Bramy garażowe na wymiar Katowice

Nowoczesne rozwiązania dotyczą często przedmiotów codziennego użytku, które mają ułatwić nam życie. Tak też jest z bramami garażowymi.  Wyposażone w napęd i działające automatycznie bramy to komfort i bezpieczeństwo. W końcu każdemu może zdarzyć się zapomnieć zamknąć bramy garażowej. Czasem spieszymy się i nie mamy na to czasu, pozostaje więc otwarta. W ten sposób można zaprosić do swojego domu włamywaczy. Przez garaż dostaną się oni do domu i ukradną wartościowe przedmioty. Automatycznie zamykająca się brama sprawi, że krótkie, jak i dłuższe nieobecności nie będą stanowić zagrożenia dla bezpieczeństwa, czy to brama garażowa segmentowa. bramy uchylne, bramy garażowe z napędem czy inna.

Bramy automatyczne wyposażone są w różne systemy sterowania. Można wybrać ten, który jest najbardziej odpowiedni i najwygodniejszy w danej sytuacji. Dla osób często poruszających się autem zalecamy szczególnie sterowanie za pomocą pilota. Nie trzeba wysiadać auta na zewnątrz, aby zamknąć bramę za pomocą przycisku przy drzwiach. Poznaj nasze garażowe bramy takie jak bramy segmentowe oraz inne modele bram garażowych.

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobrą bramę)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Bramy Segmentowe

Bramy

Bramy segmentowe

Bramy Rolowane

Bramy

Bramy rolowane

Rodzaje bram

Zobacz, rodzaje bram, które mamy w ofercie

Bramy garażowe Katowice

Każdy bez wątpienia przyzna, że garaż w domu znacząco ułatwia życie. Jest to również pośrednio oszczędność pieniędzy, ponieważ dzięki niemu mamy gdzie schować własny samochód, przez co nie będzie on narażony na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Mając garaż warto postawić też na montaż bramy garażowej, która będzie stanowiła dopełnienie całości. Przykładowo, elektryczne bramy garażowe są obecnie niezwykle popularne i dzięki nim można łatwo i bezproblemowo zarówno otworzyć jak i zamknąć swój garaż, ciesząc się komfortem i wygodą użytkowania. przedstawimy także realne koszty montażu bramy garażowej i doradzimy w wyborze.

Brama garażowa oraz brama garażowa z napędem oraz bramy garażowe uchylne śląskie to bez wątpienia jeden z ważniejszych elementów w każdym domu. Pełni ona co najmniej kilka funkcji. Z nich wszystkich jednak najważniejsze są dwie: ochronna i estetyczna. Dlatego zalecamy dokonać porządnego researchu, zanim wybierzesz swoje bramy garażowe. Kurtyna bramy także powinna wpasowywać się w estetykę domu. Wysokiej jakości elektryczne bramy wyposażone są w specjalny napęd, który pozwoli na ich łatwe sterowanie. Będzie to bowiem z pewnością inwestycja na lata. Jakie powinny być więc odpowiednie garażowe bramy? Przede wszystkim jak najlepszej jakości, wykonane z odpowiednich i wytrzymałych materiałów. Sprawdź ofertę na bramy garażowe śląskie!

Bramy sterowane za pomocą pilota Katowice

Bramy garażowe sterowane za pomocą pilota są w stanie znacząco poprawić wygodę korzystania z własnego garażu. Dzięki nim możliwe będzie zdalne otworzenie bramy, nawet z poziomu samochodu, a działać mogą podobnie jak rolety zewnętrzne – automatycznie. Pozwala to uniknąć przedostawania się chłodu do auta w czasie zimy, kiedy to mamy do czynienia z największymi mrozami. Nikt przecież nie lubi marznąć z samego rana podczas manualnego zamykania bramy za sobą. Warto sprawdzić bramy uchylne.

