Bramy garażowe z napędem Katowice

Brama garażowa z napędem to gwarancja wygody i bezpieczeństwa twojego samochodu. Unikasz wysiadania z auta w deszczu i śniegu, brama zamyka się za tobą sama, a ponadto do garażu nie dostanie się nikt nieproszony. Dobry napęd powinien też mieć funkcję regulacji szybkości otwierania. Możliwe jest wtedy ustawienie płynnego startu i zatrzymania bramy, dzięki czemu napęd będzie się wolniej zużywał. Warto sprawdzić, czy wózek jezdny z ramieniem jest poruszany za pomocą łańcucha, czy paska zębatego. Aby uniknąć niewygód związanych z użytkowaniem bramy, lepiej zdecydować się na taką, której wózek jest poruszany paskiem zębatym.

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobrą bramę)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Bramy garażowe montaż Katowice

Brama do garażu jest nieodzownym elementem każdego garażu. Od prawidłowego wyboru rodzaju bramy będzie zależała późniejsza eksploatacja pomieszczenia. Zakup bramy jest inwestycją na kilka lat, dlatego warto się zastanowić jaka brama będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem. W przypadku braku miejsca przed garażem najlepszym rozwiązaniem jest zakup bramy uchylnej, gdyż do jej otwarcia nie potrzeba dużej przestrzeni. Innym aspektem jest miejsce w garażu na zamontowanie chociażby prowadnic. Konstrukcja niektórych budynków nie daje takiej możliwości, co z kolei uniemożliwia montaż bramy uchylnej. Wówczas warto pomyśleć o bramie dwuskrzydłowej, której konstrukcja umożliwia otwieranie jej na zewnątrz.

Bramy garażowe segmentowe Katowice

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Konstrukcja ta zapewnia maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Bramy segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym i zapewniają do 14 cm większą szerokość przejazdu niż bramy uchylne. Brama garażowa segmentowa posiada też trwale elastyczne uszczelnienie, które jest odporne na działanie warunków zewnętrznych i z czterech stron optymalnie uszczelnia bramę.

Bramy garażowe na wymiar Katowice

Możemy wykonać bramy na zamówienie o konkretnych wymiarach. Należy tylko podać wymiar otworu oraz rodzaj bramy, a resztą zajmą się już nasi konsultanci. Nie muszą się już Państwo martwić, że nie znajdą bramy o odpowiednich wymiarach. Zobacz jak wykonać pomiar otworu pod bramę garażową. Bramy garażowe jak i drzwi montujemy standardowo w świetle otworu. Światło przejazdu w bramie uchylnej zmniejsza się 20 cm zarówno na szerokość jak i na wysokość. Światło przejazdu w bramie dwuskrzydłowej zmniejsza się na szerokość 14 cm, natomiast na wysokość 10 cm od wymiarów zewnętrznych bramy.

Bramy garażowe z drzwiami Katowice

System bram garażowych z drzwiami przejściowymi ma szereg zalet, m.in.: poprawa bezpieczeństwa – oddzielenie ruchu pieszego od samochodowego, brak strat ciepła – ważne jest to szczególnie w przypadku garaży ogrzewanych, które znajdują się w bryle domu – po otwarciu drzwi ucieknie znacznie mniej ciepła niż dużej bramy, wydłużenie żywotności bramy – ilość dziennych otwarć bram garażowych ulega zmniejszeniu, oszczędność czasu – zdecydowanie szybciej dostaniemy się do środka garażu przez drzwi, niż czekając na otwarcie się całej bramy garażowej, oszczędność pieniędzy – brama z drzwiami przejściowymi jest tańszym rozwiązaniem niż zakup osobno bramy i dodatkowych drzwi np. obok bramy

Rodzaje bram

Zobacz, rodzaje bram, które mamy w ofercie

Bramy

Bramy segmentowe

Bramy

Bramy rolowane

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!