Moskitiery ramkowe Mysłowice

Czym jest moskitiera? Moskitiery najłatwiej jest opisać jako system, który zapobiega dostawaniu się do mieszkania różnych owadów. Chodzi tu głównie o owady irytujące, takie jak muchy czy komary. System moskitier składa się najczęściej z mocowanych do ram okna siatek o bardzo drobnych oczkach. Tak drobna siatka sprawia, że nawet niewielkich rozmiarów owad nie jest w stanie dostać się do wnętrza domu.

Moskitiery zazwyczaj montowane w domkach letniskowych na terenach wilgotnych, np. nad jeziorem czy w lesie. Coraz częściej decydują się na nie również mieszkający w prywatnych domach i mieszkaniach. Można mocować je w zwykłych oknach, jak również w drzwiach balkonowych czy tarasowych. Proponujemy wiele rodzajów moskitier, które sprawdzą się w każdym oknie. Modele są dopasowywane do wymiarów konkretnego okna. Składają się z ramki stworzonej na wymiar oraz dociętej odpowiednio niewielkiej siatki. Taką moskitierę można bardzo łatwo zamocować, a także w momencie, gdy pojawi się taka potrzeba, równie szybko i bezproblemowo zdjąć. Oferujemy wysokiej jakości rolety, żaluzje, moskitiery.

Salon sprzedaży

Mysłowice

Rynek 26
41-400 Mysłowice

tel: 32 348 38 26
kom. 797 027 214

mail: myslowice@termalux.pl

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Moskitiery okienne Mysłowice

Komary, muchy czy inne owady są dużym utrapieniem, szczególnie podczas ciepłych, wiosennych i letnich miesięcy. Często latem i wiosną wietrzymy mieszkania, a szeroko otwarte okna to niestety czytelne zaproszenie dla owadów. Można stosować środki na insekty, choć o wiele lepiej zapobiegać i wybrać świetnej jakości, proste rozwiązanie – moskitiery okienne. Dzięki drobnym oczkom w siatce montowanej w oknie żaden owad nie ma szans dostać się do domu.

Moskitiery drzwiowe Mysłowice

Klasyczne moskitiery okienne, moskitiery ramkowe nie pasują do drzwi, które muszą się swobodnie otwierać, a ramka unieruchomiłaby skrzydło. Nie da się więc w oknie balkonowym czy drzwiach tarasowych zamocować standardowych moskitier. Jednak i na ten problem jest proste rozwiązanie. Mowa o moskitierach drzwiowych, tworzonych specjalnie z myślą o oknach balkonowych. Mogą być to moskitiery z zawiasami, które montuje się jako drugie drzwi. Otwierają się one tak samo jak okno balkonowe i nie przeszkadzają w jego działaniu. Tego typu moskitiera nie jest także skomplikowana w montażu. Ważne jest tutaj dokładne zmierzenie okna, do którego ma zostać zamontowana. Tylko poprawnie pobrane wymiary pozwolą zamontować moskitierę w taki sposób, by skutecznie chroniła przed owadami.

Moskitiery harmonijkowe Mysłowice

Moskitiera harmonijkowa to pewien rodzaj standardowej moskitiery. Taka moskitiera skutecznie chroni przed chmarami owadów w mieszkaniu i w domu. Podstawowa różnica między nią a moskitierą ramkową polega na tym, że harmonijkowej moskitiery nie montuje się na ramce. Moskitiera harmonijkowa ma formę plis, zatem da się ją łatwo złożyć i rozłożyć, a w każdym ułożeniu zajmuje niewiele miejsca. Z tego względu jest ona ciekawym patentem zwłaszcza dla mniejszych mieszkań, gdzie ważne jest, aby zachować jak najwięcej przestrzeni. Co także istotne, montaż oraz demontaż moskitiery nie zajmują wiele czasu. Nie są też potrzebne skomplikowane, inwazyjne działania. Co więcej, gotowa moskitiera prezentuje się estetycznie. Polecamy nasze rolety, żaluzje, moskitiery, rolety zewnętrzne, okna, drzwi, żaluzje pionowe.

Moskitiery na wymiar Mysłowice

Moskitiery na wymiar to istotna kwestia. Moskitiera musi być stworzona na wymiar danego okna. Tak siatka, jak i ramki w przypadku moskitier ramkowych powinny być jak najlepiej dopasowane do ram okna. Chodzi o to, by skutecznie chronić przed inwazją owadów. Mogą się one przedostać do pomieszczeń każdą szparą. Dlatego tylko brak szczelin zapewni odpowiednią ochronę. Dobrze więc zatroszczyć się o idealną szczelność moskitiery, ponieważ tylko wtedy zapewni komfort i będzie działać tak skutecznie, jak powinna.

Niezbędne jest więc dokładne zmierzenie okna. Dzięki zebranym pomiarom można przygotować moskitierę na wymiar, która będzie idealnie pasować do ramy. Jeśli chodzi o moskitierę na drzwi, koniecznie jest wykonanie odwiertów, dlatego tym bardziej istotne jest poprawne zebranie wymiarów.

Oferujemy też rolety, żaluzje, moskitiery.