Moskitiery Tychy

Moskitiera na drzwi lub okno to system, który umożliwia ochronę przed uciążliwymi insektami otworów drzwiowych naszych mieszkań i domów. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych. Moskitiera ma swoje zastosowanie także w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Moskitiery ramkowe Tychy

Moskitiery ramkowe na okno to bardzo łatwy sposób na walkę z insektami i owadami. Nasi klienci doceniają moskitiery na okno za bezinwazyjny montaż oraz łatwy demontaż bez jakichkolwiek dziur, wiercenia. Profile moskitier są wykonane z trwałego, solidnego materiału, wykonane proszkowo. Siatka moskitier ramkowych jest solidnie wykonana z włókna szklanego, powlekanego warstwą PCV.

Moskitiery okienne Tychy

Moskitiery okienne na okno to rodzaj drobnej siateczki o małych oczkach, które montuje się w ramie okiennej. Dzięki temu, nawet przy w pełni otwartych oknach nie ma szans, by insekty dostały się do naszego mieszkania, czy domu. Oferujemy nowoczesne moskitiery, które będą cieszyć użytkowników świetnością przez wiele lat. Gwarantujemy, że używamy doskonałych materiałów do produkcji moskitier okiennych, które są nieodzownym elementem przy oknach w każdym domu. Możemy też zaproponować profil moskitiery na okno na wymiar. Dzięki temu jest znacznie wytrzymalsza niż w przypadku często stosowanych w innych firmach profili walcowanych o cieńszych ściankach. Natomiast siatki na komary do okien to nie delikatna i łatwa do przerwania tkanina, lecz włókno szklane, pokryte dodatkowo PCV. To sprawia, że oferowane przez nas moskitiery aluminiowe służą naszym klientom przez wiele lat.

Moskitiery drzwiowe Tychy

Moskitiera na drzwi, inaczej moskitiera drzwiowa to system, który umożliwia ochronę przed uciążliwymi insektami, które znajdują się blisko otworów drzwiowych naszych mieszkań i domów. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych. Moskitiera drzwiowa ma swoje zastosowanie w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych. Klienci bardzo chętnie wybierają moskitiery drzwiowe do swoich domów. 

Moskitiery harmonijkowe Tychy

Moskitiera harmonijkowa, inaczej nazywana plisowaną to najnowszy system ochrony przed owadami. Siatka moskitiery  plisowanej składa się w harmonijkę, dzięki temu zabiera niewiele miejsca po zsunięciu, a montaż i demontaż jest wprost intuicyjny. Siatka moskitiery jest plisowana i prowadzona przez cienkie sznurki, dzięki temu siatka jest bardzo wytrzymała, elastyczna i odporna na uszkodzenia. To doskonałe rozwiązanie jest szeroko doceniane przez wielu klientów. 

Moskitiery na wymiar Tychy

Dobra moskitiera na wymiar musi być przygotowana z materiałów najwyższej jakości i jednocześnie dobrze wymierzona. Aby dopasować odpowiedni wymiar moskitiery musimy zmierzyć wielkość okien, odmienne szerokości profili oraz grubość okiennych ram. Czy wiesz, że nawet 2 mm różnicy mogą sprawić, że moskitiera będzie nieszczelna? Moskitiera ramkowa na wymiar jest osadzana za pomocą kołnierza lub magnesu w oknie, dzięki temu nie trzeba ingerować w stolarkę okienną. W przypadku moskitiery na drzwi na wymiar, musimy zastosować przewiercenie zawiasów stałych lub samozamykających. Ta osłona tworzy nam dodatkową parę drzwi. Moskitiera rolowana działa identycznie jak roleta okienna; siatkę rozwija się i zwija przy pomocy mechanizmu