Drzwi zewnętrzne Katowice

Drzwi do domu, wejściowe do mieszkania, drzwi wewnątrz domu – do sypialni, pokoju, łazienki… Wszystkie drzwi mają główną funkcję, która polega na chronieniu wejścia do domu lub konkretnego pomieszczenia. Powinny więc być przede wszystkim bardzo trwałe i odpowiednio wysokiej jakości. Pełnią one także funkcję estetyczną.  Źle dobrane mogą sprawić, że wnętrze nie będzie prezentować się tak dobrze, jak byśmy oczekiwali. Z tego względu w naszej ofercie są produkty, które wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale również estetyka. Z pewnością każdy znajdzie tu drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne odpowiednie dla siebie – drzwi Katowice.

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre drzwi)

Na drzwi z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Drzwi Zewnetrzne

Drzwi

Zewnętrzne

Drzwi Pokojowe

Drzwi

Pokojowe

Rodzaje drzwi

Zobacz, rodzaje drzwi, które mamy w ofercie

Drzwi Katowice

Wykańczając dom należy pamiętać o tym, jak dużą rolę odgrywają drzwi zewnętrzne. Posiadają one nie tylko wymiar praktyczny, ale także reprezentacyjny dla całej posesji. Już od samego początku widać je jako pierwsze, dlatego drzwi wejściowe powinny być dobrze przemyślanym zakupem. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, by w pełni cieszyć się swoim domem lub mieszkaniem.

Drzwi zewnętrzne Katowice

Drzwi zewnętrzne zdecydowanie różnią się od drzwi wewnętrznych, a jako drzwi wejściowe powinny posiadać liczne zabezpieczenia przed włamywaczami. W naszym salonie znajdziesz odpowiednie drzwi na miarę swoich potrzeb. Salon drzwi Katowice oferuje bezpłatny pomiar, dzięki czemu nie będą one finalnie ani zbyt duże ani zbyt małe, a to przełoży się na termoizolację oraz komfort użytkowania.

Drzwi wejściowe Katowice

Nasze drzwi wejściowe, znajdujące się w naszej ofercie, funkcjonują w wielu wersjach do wyboru. Ważny w przypadku drzwi jest oczywiście rozmiar. Nasz salon drzwi Katowice oferuje bezpłatny pomiar, który pozwoli na uniknięcie niedogodności. W ofercie znajdują się także różnorodne materiały, takie jak np. płyta MDF, metal czy drewno. Mogą one mieć różny stopień ochrony przeciwwłamaniowej, o co warto zdecydowanie zatroszczyć się w przypadku drzwi prowadzących do Twojego domu.

Antywłamaniowe drzwi Katowice

Ochrona własnego domu lub też mieszkania przed włamywaczami to bez wątpienia coś, czego nie można bagatelizować. Dobrze dobrane drzwi antywłamaniowe pozwolą nam uchronić się przed utratą własnego dobytku. Solidne zamki oraz materiał, z którego wykonane są nasze drzwi pozwala mieć pewność, że żaden niepożądany gość nie dostanie się do naszej posiadłości. Ze skutecznością i trwałością w parze idzie również stylowy wygląd. Na rynku polskim znajduje się wiele rodzajów drzwi, ale w naszym salonie znajdziesz te od najlepszych lokalnych producentów.

Stalowe drzwi Katowice

Stalowe drzwi wykonywane są z ocynkowanej stali. Są to odpowiednie drzwi do składzików, piwnic oraz pomieszczeń gospodarczych i magazynów. Aby wyglądały ciekawiej, można dobrać do nich okleinę, dzięki czemu będą one imitowały drzwi drewniane. Znika tu jednak konieczność troszczenia się o impregnację oraz zabezpieczanie drzwi przed czynnikami zewnętrznymi, tak jak w przypadku drzwi drewnianych. Drzwi stalowe są ciężkie i bardzo dobrze zabezpieczają wnętrze.

Drzwi aluminiowe Katowice

Nie tylko drewniane drzwi mogą być wysokiej jakości. Drzwi aluminiowe to bardzo dobre rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w przypadku domów, jak i budynków przemysłowych czy też biur. Dzięki nim możesz mieć pewność, że wnętrza będą chronione przed czynnikami zewnętrznymi, a całość będzie z zewnątrz wyglądała bardzo solidnie. Zwykle zaliczają się one do przemysłowych drzwi wewnętrznych.

Drzwi drewniane Katowice

Drewniane drzwi są klasyczne, eleganckie i ponadczasowe. Drewno to trwały surowiec, który wyróżnia się również wysoką wytrzymałością. Drzwi drewniane, poza estetycznym wyglądem, wyróżniają się również doskonałą izolacyjnością akustyczną, ale również i termiczną. W naszym salonie znajdziesz drzwi drewniane skrojone na miarę, ale pamiętaj, by odpowiednio zaimpregnować je przed zainstalowaniem lub zdać się na naszą pełną usługę montażu. Chodzi o to, że drewno jest dość wrażliwe na czynniki zewnętrzne i właśnie z tego powodu wymaga odpowiednich zabezpieczeń, aby przez długi czas wyglądało dobrze.

Drzwi Invado Katowice

Invado oferuje znane i lubiane drzwi wewnętrzne, którym zaufało już tysiące Polaków. Odznaczają się one solidnością oraz nowoczesnym designem, który jednak nie odciąga uwagi od całej przestrzeni, co czyni je idealnym uzupełnieniem pokoju.

Drzwi montaż Katowice

W ramach naszych usług świadczymy także profilaktykę monterską oraz bezpłatny pomiar, dzięki czemu możliwe jest znalezienie tego czego szukasz w naszym salonie. Montaż drzwi nie jest łatwy, a jeśli nie chcesz, by wypadły one z zawiasów, zwróć się do profesjonalistów.

Drzwi nowoczesne Katowice

Nowoczesne drzwi to nic innego jak drzwi, które idealnie wpasowują się w najnowsze trendy, a przy tym są wyposażone w nowoczesny mechanizm zapobiegający wdarciu się do wnętrza. Nowoczesne drzwi, szczególnie zewnętrzne, powinny także stanowić idealną barierę przed zimnem oraz nadmiernym nagrzaniem promieniami słonecznymi.

Drzwi PCV Katowice

Drzwi PCV to na przykład drzwi sklepowe lub inne, które posiadają szklaną witrynę. Są one wykonane z mocnych materiałów, a dzięki swojej konstrukcji są strażnikiem bezpieczeństwa domowników

Drzwi Vasco Katowice

Drzwi Vasco to kolejny przykład drzwi wewnętrznych, które są chętnie wybierane na rynku polskim. Mogą to być klasyczne drzwi wewnętrzne, nowoczesne systemy przesuwne oraz inne, które goszczą w naszej ofercie. Odwiedź nasz salon drzwi i przekonaj się, które drzwi wewnętrzne będą dla Ciebie.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami dostępnymi na stronie oraz do odwiedzenia nas w salonie w Katowicach!

Sprawdź w Google dane naszej firmy i poznaj opinie, jakie zebrał nasz salon drzwi!
Poznaj także resztą oferowanych produktów, między innymi okna katowice, bramy garażowe w Katowicach, bramy garażowe Tychy. Nasze bramy garażowe odporne są na warunki atmosferyczne.

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!