Bramy garażowe na wymiar Tychy

Brama garażowa jest jednym z ważniejszych elementów każdego domu. Pełni ona co najmniej kilka funkcji, a najważniejsze są dwie: ochronna i estetyczna. Warto do wyboru bramy przystąpić z dozą uwagi, ponieważ będzie to inwestycja na lata. Jaka powinna być więc odpowiednia brama? Przede wszystkim wysokiej jakości, wykonana z odpowiednich i wytrzymałych materiałów. Powinna również być dopasowana do elewacji budynku, do stylu, w jakim jest utrzymany dom, a także do otoczenia, tak, aby wszystko stanowiło spójną całość.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobrą bramę)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Bramy garażowe z drzwiami Tychy

Jaką wybrać bramę do garażu? Jednymi z częściej wybieranych modeli są bramy garażowe z drzwiami przejściowymi, takie jak bramy segmentowe. Dlaczego są one tak popularne wśród bram garażowych i tak wielu klientów się na nie decyduje? Przede wszystkim mają one wiele zalet. Po pierwsze, poprawiają bezpieczeństwo. Chodzi o to, że zostaje oddzielony ruch pieszych od ruchu pojazdów. Nie poruszają się oni w jednym pasie, co sprawia, że nie muszą na siebie wzajemnie uważać. Jest wydzielone miejsce dla każdego, co poprawia nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę. Kolejną kwestią jest to, że w garażach ogrzewanych bramy z drzwiami pomagają w utrzymaniu odpowiedniej temperatury we wnętrzu. Po otwarciu samych drzwi nie ucieka tyle ciepła, co przy otwieraniu całej bramy. Brama z drzwiami przejściowymi jest także dłużej sprawna i dłużej pracuje bez zarzutu, wolniej się zużywa. Warto także pamiętać o kwestii wygody. Szybciej dostaniemy się do garażu wchodząc drzwiami, niż czekając na otwarcie się całej bramy tylko po to, aby wejść do środka.

Bramy garażowe segmentowe Tychy

Własny garaż w domu to przede wszystkim komfort oraz ochrona auta przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak grad czy też burza. Pomaga to również w walce z rdzą – szczególnie w okresie zimowym, kiedy to auto nie będzie wystawione na działanie wilgoci. Posiadając garaż nie można zapominać jednak o dobraniu odpowiedniej bramy garażowej. Bramy garażowe segmentowe to przede wszystkim oszczędność miejsca oraz solidne wykonanie, a ich łatwy montaż sprawia, że taka brama pasuje do praktycznie każdego domowego garażu.

Bramy garażowe rolowane Tychy

Wybór odpowiedniej bramy garażowej to bardzo istotny element w momencie, gdy chcemy zadbać o swój komfort oraz wygodę. Rolowane bramy garażowe to rozwiązanie nadające się zarówno do domów jak i obiektów przemysłowych. Są niezwykle łatwe jeśli chodzi o montaż, a ich wygląd i funkcjonalność spełniają wszelkie oczekiwania klientów. Szukając bramy dla siebie warto wziąć je pod uwagę. Wysoka jakość sprawia, że brama będzie niezawodna przez długi czas, a jej wygląd będzie robił wrażenie niezależnie od pory roku i pogody.

Bramy garażowe automatyczne Tychy

Nowoczesne rozwiązania to również przedmioty codziennego użytku, które mają ułatwić nam życie. Nie inaczej jest z bramami garażowymi. Wyposażone w napęd i działające automatycznie bramy to ogromna wygoda, ale i bezpieczeństwo każdemu może zdarzyć się zapomnieć zamknąć bramy. Czasem spieszymy się i nie mamy czasu, by to zrobić, pozostaje więc przez pewien czas otwarta. W ten sposób łatwo zaprosić do swojego domu włamywaczy. Przez garaż dostaną się oni do wnętrza domu i ukradną wartościowe przedmioty. Automatycznie zamykająca się brama sprawi, że zarówno krótkie, jak i dłuższe nieobecności nie będą żadnych zagrożeniem dla bezpieczeństwa.