Bramy segmentowe Katowice

Brama segmentowa to bardzo popularna opcja, wybierana przez firmy oraz osoby prywatne. Kurtyna bramy podnoszona jest do sufitu, a później opuszczana. W tego typu przypadkach współczynnik przenikania ciepła jest niższy, ponieważ działanie takiej bramy bram garażowych segmentowych jest szybsze niż na przykład rolowanych. Nasze bramy wyposażone są w mechanizm sprawiający, że każda brama garażowa segmentowa działa płynnie, a kurtyna bramy idealnie wpasowuje się w sufit. Brama segmentowa działa podobnie jak bramy garażowe uchylne z tą różnicą, że kurtyna bramy nawija na sufit, a uchylna jedynie uchyla płaszczyznę, zajmując przy tym przestrzeń w garażu. Nic więc dziwnego, że bramy garażowe segmentowe są tak popularne. Jednak bez wątpienia są klienci, dla których lepszym wyborem będzie brama uchylna.

Montaż bram garażowych Katowice

Montaż bram garażowych warto zlecić specjalistom. Nasze bramy – także bramy wjazdowe montujemy na terenie Katowic oraz na terenie całego śląska, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że zostanie to na Twojej głowie. Uważamy, że jest to najlepsze rozwiązanie bez względu na to jaki rodzaj bramy garażowej zostanie przez Państwa wybrany, ponieważ nasza ekipa wie co robi, a usługa będzie wysokiej jakości. Montujemy także drzwi wewnętrzne, rolety zewnętrzne i wiele innych.

Sprawdź nasze bramy segmentowe, bramy garażowe z napędem i montażem oraz inne modele bram garażowych znajdujące się w naszej ofercie. Zobacz również napędy do bram katowice.

Bramy rolowane Katowice

Garaż w domu daje nam przede wszystkim komfort oraz wygodę. Dzięki niemu możemy schować swój pojazd, sprzęty czy też narzędzia. Warto mieć na uwadze jednak to, że odpowiednie jego zagospodarowanie to istotna sprawa. Porządek na odpowiednim poziomie pozwoli to coś, o co warto zadbać, a takie bramy garażowe jak bramy rolowane znacząco nam w tym pomogą. Brama tego typu pozwala bowiem na zaoszczędzenie dużej ilości miejsca w garażu, a wygoda i komfort korzystania z niej sprawi, że garaż stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem. Bez względu na to, jaką bramę garażową Państwo wybiorą, wszystkie nasze produkty będą solidne i bezpieczne.

Bramy garażowe jak rolety zewnętrzne

Bramy garażowe mogą działać podobnie jak rolety zewnętrzne. Chodzi tu przede wszystkim o bramy rolowane, które są po prostu większą wersją rolet zewnętrznych. Rolety zewnętrzne umieszczane są najczęściej na fasadzie lub pod nią, podczas gdy garażowe bramy w zdecydowanej większości montowane są pod fasadą, by nie psuć efektu wizualnego domu. Sprawdź szeroka ofertę na bramy garażowe śląsk

Bramy znajdujące się w naszej ofercie, sprawdzą się również jako bramy przemysłowe.

Jeśli nie wiesz, którą bramę wybrać czy bramy segmentowe śląsk, bramy wjazdowe, bramy garażowe, nasi specjaliści chętnie pomogą wybrać, najbardziej komfortowe rozwiązanie dla każdego. Chętnie pomożemy wyborze bramy garażowej lub bramy uchylnej. Ponadto jeżeli szukasz informacji nt:”bramy garażowe cena z montażem”. Również zaoferujemy atrakcyjne ceny na nasze produkty wraz z montażem. Zapraszamy do kontaktu!

Przeraża Cię samodzielny montaż bramy garażowej oraz instalacja napędu? Skontaktuj się z nami, zajmujemy się również montażem bram garażowych.

Zapraszamy do odwiedzin na terenie Śląska!

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z ofertą na bramy segmentowe siemianowice.

Zobacz także : Bramy garażowe Tychy, Moskitiery Katowice

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!