Moskitiery ramkowe Tychy

Moskitiera – co to jest? Jest to system, który zapobiega przedostawaniu się do mieszkania owadów, takich jak muchy czy komary. System ten składa się z montowanych do ram okna siatek i bardzo drobnych oczkach, dzięki którym żaden owad nie jest w stanie wlecieć do wnętrza domu. Moskitiery są pożądane w domkach letniskowych zlokalizowanych na terenach wilgotnych, np. nad jeziorem czy w lesie. Są również niezastąpione w domach i mieszkaniach. Można montować je w zwykłych oknach, ale także w drzwiach balkonowych czy tarasowych. Dostępne są różne modele moskitier. Część z nich, moskitiery ramkowe, można łatwo zamontować w każdym oknie. Modele ramkowe są dopasowane do wymiarów okna. Składają się z ramki stworzonej na wymiar oraz dociętej do niej drobnej siatki. Taką moskitierę można łatwo i szybko zamontować, a także, w razie potrzeby, równie szybko i łatwo zdemontować.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Moskitiery okienne Tychy

Komary, muchy oraz inne owady są dużym utrudnieniem, szczególnie w trakcie ciepłych, wiosennych oraz letnich miesięcy. Często wtedy wietrzymy mieszkania,  szeroko otwarte okna to zaproszenie dla różnego rodzaju insektów. Skutkiem tego są dokuczliwe ugryzienia komarów. Zamiast stosować środki na owady, lepiej postawić na wysokiej jakości, ale zarazem proste rozwiązanie, czyli moskitiery okienne. Dzięki drobnej siatce montowanej w oknie żaden owad nie będzie miał szans dostać się do domu. Nie będzie więc przeszkadzał w funkcjonowaniu.

Moskitiery drzwiowe Tychy

Standardowe moskitiery okienne nie pasują do drzwi, które muszą się w jakiś sposób otwierać. Nie można więc w oknie balkonowym czy drzwiach tarasowych standardowych moskitier. Jednak i ma ten problem jest proste rozwiązanie. Chodzi o moskitiery drzwiowe, stworzone specjalnie z myślą o tego rodzaju oknach. Mogą być to moskitiery wyposażone w zawiasy i montowane jako drugie drzwi. Otwierają się one tak samo jak okno balkonowe czy tarasowe i nie przeszkadza w funkcjonowaniu. Taka moskitiera nie jest również trudna w montażu. Kluczem do sukcesu jest to dokładne zmierzenie okna, do którego ma zostać zamontowana.

Tylko dobrze pobrane wymiary pozwolą zamontować moskitierę w taki sposób, by rzeczywiście chroniła przed owadami i by nie mogły się one przedostać poprzez szczelinę między oknem a siatką.

Moskitiery harmonijkowe Tychy

Moskitiera harmonijkowa to nieco inna, nowoczesna odmiana klasycznej moskitiery. Taka moskitiera również bardzo dobrze chroni przed inwazją owadów i pojawianiem się ich w mieszkaniu czy w domu. Podstawowa różnica jest jednak taka, że taka moskitiera nie jest montowana na sztywnej ramce. Jak sama nazwa wskazuje, moskitiera harmonijkowa przyjmuje formę plis. Można bardzo łatwo ją złożyć, jak i rozłożyć, a w każdym położeniu zajmuje bardzo mało miejsca. To świetnie rozwiązanie szczególnie dla mniejszych mieszkań, w których ważne jest, aby zachować jak najwięcej przestrzeni wolnej. Co również ważne, montaż oraz demontaż moskitiery są banalnie łatwe i szybkie. Nie są więc potrzebne skomplikowane, inwazyjne działania. Cały proces zajmuje niewiele czasu. Dodatkowo moskitiera taka prezentuje się bardzo ładnie.

Moskitiery na wymiar Tychy

Moskitiery na wymiar? Jak najbardziej. To bardzo ważne, aby produkt był stworzony dokładnie pod wymiar okna. Zarówno siatka, jak i ramki w przypadku moskitier ramkowych muszą być bardzo dobrze dopasowane do ram okna. Chodzi o to, by rzeczywiście doskonale chronić przed inwazją owadów. Tylko brak szczelin pozwoli osiągnąć ten efekt. Warto zadbać o szczelność moskitiery, ponieważ zapewni ona odpowiedni komfort i będzie działać tak skutecznie, jak powinna.

Konieczne jest zatem dokładne zmierzenie okna, by później móc stworzyć moskitierę na wymiar, która będzie idealnie pasować do ramy.

Jeśli chodzi o moskitierę na drzwi, konieczne jest wykonanie odwiertów, dlatego tym bardziej ważne jest dobre oznaczenie wymiarów.

Moskitiery na zawiasach Tychy

Różnego rodzaju muchy, komary, osy czy też szerszenie to – szczególnie w okresie letnim, bardzo uciążliwy temat. Z tego właśnie powodu warto się przed nimi zabezpieczyć w wygodny i sprawdzony sposób. Moskitiery na zawiasach pozwolą zablokować owadom drogę do Waszego domu i pozwolą cieszyć się komfortem przy otwartym oknie bez jakichkolwiek obaw. Łatwy montaż i stylowy wygląd sprawiają, że zakup moskitiery będzie bardzo korzystną decyzją. Dodatkowym plusem jest również solidne wykonanie, które zapewni trwałość na lata.

Moskitiery plisowane Tychy

Okres letni to dla wielu osób zdecydowanie najbardziej ulubiony czas w roku. To jednak właśnie wtedy mamy niestety do czynienia z największą ilością owadów – much, komarów czy też os. Z pomocą przychodzą tutaj jednak moskitiery plisowane, dzięki którym można się przed nimi bardzo łatwo uchronić. Jednym z ich niezaprzeczalnych plusów jest to, że w żaden sposób nie ograniczają one funkcjonalności drzwi. Wciąż możliwe jest ich bezproblemowe otwieranie i zamykanie, co zapewni komfort w domu na najwyższym możliwym poziomie.

Moskitiery przesuwne Tychy

Balkon czy też taras to z pewnością miejsca, które są w stanie dać ulgę podczas upalnych dni. W odpoczynku mogą nam jednak wówczas przeszkadzać różnego rodzaju owady, które raz po raz przedostają się do wnętrza naszego domu, co bywa niezwykle uciążliwe. Moskitiery przesuwne są w tym przypadku idealnym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają zabezpieczyć Wasze wnętrza przed owadami, nie tracąc przy tym wygody w kwestii przechodzenia z domu na balkon lub też taras.

Bezproblemowy montaż oraz stylowy wygląd sprawiają, że na moskitiery tego typu decyduje się duża ilość osób.

Moskitiery montaż Tychy

W czasie upalnych letnich dni każdy z nas szuka chwili wytchnienia i ochłody. Otworzenie okien wydaje się wówczas naturalnym pomysłem, aczkolwiek uciążliwe owady w postaci much czy też komarów nie ułatwiają życia. Dobrym rozwiązaniem jest w takim przypadku montaż moskitiery, dzięki której możliwe będzie uchronienie się przed niechcianymi owadami we własnym domu. Szczelne pokrycie okna czy też drzwi balkonowych zabezpieczy wnętrza, jednocześnie pozwalając na bezproblemowy przepływ powietrza.

Owady wlatujące do domu przez otwarte okno na noc już nigdy nie będą stanowiły kłopotu.