Polecamy bramy segmentowe, bramy rolowane oraz inne.

Bramy automatyczne wyposażone są w różne systemy sterowania. Można wybrać taką opcję, która jest najbardziej odpowiednia i najwygodniejsza w danej sytuacji. Dla osób często poruszających się autem polecamy szczególnie sterowanie za pomocą pilota. Nie trzeba pozostawiać auta na zewnątrz, aby zamknąć bramę za pomocą przycisku umieszczonego przy drzwiach.

Bramy garażowe na pilota Tychy

Nikt nie lubi wychodzić z samochodu podczas deszczu czy opadów śniegu, aby zamknąć garaż lub go otworzyć. Najlepszym sposobem na unikanie nieprzyjemnych sytuacji tego typu jest montaż bramy działającej na pilota. Brama na pilota sprawia, że można w bardzo szybki, prosty i wygodny sposób otworzyć bramę w każdej sytuacji. Łatwo jest więc wjechać i wyjechać nawet w momencie, gdy warunki pogodowe nie sprzyjają.

Brama automatyczna, poza tym, że można ją otwierać zdalnie, za pomocą pilota, ma także wiele innych funkcji. Niektóre oferują na przykład opcję gaszenia światła zdalnie czy automatycznie, na przykład za sprawą czujników ruchu. Co więcej, aby mieć pewność, że brama będzie działać zawsze, nawet w momencie, gdy nie ma prądu, warto postawić na wersje akumulatorowe.

Bramy garażowe z napędem Tychy

Dlaczego warto wybierać garażowe bramy z napędem? Jest to kwestia przede wszystkim wysokiej wygody bram garażowych. Dzięki bramie wyposażonej w napęd, którą można sterować za pomocą pilota, o wiele bardziej komfortowo jest poruszać się samochodem. Chodzi o to, że nawet podczas złych warunków pogodowych wyjeżdżanie z garażu oraz wjeżdżanie jest wygodne. Nie trzeba wychodzić z samochodu na zewnątrz. Po wyjeździe z garażu brama sama się zamknie, nie trzeba się więc o nic martwić.

Oferujemy bramy segmentowe, bramy rolowane i wiele więcej modeli.

Bramy garażowe elektryczne Tychy

Wiele osób budując dom decyduje się obecnie na wykonanie garażu, który będzie do niego bezpośrednio przylegał. Jest to spory komfort, ponieważ jadąc rano do pracy w czasie zimy nie trzeba mieć bezpośredniego kontaktu z zimnem panującym na dworze. Odpowiednia brama garażowa to jednak konieczność w takim przypadku – zabezpieczenie przed warunkami pogodowymi oraz włamaniami to coś, czego nie można lekceważyć. Elektryczne bramy garażowe to przede wszystkim komfort. Wiele samochodów posiada możliwość otworzenia bramy z poziomu kokpitu. Wysoka jakość pozwala natomiast cieszyć się niezawodnością bramy przez lata.

Bramy garażowe montaż Tychy

Decydując się na garaż warto odpowiednio wcześniej pomyśleć również nad wyborem bramy garażowej. Duży wybór pod kątem ich rodzajów sprawia, że każdy jest w stanie wybrać coś w sam raz dla siebie. Należy brać tutaj pod uwagę przede wszystkim jakość wykonania oraz funkcjonalność, choć walory estetyczne również są jak najbardziej istotne. Montaż bramy garażowej w dzisiejszych czasach odbywa się bardzo sprawnie, dzięki czemu w krótkim czasie mogą Państwo cieszyć się wygodą i zabezpieczeniem garażu na najwyższym poziomie.

Rodzaje bram

Zobacz, rodzaje bram, które mamy w ofercie

Bramy Segmentowe

Bramy

Bramy segmentowe

Bramy Rolowane

Bramy

Bramy rolowane

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!