Bramy garażowe na wymiar Katowice

Nowoczesne rozwiązania dotyczą często przedmiotów codziennego użytku, które mają ułatwić nam życie. Tak też jest z bramami garażowymi. Wyposażone w napęd i działające automatycznie bramy to komfort i bezpieczeństwo. W końcu każdemu może zdarzyć się zapomnieć zamknąć bramy garażowej. Czasem spieszymy się i nie mamy na to czasu, pozostaje więc otwarta. W ten sposób można zaprosić do swojego domu włamywaczy. Przez garaż dostaną się oni do domu i ukradną wartościowe przedmioty. Automatycznie zamykająca się brama sprawi, że krótkie, jak i dłuższe nieobecności nie będą stanowić zagrożenia dla bezpieczeństwa, czy to brama garażowa segmentowa, czy inna.

Bramy automatyczne wyposażone są w różne systemy sterowania. Można wybrać ten, który jest najbardziej odpowiedni i najwygodniejszy w danej sytuacji. Dla osób często poruszających się autem zalecamy szczególnie sterowanie za pomocą pilota. Nie trzeba wysiadać auta na zewnątrz, aby zamknąć bramę za pomocą przycisku przy drzwiach. Poznaj nasze garażowe bramy takie jak bramy segmentowe oraz inne modele bram garażowych.

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobrą bramę)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Bramy garażowe elektryczne Katowice

Każdy bez wątpienia przyzna, że garaż w domu znacząco ułatwia życie. Jest to również pośrednio oszczędność pieniędzy, ponieważ dzięki niemu mamy gdzie schować własny samochód, przez co nie będzie on narażony na rdzewienie w zimie w związku z wszechobecną wilgocią na zewnątrz. Mając garaż warto postawić też na bramę, która będzie stanowiła dopełnienie całości. Elektryczne bramy garażowe są obecnie niezwykle popularne i dzięki nim można łatwo i bezproblemowo zarówno otworzyć jak i zamknąć swój garaż, ciesząc się komfortem i wygodą użytkowania.

Bramy garażowe z napędem Katowice

Brama garażowa to bez wątpienia jeden z ważniejszych elementów w każdym domu. Pełni ona co najmniej kilka funkcji. Z nich wszystkich jednak najważniejsze są dwie: ochronna i estetyczna. Dlatego polecamy przystąpić do wyboru bramy z dozą uwagi. Będzie to bowiem z pewnością inwestycja na lata, a przynajmniej będzie tak wtedy, jeśli zostanie wybrana uważnie. Jakie powinny być więc odpowiednie garażowe  bramy? Przede wszystkim jak najlepszej jakości, wykonana z odpowiednich i wytrzymałych materiałów. Najlepiej też, jeśli będzie dopasowana do elewacji budynku, do stylu, w jakim zbudowano dom, a także do otoczenia, w taki sposób, by to wszystko stanowiło spójną całość.

Poznaj nasze garażowe bramy: bramy segmentowe, automatyczne oraz wiele innych. Działamy na terenie Śląska.

Bramy garażowe na pilota Katowice

Posiadanie własnego garażu daje bez wątpienia wiele korzyści. Warto zadbać jednak o to, by garaż ten był odpowiednio wyposażony oraz należycie komfortowy oraz funkcjonalny. Bramy garażowe na pilota są w stanie znacząco poprawić wygodę korzystania z własnego garażu. Dzięki nim możliwe będzie bowiem zdalne otworzenie bramy, nawet z poziomu samochodu. Pozwala to uniknąć przedostawania się do auta w czasie zimy, kiedy to mamy do czynienia z największymi mrozami. Nikt przecież nie lubi marznąć z samego rana podczas manualnego zamykania bramy za sobą.

Bramy garażowe automatyczne Katowice

Brama garażowa bez wątpienia ułatwia życie. Przydaje się ona praktycznie zawsze, ale najlepszym przykładem jest okres zimowy, kiedy to mamy do czynienia z obfitymi opadami śniegu oraz mrozem i deszczem. Automatyczna brama garażowa rozwiąże wtedy wszystkie Wasze problemy. Dzięki niej możliwe będzie komfortowe przedostanie się z domu do auta i odwrotnie. Wysoka jakość oraz niezawodność sprawia, że tego typu rozwiązania wykorzystuje się w wielu domach na całym świecie.

Warto ułatwić sobie życie i zdecydować się na własną automatyczną bramę garażową.

