Moskitiery ramkowe Mysłowice

Moskitiery na okno znane jako moskitiery ramkowe to łatwy bezinwazyjny montaż i demontaż (bez dziur, wiercenia itp). Trwałe aluminiowe profile moskitier malowane są proszkowo, solidna siatka wykonana jest z włókna szklanego powlekana PCV.

Salon sprzedaży

Mysłowice

Rynek 26
41-400 Mysłowice

tel: 32 348 38 26
kom. 797 027 214

mail: myslowice@termalux.pl

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Moskitiery okienne Mysłowice

Moskitiera na okno aluminiowa to rodzaj siateczki o drobnych oczkach, którą montuje się w ramie okiennej.

Dzięki temu, nawet przy otwartych oknach, komary i inne robactwo nie ma szans, by dostać się do naszego domu.

Nasz sklep, będący producentem moskitier, zdecydował się na wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możemy zagwarantować, że nasze produkty będą służyć przez wiele lat.

Profil moskitiery na wymiar, czyli ramka umieszczona w oknie, wytłaczany jest z aluminium o grubości 1 milimetra. Dzięki temu jest znacznie wytrzymalsza niż w przypadku często stosowanych w innych firmach profili walcowanych o cieńszych ściankach.

Natomiast siatki na komary do okien to nie delikatna i łatwa do przerwania tkanina, lecz włókno szklane, pokryte dodatkowo PCV. To sprawia, że oferowane przez nas moskitiery aluminiowe służą naszym klientom przez wiele lat

Moskitiery drzwiowe Mysłowice

Moskitiera na drzwi jest to system, który umożliwia ochronę przed uciążliwymi insektami otworów drzwiowych naszych mieszkań i domów. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych.

Moskitiera drzwiowa ma swoje zastosowanie w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych.

Moskitiery harmonijkowe Mysłowice

Moskitiera plisowana to najnowszy system ochrony przed owadami. Siatka moskitiery składa się w harmonijkę, dzięki temu zabiera niewiele miejsca po zsunięciu.

Siatka moskitiery jest plisowana i prowadzona przez cienkie sznurki, dzięki temu siatka jest bardzo wytrzymała, elastyczna i odporna na uszkodzenia.

Moskitiery na wymiar Mysłowice

Żeby moskitiera była skuteczna musi być dobrej jakości i przygotowana na wymiar.

Dopasowanie odpowiedniego wymiaru moskitiery jest niezbędne z uwagi na różną wielkość okien, odmienne szerokości profili i grubości okiennych ram; nawet 2mm różnicy sprawią, że moskitiera nie będzie szczelna.

Moskitiera ramkowa na wymiar osadzana jest na oknie za pomocą specjalnego kołnierza lub magnesu (brak ingerencji w stolarkę okienną).

Moskitiera drzwiowa na wymiar wymaga użycia zawiasów, stałych lub samozamykających – osłona tworzy tu dodatkową parę drzwi otwieranych na zewnątrz.

Moskitiera rolowana działa identycznie jak roleta okienna; siatkę rozwija się i zwija przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego. Siatka umieszczona jest w aluminiowej kasecie o profilu bocznym U. Zakłada się ją na zewnątrz lub wewnątrz okiennej wnęki.

Moskitiery na drzwi balkonowe mogą także spełniać tzw. „drzwi sztormowych” – gęsta siatka, z której są zbudowane blokuje silniejsze podmuchy wiatru.