Drzwi zewnętrzne Katowice

Drzwi do domu, wejściowe do mieszkania, drzwi wewnątrz domu – do sypialni, pokoju, łazienki… Wszystkie drzwi mają główną funkcję, która polega na chronieniu wejścia do domu lub konkretnego pomieszczenia. Powinny więc być przede wszystkim bardzo trwałe i odpowiednio wysokiej jakości. Pełnią one także funkcję estetyczną.  Źle dobrane mogą sprawić, że wnętrze nie będzie prezentować się tak dobrze, jak byśmy oczekiwali. Z tego względu w naszej ofercie są produkty, które wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale również estetyka. Z pewnością każdy znajdzie tu drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne odpowiednie dla siebie – drzwi Katowice.

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre drzwi)

Na drzwi z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Drzwi wejściowe Katowice

Drzwi wejściowe, które znajdują się w naszej ofercie są dostępne w wielu wersjach. Ważny w przypadku drzwi jest oczywiście rozmiar. U nas znajdziesz odpowiednie drzwi wejściowe do swojego domu. W ofercie znajdują się także różnorodne materiały, takie jak np. płyta MDF, metal czy drewno. Mogą one mieć różny stopień ochrony przeciwwłamaniowej, o co warto zdecydowanie zatroszczyć się w przypadku drzwi prowadzących do domu.

Drzwi wewnętrzne Katowice

Drzwi wewnętrzne to także istotna kwestia w każdym mieszkaniu czy domu wolnostojącym. Drzwi takie bardzo wpływają na to, jak prezentuje się wystrój wnętrza. Każde drzwi są takim elementem, który jest dość widoczny i z tego właśnie względu ma tak duży wpływ na estetykę. Można wybrać spośród klasycznych, rozwieranych drzwi lub postawić na wersję rozsuwaną, jednoskrzydłową lub dwuskrzydłową. Wybór najlepszej zależy od oczekiwań, ale także od dostępnego miejsca. Małe przestrzenie, np. kawalerki to doskonały punkt dla drzwi rozsuwanych. To wygodne rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w mniejszych mieszkaniach i pomaga zaoszczędzić wiele miejsca. Drzwi Katowice – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Drzwi stalowe Katowice

Drzwi stalowe wykonuje się z ocynkowanej stali. Aby wyglądały ciekawiej, można dobrać do nich okleinę, dzięki czemu będą one imitowały drzwi drewniane. Znika tu jednak konieczność troszczenia się o impregnację oraz zabezpieczanie drzwi przed czynnikami zewnętrznymi, tak jak w przypadku drzwi drewnianych. Drzwi stalowe są ciężkie i bardzo dobrze zabezpieczają dom.

Drzwi szklane Katowice

Drzwi szklane to rozwiązanie często stosowane na przykład w biurach. Prezentują się one elegancko i jednocześnie estetycznie. Wnoszą powiew klasyki, ale i nowoczesności. Aby były w pełni funkcjonalne, należy zadbać, aby szkło było odpowiednio wysokiej jakości.

Drzwi drewniane Katowice

Drewniane drzwi są klasyczne, eleganckie i ponadczasowe. Drewno to trwały surowiec, który wyróżnia się również wysoką wytrzymałością. Drzwi drewniane, poza estetycznym wyglądem, wyróżniają się również doskonałą izolacyjnością akustyczną, ale również i termiczną. Trzeba przy tym pamiętać, że wybierając drzwi drewniane na drzwi zewnętrzne, należy wcześniej odpowiednio je zaimpregnować. Chodzi o to, że drewno jest dość wrażliwe na czynniki zewnętrzne i właśnie z tego powodu wymaga odpowiednich zabezpieczeń, aby przez długi czas wyglądało dobrze. Drzwi Katowice – zapraszamy.

Drzwi Delta Katowice

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, drzwi Delta to rozwiązanie dla Ciebie. To znany producent zamków antywłamaniowych. Wybierając drzwi tego rodzaju masz pewność, że Twoje mieszkanie będzie całkowicie bezpieczne i dobrze chronione przed niechcianymi wizytami.

Drzwi Porta Katowice

Nowoczesne czy klasyczne? Niezależnie od tego, jakie masz oczekiwania, w naszej ofercie znajdziesz produkty odpowiednie dla siebie. Proponujemy klientom wiele rodzajów drzwi, które będą pasować do każdego mieszkania i domu. Pozwolą stworzyć estetyczną przestrzeń.

Drzwi Dre Katowice

Drzwi zewnętrzne to jeden z ważniejszych elementów domu. To właśnie one, w większej części, odpowiadają za to, jak prezentuje się budynek. Drzwi to w pewnym sensie jego wizytówka. Dlatego warto zadbać, aby były one jak najlepiej dopasowane do otoczenia domu i samego budynku. Wtedy całość będzie się prezentować doskonale i zaskoczy pozytywnie każdego gościa. Jednak estetyka to nie jedyna rzecz, o której należy pamiętać. Istotne jest także to, aby drzwi wejściowe były bezpieczne. Chronią przecież wejścia do domu, powinny wyróżniać się więc możliwie wysoką jakością i zapewniać odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Rodzaje drzwi

Zobacz, rodzaje drzwi, które mamy w ofercie

Drzwi Zewnetrzne

Drzwi

Zewnętrzne

Drzwi Pokojowe

Drzwi

Pokojowe

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!