Rolety wewnętrzne Katowice

Rolety to świetne osłony okienne. Pozwalają one skutecznie chronić się przed słońcem i samodzielnie dopasowywać ilość światła wpadającego do domu. To również niezastąpiony element, jeśli chcemy zapewnić sobie trochę prywatności i uniknąć podglądania przez sąsiadów. Jedno jest pewne – rolety wewnętrzne warto mieć. Dobrze również postawić na odpowiednią jakość wykonania. Do wyboru mamy różne rodzaje rolet. Wszystkie da się łatwo dopasować do wystroju wnętrza.

Salon sprzedaży

Katowice

ul. Żwirki i Wigury 5
40-063 Katowice

tel. 32 251 03 41
kom. 502 772 494

mail: katowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre rolety)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Rolety Zewnętrzne

Rolety

Rolety zewnętrzne

Rolety

Rolety materiałowe wewnętrzne

Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery

Rodzaje rolet

Zobacz, rodzaje rolet, które mamy w ofercie

Rolety Katowice

Rolety, bez względu na to, czy są to rolety zewnętrzne czy rolety do wnętrz, mają jedno zasadnicze zadanie – polega ono na regulacji światła oraz ciepła, które wpadają do wnętrza. Rolety i żaluzje obecne są w większości polskich domów, zaraz obok bardziej tradycyjnego systemu, jakim są zasłony oraz firanki. Wszystko to po to, by ograniczyć wgląd do Twojego wnętrza.

Rolety materiałowe Katowice

Rolety materiałowe są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem do domu, a szczególnie rolety dzień noc. Takie rolety składają się z dwóch warstw materiału, gdzie jeden to gruba tkanina, czasami podgumowana, natomiast drugi to półtransparentną siateczka. Aby całkowicie zaciemnić wnętrze, należy przesunąć rolety tak, aby grube i półtransparentne pasy nachodziły na siebie. Aby wpuścić światło, trzeba zmienić ustawienie paneli. Można w ten sposób sterować stopniem zaciemnienia i dopasowywać jasność do swoich oczekiwań. Warto dodać, że takie rolety, poza funkcją użytkową, są także efektowną dekoracją, o czym przekonało się już wielu użytkowników. Nie trzeba ich całkowicie podnosić, aby do mieszkania wpadło światło. Kto wie, może niedługo zawitają także do Twojego wnętrza? Sprawdź naszą ofertę, która obejmuje rolety dzień noc, żaluzje drewniane, rolety rzymskie, żaluzje fasadowe oraz żaluzje pionowe.

Rolety zewnętrzne Katowice

Rolety oraz żaluzje fasadowe posiadają naprawdę szeroki zakres zastosowań. Ich montaż wymaga więcej pracy niż zamontowanie rolet okiennych wewnętrznych, ale są one praktyczniejsze, jeśli chodzi o ochronę przed chłodem oraz nadmiernym nagrzaniem. Zewnętrzne rolety zapewniają wysoki poziom zaciemnienia. Dzięki nim możesz całkowicie usunąć światło z domu, co na pewno będzie pomocne dla osób parających się fotografią. Posiadamy także rolety zewnętrzne do okien dachowych. To z kolei sprawia, że w gorące dni dom nie nagrzewa się mocno i o wiele łatwiej jest zachować w środku przyjemny chłód. Poznaj nasze rolety najwyższej jakości!

Rolety do Twojego wnętrza

Podczas gdy zewnętrzne rolety oraz żaluzje fasadowe pomagają poprawić izolację termiczną zimą, rolety materiałowe pełnią bardziej funkcje estetyczne i regulują ilość światła. Rolety materiałowe, w tym żaluzje pionowe, żaluzje drewniane oraz żaluzje aluminiowe odpowiadają za spokojny sen oraz pracę, dlatego posiadają szeroki zakres zastosowań. Posiadając szeroki wybór osłon okiennych możesz dowolnie aranżować kuchnię, pokój czy gabinet produktami najwyższej jakości.

Rolety dzień i noc Katowice

O roletach dzień i noc w ostatnich latach pisze się i mówi bardzo dużo. Są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne i dają szeroki wybór możliwości zastosowań we wnętrzu w biurach i u osób prywatnych. Pasują zarówno w pionie, jak i do okien dachowych, a materiały najwyższej jakości mogą starczyć na lata.

