Bramy garażowe na wymiar Tychy

Brama garażowa jest jednym z ważniejszych elementów każdego domu. Pełni ona co najmniej kilka funkcji, a najważniejsze są dwie: ochronna i estetyczna. Warto do wyboru bramy przystąpić z dozą uwagi, ponieważ będzie to inwestycja na lata. Jaka powinna być więc odpowiednia brama? Przede wszystkim wysokiej jakości, wykonana z odpowiednich i wytrzymałych materiałów. Powinna również być dopasowana do elewacji budynku, do stylu, w jakim jest utrzymany dom, a także do otoczenia, tak, aby wszystko stanowiło spójną całość.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobrą bramę)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Bramy Segmentowe

Bramy

Bramy segmentowe

Bramy Rolowane

Bramy

Bramy rolowane

Rodzaje bram

Zobacz, rodzaje bram, które mamy w ofercie

Bramy garażowe Tychy

Odpowiednia, wysokiej klasy brama zapewnia nie tylko ochronę przed nieproszonymi gośćmi oraz włamywaczami, ale stanowi także element całości estetycznej całego domu wraz z ogrodem. Na polskim różne rodzaje bram garażowych, między innymi bramy segmentowe, bramy uchylne, bramy rozwierne, bramy garażowe na pilota, bramy rolowane czy bramy przemysłowe. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Bramy segmentowe Tychy

Bramy segmentowe to takie, które otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, dzięki czemu oszczędzają miejsce. Ich konstrukcja zapewnia maksymalną pojemność garażu i nie zabiera przestrzeni na zewnątrz, przez co bramy segmentowe są jednymi z najchętniej wybieranych rodzajów bram garażowych. Modele segmentowe są wyposażone w system zabezpieczeń, który chroni mechanizm przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyny, dlatego nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoje ani swojego pojazdu. Tego typu brama garażowa to nie tylko nowoczesny wygląd, ale także wysokiej klasy doskonała termoizolacja dzięki zastosowaniu wypełnienia pianką poliuretanową. Jeśli szukasz bram przemysłowych segmentowych lub bram garażowych to idealnie trafiłeś, Nasi fachowcy pomogą dobrać Ci odpowiednią bramę.

Bramy rolowane Tychy

Dobrze dobrane bramy rolowane to jedne z popularniejszych bram na naszym rynku. Dzięki wysokiej jakości surowcom zastosowanym przy produkcji oraz zaawansowanemu mechanizmowi takie rodzaje bram cieszą się ogromną popularnością. Harmonijkowa forma, którą przybierają po rozłożeniu sama w sobie stanowi element dekoracji przestrzeni przed domem. Bramy rolowane polecane są do garażów, które nie mają miejsca na schowanie w suficie płyt, które posiada brama garażowa segmentowa. Jako producent bram garażowych tychy wykonujemy także bramy przemysłowe na zamówienie.

Bramy garażowe przemysłowe Tychy

Bramy przemysłowe są przeważnie zdecydowanie większe od bram garażowych na użytek domowy. Dość popularnymi są bramy garażowe z pilotem, przemysłowe bramy, bramy szybkobieżne, brama przemysłowa. W naszej ofercie znajdują się bramy garażowe na niemalże każdy wymiar, w tym też przemysłowe, dlatego nie musisz bać się, że zabraknie czegoś dla Ciebie w naszej ofercie. Wysokiej jakości materiały, wyłącznik przeciążeniowy, wysokiej jakości brama garażowa ze sprężynami naciągowymi na całym obwodzie oraz nowoczesny wygląd sprawią, że Twoja fabryka czy magazyn będą wyglądały solidnie i reprezentacyjnie, także wykorzystując np segmentowe bramy garażowe. Wykorzystanie bram przemysłowych segmentowych staje się coraz bardziej popularne. Każda brama przemysłowa segmentowa w naszej ofercie wykonana jest z najwyższej jakości materiałów.

Bramy garażowe wysokiej jakości

Brama garażowa segmentowa, bramy rolowane, bramy uchylne, bramy przemysłowe, bramy garażowe na pilot i wiele innych to rodzaje bram, które są często spotykane w polskich domach oraz przedsiębiorstwach. Oczywiście, istnieją także inne rodzaje bram. Niektórzy decydują się na bramy garażowe otwierane jak wrota, inni chcą, by górny panel bramy składał je jak broszurę. Wszystko zależy od wizji klienta, dlatego w naszej ofercie znajdują się najróżniejsze rodzaje bram. Możesz wybrać nowoczesny wygląd lub ciepłe panele, które wyglądają jak drewno – wszystko zależy od Ciebie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości mechanizmu, który wyposażony został sprężynami naciągowymi i panelami, które zostały wypełnione pianką pilouretanową, we wnętrzu panuje doskonała termoizolacja, więc nie ma obaw o zmarznięcie w czasie zimy. Dobra brama garażowa to taka, która posiada zabezpieczenia przed opadnięciem bramy, a to jest szczególnie ważne, gdy bierzemy pod uwagę bramy segmentowe. Inne bramy garażowe, jak na przykład bramy rolowane powinny mieć łatwo ukrywalny górny panel bramy oraz wyłącznik przeciążeniowy. Sprawdź inne bramy garażowe w naszym sklepie.

Podobnie jak w przypadku innych naszych produktów, także to oferujemy profesjonalny montaż jako producent bram garażowych śląskie, aby mogli Państwo jak najszybciej otworzyć swoją nową bramę garażową . Wszystkie nasze bramy garażowe: bramy segmentowe, rolowane, przemysłowe oraz inne rodzaje bram są naszą specjalnością. W większości są wypełnione pianką poliuretanową, co zapewnia doskonałą termoizolację. Ponadto wykonujemy bramy przemysłowe na zamówienie. Sprawdź nasze bramy garażowe Tychy i zdecyduj czy to coś dla Ciebie. W naszej ofercie znajdują się także inne produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bram i wszystkimi pytaniami dotyczące bramy garażowej. Sprawdź klawiszowe dane mapy.

Jeśli masz pytania lub planujesz zmienić drzwi garażowe, wjazdowe bramy, przemysłowe bramy, skrzydło bram segmentowych i nie jesteś pewien wyboru  – skontaktuj się z nami i pozwól poprowadzić się przez cały proces. Nasi specjaliści z chęcią podejmą współpracę i wyposażą Cię w odpowiednie bramy garażowe również bramy, bramy garażowe na pilot, bramy przemysłowe wymiary.

Czekamy na naszych klientów detalicznych oraz biznesowych W Tychach oraz innych miastach na terenie Górnego Śląska.

 

Zobacz także: Bramy garażowe Katowice, Bramy garażowe Tychy, Moskitiery Tychy, Moskitiery Katowice

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!