Rolety wewnętrzne Katowice

Rolety to świetne osłony okienne. Pozwalają one skutecznie chronić się przed słońcem i samodzielnie dopasowywać ilość światła wpadającego do domu. To również niezastąpiony element, jeśli chcemy zapewnić sobie trochę prywatności i uniknąć podglądania przez sąsiadów. Jedno jest pewne – rolety wewnętrzne warto mieć. Dobrze również postawić na odpowiednią jakość wykonania. Do wyboru mamy różne rodzaje rolet. Wszystkie da się łatwo dopasować do wystroju wnętrza.

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre rolety)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Rolety materiałowe Katowice

W przypadku produktu jakim są rolety materiałowe, atrakcyjnym rozwiązaniem do domu są rolety dzień i noc. Takie rolety składają się z dwóch warstw materiału podzielonego na jasne i ciemne pasy. Aby całkowicie zaciemnić wnętrze, należy przesunąć rolety tak, aby ciemne i jasne pasy nachodziły na siebie. Aby wpuścić światło, trzeba zmienić ustawienie pasów na dowolne. Można w ten sposób sterować stopniem zaciemnienia i dopasowywać jasność do swoich oczekiwań. Warto dodać, że takie rolety, poza funkcją użytkową, są także efektowną dekoracją. Nie trzeba ich całkowicie podnosić, aby do mieszkania wpadło światło. Rolety dzień noc więc pozostają wciąż opuszczone i stanowią efektowną ozdobę okna, dopełniając wystrój wnętrza. Sprawdź nasze rolety, żaluzje drewniane, rolety rzymskie – mamy szeroki wybór osłon okiennych.

Rolety zewnętrzne Katowice

Rolety zewnętrzne to funkcjonalne rozwiązanie. Ich montaż wymaga więcej pracy niż zamontowanie rolet okiennych wewnętrznych, jednak efekt jest tego wart. Rolety zewnętrzne zapewniają wysoki poziom zaciemnienia. Można za ich sprawą sprawić, że dzień zmieni się w noc. W ten sposób łatwo ograniczyć promienie słoneczne wpadające do mieszkania. To z kolei sprawia, że w gorące dni dom nie nagrzewa się mocno i o wiele łatwiej jest zachować w środku przyjemny chłód. Poznaj nasze rolety i żaluzje drewniane i nie tylko.

Rolety zewnętrzne montaż Katowice

Zewnętrzne rolety pomagają dodatkowo poprawić izolację termiczną zimą. Gdy na zewnątrz jest zimno, rolety i żaluzje zapobiegają utracie ciepła z budynku. To z kolei sprawia, że koszty ogrzewania znacząco spadają. Warto też zauważyć, że dzięki roletom zewnętrznym można dodatkowo poprawić komfort akustyczny. Do mieszkania dociera o wiele mniej dźwięków i uciążliwych hałasów z zewnątrz. Mieszkanie jest więc doskonale wyciszone.

Rolety zewnętrzne elektryczne Katowice

Obecnie wiele mamy nowoczesnych urządzeń, które bardzo ułatwiają nam życie. Chodzi tu na przykład o telefony komórkowe – czyli popularne smartfony, sprzęty elektroniczne, domowe AGD czy RTV, którym można sterować za pomocą sprzętów mobilnych. Do grona urządzeń wygodnych w obsłudze dołączają rolety zewnętrzne elektryczne. Zewnętrzne rolety mają cały szereg zalet. Jedną z nich jest prostota obsługi. Nie trzeba, jak w przypadku klasycznych rolet, podchodzić do każdej z nich osobno i ręcznie ją opuszczać lub podnosić. Można zrobić to o wiele wygodniej za sprawą sterowania elektronicznego. Całość zajmuje kilka chwil.

Rolety zewnętrzne podtynkowe Katowice

Rolety zewnętrzne można zainstalować w taki sposób, aby nie tylko nie przeszkadzały, ale też by stanowiły ozdobę budynku i całego otoczenia. Rolety zewnętrzne podtynkowe są stworzone przede wszystkim dla nowobudowanych domów. Takie rozwiązanie pozwala wbudować skrzynkę regulacyjną rolet w elewację, co sprawia, że staje się ona niewidoczna. Co za tym idzie, efekt końcowy prezentuje się doskonale. Wszystkie widoczne części rolet mogą być dopasowane do elewacji.

Rolety zewnętrzne natynkowe Katowice

Rolety zewnętrzne natynkowe są obecnie bardzo popularne. Jest to system rolet stosowany najczęściej. Jest tak, ponieważ system rolet natynkowych jest bardzo uniwersalny. Można go stosować bez przeszkód na już istniejących domach, ale również w przypadku dopiero stawianych budynków. Rolety takie pasują do każdego okna i wyglądają doskonale. Można również tak dobrać kolorystykę elementów systemu, aby całość świetnie komponowała się z otoczeniem budynku oraz z elewacją.

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe Katowice

Kwestie związane z ochroną własnego domu to coś, na co każdy jego posiadacz powinien zwrócić uwagę. Rozwiązania mogące uchronić go przed działaniem włamywaczy powinny być jak najlepszej jakości. Antywłamaniowe rolety zewnętrzne to doskonały przykład takiego rozwiązania. Dzięki nim złodziej będzie miał znacząco utrudnione zadanie. Dzieje się tak za sprawą nowoczesnych technologii i solidnego wykonania, które sprawia że taki rodzaj rolet jest trudny do sforsowania. Warto więc na nie postawić jeśli zależy Wam na pełnym bezpieczeństwie.

Rolety zewnętrzne automatyczne Katowice

Rolety to element domu, który może znacząco wpływać na jego funkcjonalność oraz wygląd. Odpowiedni ich dobór jest więc istotny jeśli w naszym zamyśle jest osiągnięcie idealnego efektu. Godne uwagi są tutaj zewnętrzne rolety automatyczne, których sterowanie jest niezwykle wygodne i komfortowe. Gwarantują one odpowiedni poziom prywatności i nadają się praktycznie do każdego budynku. Solidne i trwałe wykonanie gwarantują niezawodność, którą docenia coraz więcej osób. Stylowy design perfekcyjnie komponuje się też z wyglądem całego budynku.

Rolety montaż Katowice

W dzisiejszych czasach rolety pełnią wiele funkcji. Mogą stanowić zarówno ochronę przed promieniami słonecznymi jak i również pełnić funkcję antywłamaniowe. Ich rodzajów jest wiele, więc nie ma problemów z dobraniem czegoś wedle własnych potrzeb i preferencji. Również montaż rolet nie stanowi żadnego problemu – można zrobić to samemu lub też skorzystać z pomocy specjalistycznej ekipy. Obecne rolety to nie tylko funkcjonalność, ale również ciekawy wygląd. Nowoczesny styl wtapia się w tło budynku czy też konkretnego pomieszczenia w przypadku rolet wewnętrznych, dzięki czemu całość prezentuje się naprawdę okazale.

Rodzaje rolet

Zobacz, rodzaje rolet, które mamy w ofercie

Rolety Zewnętrzne

Rolety

Rolety zewnętrzne

Rolety

Rolety materiałowe wewnętrzne

Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!