Drzwi zewnętrzne Katowice

Drzwi zewnętrze, to element domu, który wita nas i naszych gości. Na to, że nasze drzwi są odpowiednio dobrane składa się wiele czynników, od estetyki, po jakże ważną i istotną funkcjonalność i bezpieczeństwo. Stolarka drzwiowa ma bardzo duży wpływ na wygląd całego domu, powinna współgrać z elewacją, ale nie zapomnijmy, że jest również początkiem naszego wnętrza. Na jaki rodzaj drzwi powinniśmy się zdecydować?

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre drzwi)

Na drzwi z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Drzwi wejściowe Katowice

Drzwi wejściowe do budynku, mieszkania czy pomieszczenia to jeden z kluczowym elementów gospodarstwo domowego. Planując budowę, wykończenie mieszkania lub jego remont, dobór odpowiednich drzwi zewnętrznych to kwestia bezpieczeństwa domowników, estetyki oraz wygody.

Oferujemy drzwi wejściowe w wielu rozmiarach, metalowe, drewniane, z płyt MDF, o różnych poziomach ochrony antywłamaniowej. Planując wymianę lub montaż drzwi, należy uwzględnić zmienne, które wpłyną na komfort korzystania – ewentualne przeszklenia, stronę montażu zorientowaną na dostępność np. włączników światła, czy zapotrzebowanie na konkretny typ ościeżnicy.

Drzwi wewnętrzne Katowice

Drzwi wewnętrzne służą przede wszystkim ochronie prywatności i zapewnieniu bezpieczeństwa – sprawdź więc, czy na pewno są one antywłamaniowe (często bywają jedynie wzmocnione). Jeśli wybierasz drzwi wejściowe, kieruj się banalną, ale sprawdzoną zasadą – im wyższa klasa antywłamaniowa, tym lepiej.

Drzwi stalowe Katowice

Drzwi zewnętrzne stalowe wykonane są ze stali ocynkowanej. Często wykończone są folią PVC lub specjalną okleiną z płyt HDF lub MDF, która doskonale imituje drewno. Wypełnienie tym samym izolacja drzwi to pianka, wełna mineralna lub styropian.

Dzięki swojej konstrukcji stanowią doskonałe zabezpieczenie przed nieproszonym gościem. Są dość ciężkie, choć często ich waga uzależniona jest od klasy odporności na włamanie.

Drzwi szklane Katowice

Drzwi otwierane szklane to klasyczne rozwiązanie dla drzwi w domu czy biurze. Montowane albo w futrynie albo wprost do ściany w zależności od możliwości. Drzwi szklane otwierane stanowią nowoczesną alternatywę dla pełnych drzwi bez przeszkleń. Dużą zaletą drzwi otwieranych jest możliwość wykonania każdego wymiaru.

Drzwi drewniane Katowice

Drzwi zewnętrzne drewniane cieszą się bardzo dużą popularnością, dzięki dobrej izolacyjności akustycznej i termicznej. Produkowane są różnego gatunku drewna zarówno drzewa liściaste, jak i iglaste. Ich wadą jest wrażliwość na zmienne warunki pogodowe. Zmiany wilgotności powietrza mogą z czasem powodować odkształcenia, dlatego tak ważna w przypadku drzwi drewnianych jest ich impregnacja i zabiegi pielęgnacyjne. Ościeżnica może być z litego drewna, drewna klejonego trójwarstwowo lub stalowa.

Wypełnienie drzwi pomiędzy płytami (płyty zwykłe drewniane) to pianka poliuretanowa , styropian lub płyta drewnopochodna. Stanowi to również ocieplenie drzwi. Po wypolerowaniu drzwi zewnętrzne drewniane są najczęściej impregnowane i lakierowane. Mogą być również oklejone drewnianym fornirem lub winylem.

Drzwi Delta Katowice

Drzwi wejściowe DELTA to przede wszystkim atestowane zamki i drzwi antywłamaniowe. Firma powstała w 1992 roku i od początku istnienia oferuje rozwiązania oferujące zwiększone bezpieczeństwo. Obecnie to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce producentów tego typu rozwiązań, w naszym salonie zaś dostępne jest kilkanaście modeli drzwi zewnętrznych, z którymi warto się zapoznać, jeśli są Państwo zainteresowani zwiększonym bezpieczeństwem. Oferta drzwi zewnętrznych DELTA jest dość charakterystyczna ze względu na minimalistyczny design – katowicki producent oferuje nam tradycyjne zdobienia w postaci żłobień lub modele w ogóle pozbawione jakichkolwiek ozdób, o surowym designie.

Drzwi Porta Katowice

W naszej obszernej ofercie znajdziesz drzwi, które idealnie komponują się w każdą domową czy biurową przestrzeń – dyskretnie współgrając z pozostałym wystrojem bądź stanowiąc dla niego ciekawy, wyrazisty kontrast. Niezależnie od tego, czy poszukujesz drzwi w stylu na wskroś nowoczesnym, klasycznym lub uniwersalnym, możesz wybierać wśród ogromnej ilości kolekcji, typów okleiny, a także kolorystyki. Jak na prawdziwych fachowców od drzwi przystało, wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i upodobaniom, oferując szeroki wachlarz profesjonalnych produktów. Dajemy Ci również duży wybór w kwestii przeszklenia drzwi. Możesz wybrać modele bez żadnego przeszklenia, z przeszkleniem małym, średnim lub dużym, w zależności od tego, gdzie planujesz umieścić drzwi. Pamiętaj o tym, że to, jakie drzwi do danego wnętrza wybierzesz, będzie rzutowało bezpośrednio na jego odbiór.

Drzwi DRE Katowice

To co wyróżnia drzwi DRE, to fakt bardzo bogatej ilości asortymentu, którego spektrum rozciąga się od drzwi klasycznych, które w tym roku są bardzo modne po drzwi nowoczesne ale również drzwi z tak zwanej wyższej półki cenowej o bardzo wysokiej jakości i te, drzwi dostępne dla kieszeni przeciętnego klienta. Drzwi DRE to wzory które są nigdzie indziej niespotykane, np. przeszklenia w kształcie słoi lub fal. Wszystkie wzory znajdziesz na stronach naszego sklepu internetowego do czego serdecznie zachęcamy. Oferujemy również drzwi z montażem.

Drzwi Katowice oraz montaż drzwi dostępne w naszym sklepie dopasujemy do Twoich potrzeb.

Rodzaje drzwi

Zobacz, rodzaje drzwi, które mamy w ofercie

Drzwi

Zewnętrzne

Drzwi

Pokojowe

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!