Rolety rzymskie Katowice

Rolety rzymskie, choć nie są już tak popularne jak kilka lat temu, ponieważ wyparły je rolety dzień noc, to są to nadal rolety materiałowe chętnie wybierane w gronie osób prywatnych. Dzięki materiałom najwyższej jakości mogą posłużyć przez długie lata.

Żaluzje drewniane Katowice

Żaluzje drewniane, to jedne z najpopularniejszych żaluzji, obok żaluzji pionowych, które umieszcza się we wnętrzach domów oraz mieszkań. Same w sobie stanowią ciekawy element dekoracyjny. Żaluzje drewniane, podobnie jak żaluzje pionowe i żaluzje aluminiowe dają zupełnie inny efekt przepuszczania światła i często są uchwytywane na artystycznych zdjęciach wnętrz.

Rolety żaluzje elektryczne Katowice

Smart Home staje się coraz bardziej popularny, ponieważ ułatwia nam on sterowanie domem, będąc nawet bardzo daleko. Za pomocą smartfona lub tabletu możesz swobodnie sterować światłem, temperaturą czy nawet włączyć piekarnik będąc na zakupach. Do grona urządzeń wygodnych w obsłudze dołączają też rolety/żaluzje zewnętrzne. Nie trzeba, jak w przypadku klasycznych rolet, podchodzić do każdej z nich osobno i ręcznie ją opuszczać lub podnosić. Można zrobić to o wiele wygodniej z poziomu aplikacji, a nawet ustawić automatyczne pory opuszczania i podnoszenia. Całość zajmuje tylko kilka chwil.

Rolety podtynkowe Katowice

Rolety zewnętrzne można zainstalować w taki sposób, aby nie tylko nie przeszkadzały, ale też by stanowiły ozdobę budynku i całego otoczenia. Rolety zewnętrzne wysokiej jakości podtynkowe są stworzone przede wszystkim dla nowoczesnych domów. Takie rozwiązanie pozwala wbudować skrzynkę regulacyjną rolet w elewację, co sprawia, że staje się ona niewidoczna. Co za tym idzie, efekt końcowy prezentuje się doskonale. Wszystkie widoczne części rolet mogą być dopasowane do elewacji.

Rolety natynkowe Katowice

Rolety zewnętrzne natynkowe są obecnie bardzo popularne. Jest to system rolet stosowany najczęściej. Jest tak, ponieważ system rolet natynkowych jest bardzo uniwersalny. Można go stosować bez przeszkód na już istniejących domach, ale również w przypadku dopiero stawianych budynków. Można również tak dobrać kolorystykę elementów systemu, aby całość świetnie komponowała się z otoczeniem budynku oraz z elewacją.

Rolety antywłamaniowe Katowice

Kwestie związane z ochroną własnego domu to coś, na co zawsze powinno się zwracać uwagę. Rozwiązania mogące uchronić go przed działaniem włamywaczy powinny być jak najwyższej jakości. Nowoczesne technologie pozwalają na konstrukcję rolet antywłamaniowych, które skutecznie uniemożliwią włam większości włamywaczy, a rolety, żaluzje oraz inne systemy ochronne pozwolą na spokojny sen czy wyjazd za miasto. Rolety i żaluzje antywłamaniowe, na przykład żaluzje fasadowe, mogą też pełnić taką samą rolę jak rolety i żaluzje do Twojego wnętrza.

Montaż rolet Katowice

W dzisiejszych czasach rolety pełnią wiele funkcji. Mogą stanowić zarówno ochronę przed promieniami słonecznymi jak i również pełnić funkcję antywłamaniowe. Ich rodzajów jest wiele, więc nie ma problemów z dobraniem czegoś wedle własnych potrzeb i preferencji. Również montaż rolet nie stanowi żadnego problemu – można zrobić to samemu lub też skorzystać z pomocy specjalistycznej ekipy. Obecne rolety to nie tylko funkcjonalność, ale również ciekawy wygląd. Nowoczesny styl wtapia się w tło budynku czy też konkretnego pomieszczenia w przypadku rolet wewnętrznych, dzięki czemu całość prezentuje się naprawdę okazale. Nie wiesz jakie rolety zewnętrzne wybrać? Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług, szukasz nie tylko moskitier, rolet ale również okien w Katowicach lub okolicy skontaktuj się z naszym biurem. Jeśli mieszkasz w takich miastach jak Dąbrowa Górnicza, Mikołów czy Gliwice, sprawdź najbliższy nasz punkt na mapie Śląska.

Sprawdź ofertę na drzwi Katowice!

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!