Moskitiery ramkowe Tychy

Moskitiera – co to jest? Jest to system, który zapobiega przedostawaniu się do mieszkania owadów, takich jak muchy czy komary. System ten składa się z montowanych do ram okna siatek i bardzo drobnych oczkach, dzięki którym żaden owad nie jest w stanie wlecieć do wnętrza domu. Moskitiery są pożądane w domkach letniskowych zlokalizowanych na terenach wilgotnych, np. nad jeziorem czy w lesie. Są również niezastąpione w domach i mieszkaniach. Można montować je w zwykłych oknach, ale także w drzwiach balkonowych czy tarasowych. Dostępne są różne modele moskitier. Część z nich, moskitiery ramkowe, można łatwo zamontować w każdym oknie. Modele ramkowe są dopasowane do wymiarów okna. Składają się z ramki stworzonej na wymiar oraz dociętej do niej drobnej siatki. Taką moskitierę można łatwo i szybko zamontować, a także, w razie potrzeby, równie szybko i łatwo zdemontować.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Moskitiery okienne Tychy

Komary, muchy oraz inne owady są dużym utrudnieniem, szczególnie w trakcie ciepłych, wiosennych oraz letnich miesięcy. Często wtedy wietrzymy mieszkania,  szeroko otwarte okna to zaproszenie dla różnego rodzaju insektów. Skutkiem tego są dokuczliwe ugryzienia komarów. Zamiast stosować środki na owady, lepiej postawić na wysokiej jakości, ale zarazem proste rozwiązanie, czyli moskitiery okienne. Dzięki drobnej siatce montowanej w oknie żaden owad nie będzie miał szans dostać się do domu. Nie będzie więc przeszkadzał w funkcjonowaniu.

Moskitiery drzwiowe Tychy

Standardowe moskitiery okienne nie pasują do drzwi, które muszą się w jakiś sposób otwierać. Nie można więc w oknie balkonowym czy drzwiach tarasowych standardowych moskitier. Jednak i ma ten problem jest proste rozwiązanie. Chodzi o moskitiery drzwiowe, stworzone specjalnie z myślą o tego rodzaju oknach. Mogą być to moskitiery wyposażone w zawiasy i montowane jako drugie drzwi. Otwierają się one tak samo jak okno balkonowe czy tarasowe i nie przeszkadza w funkcjonowaniu. Taka moskitiera nie jest również trudna w montażu. Kluczem do sukcesu jest to dokładne zmierzenie okna, do którego ma zostać zamontowana. Tylko dobrze pobrane wymiary pozwolą zamontować moskitierę w taki sposób, by rzeczywiście chroniła przed owadami i by nie mogły się one przedostać poprzez szczelinę między oknem a siatką.

Moskitiery harmonijkowe Tychy

Moskitiera harmonijkowa to nieco inna, nowoczesna odmiana klasycznej moskitiery. Taka moskitiera również bardzo dobrze chroni przed inwazją owadów i pojawianiem się ich w mieszkaniu czy w domu. Podstawowa różnica jest jednak taka, że taka moskitiera nie jest montowana na sztywnej ramce. Jak sama nazwa wskazuje, moskitiera harmonijkowa przyjmuje formę plis. Można bardzo łatwo ją złożyć, jak i rozłożyć, a w każdym położeniu zajmuje bardzo mało miejsca. To świetnie rozwiązanie szczególnie dla mniejszych mieszkań, w których ważne jest, aby zachować jak najwięcej przestrzeni wolnej. Co również ważne, montaż oraz demontaż moskitiery są banalnie łatwe i szybkie. Nie są więc potrzebne skomplikowane, inwazyjne działania. Cały proces zajmuje niewiele czasu. Dodatkowo moskitiera taka prezentuje się bardzo ładnie.

Moskitiery na wymiar Tychy

Moskitiery na wymiar? Jak najbardziej. To bardzo ważne, aby produkt był stworzony dokładnie pod wymiar okna. Zarówno siatka, jak i ramki w przypadku moskitier ramkowych muszą być bardzo dobrze dopasowane do ram okna. Chodzi o to, by rzeczywiście doskonale chronić przed inwazją owadów. Tylko brak szczelin pozwoli osiągnąć ten efekt. Warto zadbać o szczelność moskitiery, ponieważ zapewni ona odpowiedni komfort i będzie działać tak skutecznie, jak powinna.

Konieczne jest zatem dokładne zmierzenie okna, by później móc stworzyć moskitierę na wymiar, która będzie idealnie pasować do ramy. Jeśli chodzi o moskitierę na drzwi, konieczne jest wykonanie odwiertów, dlatego tym bardziej ważne jest dobre oznaczenie wymiarów.