Moskitiery ramkowe Mysłowice

Czym jest moskitiera? Moskitiery najłatwiej jest opisać jako system, który zapobiega dostawaniu się do mieszkania różnych owadów. Chodzi tu głównie o owady irytujące, takie jak muchy czy komary. System moskitier składa się najczęściej z mocowanych do ram okna siatek o bardzo drobnych oczkach. Tak drobna siatka sprawia, że nawet niewielkich rozmiarów owad nie jest w stanie dostać się do wnętrza domu.

Moskitiery zazwyczaj montowane w domkach letniskowych na terenach wilgotnych, np. nad jeziorem czy w lesie. Coraz częściej decydują się na nie również mieszkający w prywatnych domach i mieszkaniach. Można mocować je w zwykłych oknach, jak również w drzwiach balkonowych czy tarasowych.

Proponujemy wiele rodzajów moskitier, które sprawdzą się w każdym oknie. Modele są dopasowywane do wymiarów konkretnego okna. Składają się z ramki stworzonej na wymiar oraz dociętej odpowiednio niewielkiej siatki. Taką moskitierę można bardzo łatwo zamocować, a także w momencie, gdy pojawi się taka potrzeba, równie szybko i bezproblemowo zdjąć. Oferujemy wysokiej jakości rolety, żaluzje, moskitiery.

Salon sprzedaży

Mysłowice

Rynek 26
41-400 Mysłowice

tel: 32 348 38 26
kom. 797 027 214

mail: myslowice@termalux.pl

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Moskitiery Mysłowice

Mało kto może powiedzieć, że nie ma problemu z komarami. Są one latem obecne we wszystkich częściach kraju i choć występują z różnym natężeniem, to z podobnym działają na nerwy. Ich problem dotyka głównie mieszkańców wsi oraz przedmieści, krótko mówiąc – właścicieli domów, ponieważ w blokach nie są one tak częstym problemem. Istnieje kilka sposobów na to, by sobie z nimi poradzić, a najlepszym z nich jest zainstalowanie moskitiery. Występują one w kilku formach, a każda z nich przeznaczona jest do użytku w inny sposób.

Moskitiery drzwiowe Mysłowice

Moskitiery drzwiowe różnią się od swoich okiennych sióstr przede wszystkim pod względem użytkowym. Najczęściej moskitiery okienne zakładane są na stałe na okno, podczas gdy moskitiery drzwiowe muszą być zdejmowane lub rozsuwane, by można było swobodnie wchodzić i wychodzić. Takie moskitiery instaluje się do drzwi balkonowych oraz tarasowych, które są latem najczęściej eksploatowane. Posiadają one zawiasy i działają tak jak zwykłe drzwi. Mogą być instalowane pod roletami zewnętrznymi.

Moskitiery harmonijkowe Mysłowice

Nie każdy wie czym jest moskitiera harmonijkowa, dlatego spieszymy z wyjaśnieniami. Jej konstrukcja opiera się na tym, że otwiera się od siebie, a zamyka do siebie, tworząc właśnie układ harmonijkowy. Może być swobodnie instalowana pod rolety zewnętrzne, które dodatkowo chronią przed owadami. Harmonijkowej moskitiery nie instaluje się w ramce, a montaż i demontaż jest bardzo łatwy. Dodatkowym atutem naszych moskitier jest doskonały wybór, jeśli chodzi o poruszanie się po wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możesz wybrać dowolny kolor, który wpasuje się w przestrzeń. Moskitiera harmonijkowa wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co gwarantuje jej trwałość. Moskitiery ramkowe, choć są ściągane, stanowią bardziej stały element pomieszczenia. Polecamy nasze rolety, żaluzje, moskitiery, rolety zewnętrzne, okna, drzwi, żaluzje pionowe. Jakość danych produktów możesz sprawdzić odwiedzając nasz sklep. Skontaktuj się z naszym serwisem klienta i zadaj interesujące Cię pytania.

Moskitiery przesuwne Mysłowice

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdza się w wielu pomieszczeniach, w przypadku których bezustannie musimy walczyć z latającymi owadami. Dzięki moskitierze, która idealnie przylega do okna, nie będą one przedostawały się do naszego domu czy też mieszkania. Ich wysoka jakość sprawia, że są one odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu nasze moskitiery są w stanie wytrzymać przez wiele lat. Ich łatwy montaż pozwala na założenie ich w kilka minut, dzięki czemu w krótkim czasie będzie możliwe cieszenie się wysokim komfortem. Moskitiery przesuwne doskonale sprawdzają się także do ogrodów zimowych. Sprawdź, korzystając z dostępnych źródeł, jakie korzyści płyną z ich posiadania.

Montaż moskitiery Mysłowice

Dzięki solidnie wykonanej moskitierze możliwe jest łatwe i szybkie pozbycie się problemu much i komarów u siebie w domu. Nasze wysokiej jakości produktu cieszą się dużym uznaniem i trwałością. Moskitiery wykonane są z wysokiej klasy materiału, przez co odporne są na wszelkie warunki atmosferyczne. Ich łatwy montaż również stanowi niezaprzeczalny plus. Zależy nam na zadowoleniu samych klientów, dlatego oferujemy usługę montażu na terenie całego kraju, szczególnie w obrębie województwa Śląskiego. Sprawdź nasz kod pocztowy i zobacz czy stacjonujemy blisko Ciebie.

Sprawdź nasze inne usługi oraz produkty, z których na pewno będziesz zadowolony. Dystrybuujemy wysokiej jakości bramy garażowe, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, okna wykonane z profili aluminiowych, drewnianych lub plastikowych, szerokim wyborem okien dachowych i drzwi zewnętrznych. Sprawdź opinie klientów, którzy – jako osoby trzecie – najlepiej przekażą realny ogląd na produkty.

Twoje dane wprowadzone oraz dane pozyskane przez nas są bezpieczne, dlatego możesz swobodnie korzystać z naszej strony. Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru moskitiery oraz innych usług.

Zapraszamy również do sprawdzenia oferty na Moskitiery w Katowicach