Moskitiery ramkowe Tychy

Moskitiera – co to jest? Jest to system, który zapobiega przedostawaniu się do mieszkania owadów, takich jak muchy czy komary. System ten składa się z montowanych do ram okna siatek i bardzo drobnych oczkach, dzięki którym żaden owad nie jest w stanie wlecieć do wnętrza domu. Moskitiery są pożądane w domkach letniskowych zlokalizowanych na terenach wilgotnych, np. nad jeziorem czy w lesie. Są również niezastąpione w domach i mieszkaniach. Można montować je w zwykłych oknach, ale także w drzwiach balkonowych czy tarasowych. Dostępne są różne modele moskitier. Część z nich, moskitiery ramkowe, można łatwo zamontować w każdym oknie. Modele ramkowe są dopasowane do wymiarów okna. Składają się z ramki stworzonej na wymiar oraz dociętej do niej drobnej siatki. Taką moskitierę można łatwo i szybko zamontować, a także, w razie potrzeby, równie szybko i łatwo zdemontować.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Moskitiery okienne Tychy

Rolety zewnętrzne nie zawsze wystarczają, jeśli chodzi o ochronę domowników przed naturą. O ile są one doskonałą formą zabezpieczenia przed zimnem, wiatrem czy opadami, tak nie dają rady w przypadku owadów – chyba, że są całkowicie opuszczone przez cały czas. Właśnie z myślą o tym produkujemy moskitiery okienne oraz moskitiery drzwiowe, które nie pozwalają małym intruzom przedrzeć się do naszej twierdzy.

Moskitiery drzwiowe Tychy

Moskitiery drzwiowe to takie moskitiery ramkowe, najczęściej, które instalowane są do drzwi balkonowych oraz tarasowych i stanowią doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed niechcianymi owadami. Pora letnia w naszym kraju przeważnie oznacza komary, a rolety zewnętrzne nie chronią przed nimi, jeśli nie są całkowicie opuszczone. Zapewniamy profesjonalny montaż moskitier do drzwi balkonowych oraz okien, a także cały szereg innych usług powiązanych.

Rolety zewnętrzne a moskitiery drzwiowe

Przy instalowaniu zarówno rolet zewnętrznych, rolety dzień noc, jak i moskitier, należy wybrać profesjonalny montaż. Dlaczego? Ponieważ są to elementy wchodzące w skład elewacji i widać je zarówno z wewnątrz, jak i z zewnątrz. Producent moskitier zapewnia więc nie tylko montaż, ale także atrakcyjne ceny, a to wszystko bez uszczerbku na jakości.

Moskitiery ramkowe a rolety rzymskie

Rolety rzymskie są bardzo estetyczną ozdobą oraz sposobem na regulację wpadającego światła. Możesz wybrać ich kolor z palety ral, która oferuje naprawdę szeroki wybór wybarwień. Takie rolety posiadają przeważnie większą różnorodność barw niż rolety dzień noc. Zarówno rolety rzymskie, jak i moskitiery ramkowe mogą być wprawione w drzwi zewnętrzne, na przykład na taras. Razem stworzą doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń oraz z wewnątrz efektowną oprawę okna.

Rolety dzień noc a moskitiery ramkowe

Rolety dzień noc w pewnym ułożeniu mogą przypominać moskitierę, a to wszystko za sprawą półtransparentnego materiału z siateczki, który przypomina moskitiery. Ramkowe moskitiery można montować samemu, jednak jako firma z długoletnim doświadczeniem oraz dumny producent moskitier zapewniamy profesjonalnie wykonany montaż oraz atrakcyjne ceny bez straty na jakości.

Moskitiery Tychy i okolice

Jeśli zależy Ci na wspieraniu lokalnego biznesu, zajrzyj do nas po moskitiery ramkowe, rolety zewnętrzne, bramy garażowe, drzwi zewnętrzne, rolety rzymskie, rolety dzień noc i wiele innych. Gwarantujemy profesjonalny montaż, atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór z palety ral oraz funkcjonalności i mechanizmów obsługi. Kupisz u nas moskitiery drzwiowe oraz moskitiery ramkowe idealne do Twojego domu czy mieszkania lub firmy.

 

Moskitiery plisowane Tychy

Moskitiery plisowane nie są nowością, choć dopiero od kilku lat stały się one popularne wśród okolicznych mieszkańców. Mogą one być z powodzeniem montowane do ramy drzwiowej, a jednocześnie nie ograniczać funkcjonalności drzwi balkonowych czy zewnętrznych. Takie moskitiery działają trochę na zasadzie poziomej kurtyny. Posiadają przeważnie rzep lub zamek, a rozsunięte rozstępują się na boki, dzięki czemu odsłaniają drzwi zewnętrzne, by można było się komfortowo przemieścić z zewnątrz do wewnątrz i z powrotem. Producent moskitier gwarantuje także montaż.

 

Moskitiery przesuwne Tychy

Innym sposobem na niedopuszczenie do wnętrza domu komarów są moskitiery przesuwne. Są one często montowane w drzwi wewnętrzne lub drzwi balkonowe do ramy drzwiowej i używane wtedy, kiedy są potrzebne. Działają inaczej niż moskitiery ramkowe, które przeważnie są montowane w sposób bardziej stały. Producent moskitier zapewnia kompleksową obsługę, szeroki wybór mechanizmów oraz atrakcyjne ceny przy wysokiej jakości wykonania.

Profesjonalny montaż

Jako firma działająca na rynku od ponad dwudziestu lat doskonale wiemy czego potrzebują nasi klienci. Atrakcyjne ceny, montaż, szeroki wybór produktów oraz doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług i funkcjonalności. Aby poznać je wszystkie zapoznaj się z treściami zamieszczonymi na naszej stronie, odwiedź nas w jednej z tyskich placówek lub zadzwoń, a odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Dla większości naszych produktów umożliwiamy wybór kolorów, które pochodzą z palety ral.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na którą składają się moskitiery, drzwi, okna, rolety oraz bramy garażowe!

Zobacz również: Moskitiery Katowice, Bramy garażowe Katowice, Okna Tychy, bramy garażowe Tychy

Przeczytaj nasz wartościowy wpis i dowiedz się jakie rolety zewnętrzne wybrać?