacji szybkości otwierania. Możesz także ustawić płynny start i moment zatrzymania bramy do garażu. Dzięki tym ustawieniom, napęd będzie się wolniej zużywał. Gdy kupujecie bramy do garażu, warto sprawdzić, czy wózek jezdny napędu porusza się za pomocą łańcucha, czy może za pomocą paska zębatego. Polecamy bramy garażowe z napędem, który uruchamiany jest na pasku zębatym. Pozwoli to w przyszłości uniknąć dyskomfortu związanego z użytkowaniem bram garażowych.

Bramy garażowe automatyczne Tychy

Bramy do garażu automatycznie zamykane mają różne systemy sterowania. Wszystkie z nich mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa domowników, włącznie z odpornością na włamanie. Próba podważenia łomem solidnego skrzydła drzwi z pewnością zniechęci włamywacza do podjęcia dalszej akcji. W automatycznych bramach garażowych mamy przyciski sterujące, które montujemy bezpośrednio tuz obok bramy. Możemy również zamontować specjalną, zamykaną kasetkę na kluczyk. Tego rodzaju mechanizm często wyposażany jest w zegar, który po upływie określonego czasu pozwala na automatyczne zamknięcie skrzydeł wjazdowych. Rozwiązanie to wymusza na domowniku opuszczenie samochodu, w związku z czym dla osób zmotoryzowanych nie stanowi szczególnie bezpiecznego i rozsądnego rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na bramy segmentowe, bramy rolowane czy przemysłowe.

Rodzaje bram

Zobacz, rodzaje bram, które mamy w ofercie

Bramy

Bramy segmentowe

Bramy

Bramy rolowane

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!