Bramy garażowe montaż Katowice

Nikt nie lubi wychodzić z samochodu, gdy pada deszcz czy gęsty śnieg po to, by zamknąć garaż lub go otworzyć. Istnieje skuteczny sposób, by takich sytuacji unikać. Najlepszym z nich jest montaż bramy działającej na pilota. Brama na pilota do garażu sprawia, że można w bardzo szybki, prosty i wygodny sposób, jednym tylko przyciskiem otworzyć bramę zdalnie w każdej sytuacji. Łatwo więc wjechać i wyjechać nawet wtedy, gdy warunki pogodowe zdecydowanie nie sprzyjają.

Brama automatyczna, poza tym, że da się ją łatwo otwierać zdalnie, za pomocą pilota, ma także wiele innych funkcji. Niektóre są wyposażone na przykład w opcję gaszenia światła automatycznie, na przykład za sprawą czujników ruchu. Co więcej, aby zyskać pewność, że brama będzie działać zawsze, nawet wtedy, gdy nie ma prądu, warto postawić na wersję akumulatorową.

Bramy garażowe segmentowe Katowice

Dlaczego warto stawiać na bramy garażowe z napędem? Jest to kwestia wysokiej wygody. Dzięki bramie wyposażonej w napęd, którą da się komfortowo sterować za pomocą pilota, o wiele przyjemniej jest poruszać się samochodem. Chodzi o to, że nawet gdy panują złe warunki pogodowe,  wyjeżdżanie z garażu oraz wjeżdżanie jest wygodne. Nie trzeba wychodzić z samochodu. Po wyjeździe z garażu brama garażowa segmentowa sama się zamknie, nie trzeba się więc niczym przejmować.

Sprawdź nasze bramy segmentowe oraz inne modele bram garażowych znajdujące się w naszej ofercie.

Bramy garażowe rolowane Katowice

Garaż w domu daje nam przede wszystkim komfort oraz wygodę. Dzięki niemu możemy schować swój pojazd, sprzęty czy też narzędzia. Warto mieć na uwadze jednak to, że odpowiednie jego zagospodarowanie to istotna sprawa. Porządek na odpowiednim poziomie pozwoli to coś, o co warto zadbać, a rolowane bramy garażowe znacząco nam w tym pomogą. Brama tego typu pozwala bowiem na zaoszczędzenie dużej ilości miejsca w garażu, a wygoda i komfort korzystania z niej sprawi, że garaż stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem. Cena rolowanych bram garażowych Katowice również stanowi duży plus, a ich montaż nie zajmuje dużo czasu.

Bramy garażowe z drzwiami Katowice

Jaką wybrać bramę do garażu? Postawić na bramy segmentowe czy inny model bramy garażowej? Warto stawiać na jakość i prostotę obsługi. Jednymi z częściej wybieranych modeli są bramy garażowe z drzwiami przejściowymi. Dlaczego są tak popularne? Takie bramy mają wiele zalet. Po pierwsze, zwiększają znacząco bezpieczeństwo. Chodzi o to, że dzięki takiej bramie zostaje oddzielony ruch pieszych od ruchu pojazdów. Nie poruszają się oni w jednym pasie i nie muszą na siebie wzajemnie uważać. Jest oddzielne miejsce dla każdego, co poprawia nie tylko bezpieczeństwo, ale również zwiększa wygodę. Kolejną kwestią jest to, że w garażach ogrzewanych bramy z drzwiami pomagają w utrzymaniu odpowiedniej temperatury we wnętrzu. Po otwarciu tylko drzwi nie ucieka tyle ciepła, co przy otwieraniu za każdym razem całej bramy. Brama z drzwiami przejściowymi jest także dłużej sprawna i dłużej pracuje bez zarzutu, wolniej się zużywa. Warto także pamiętać o kwestii wygody. Szybciej dostaniemy się do garażu wchodząc drzwiami, niż czekając na otwarcie się całej bramy tylko po to, aby wejść do środka. To wygodne jeśli chodzi o garażowe bramy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bram garażowych. Wybór bramy garażowej nie musi być trudny z naszą pomocą!

#Katowicebramy

Rodzaje bram

Zobacz, rodzaje bram, które mamy w ofercie

Bramy Segmentowe

Bramy

Bramy segmentowe

Bramy Rolowane

Bramy

Bramy rolowane

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!