Moskitiery ramkowe Sosnowiec

Czym jest moskitiera? W kilku prostych słowach najłatwiej określić je jako system, który zapobiega przedostawaniu się do mieszkania niemile widzianych owadów. Chodzi tu głównie o owady takie jak muchy czy komary. System tego typu składa się z mocowanych do ram okna siatek, które wyposażone są w bardzo drobne oczka. Sprawia to, że nawet niewielki owad nie jest w stanie przeniknąć do wnętrza domu.

Moskitiery bywają często montowane w domkach letniskowych na terenach wilgotnych, np. nad jeziorem czy w lesie. Są również coraz częściej spotykane w prywatnych domach i mieszkaniach. Można mocować je w zwykłych oknach, ale także w drzwiach balkonowych czy tarasowych. Dostępne są różne modele moskitier. Niektóre z nich, moskitiery ramkowe, można bez problemu zamontować w każdym oknie. Modele takie są dokładnie dopasowywane do wymiarów danego okna. Składają się z ramki wytworzonej na wymiar oraz dopasowanej do niej drobnej siatki. Taką moskitierę można bardzo łatwo i szybko zamontować, a także, gdyby zaistniała taka potrzeba, równie szybko i bezproblemowo zdjąć. Moskitiery ramkowe, drzwiowe, harmonikowe – wybierz najlepsze.

Salon sprzedaży

Sosnowiec

ul. Targowa 14
41-200 Sosnowiec

tel. 32 292 15 25
kom. 797 027 233

mail: sosnowiec@termalux.pl

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Moskitiery okienne Sosnowiec

Komary, muchy czy inne owady są sporym utrudnieniem, szczególnie w trakcie ciepłych, wiosennych i letnich miesięcy. Często w tym czasie wietrzymy mieszkania, a szeroko otwarte okna to zaproszenie dla insektów. Zamiast stosować środki na owady, lepiej wybrać wysokiej jakości, proste rozwiązanie, czyli moskitiery okienne. Dzięki niewielkim oczkom w siatce montowanej w oknie żaden owad nie ma szans dostać się do domu. Moskitiery ramkowe to skuteczne rozwiązanie.

Moskitiery na wymiar Sosnowiec

Moskitiery na wymiar? To podstawa. Moskitiery ramkowe powinny być stworzone dokładnie pod wymiar okna. Tak siatka, jak i ramki w przypadku moskitier ramkowych muszą być bardzo dokładnie dopasowane do ram okna.

Chodzi o to, by skutecznie chronić przed inwazją owadów, które mogą przedostać się do domu każdą szparą. Dlatego brak szczelin zapewni odpowiednią ochronę. Dobrze jest zatroszczyć się o idealną szczelność moskitiery, ponieważ tylko wtedy zapewni komfort i będzie działać tak skutecznie, jak powinna.

Niezbędne jest więc dokładne zmierzenie okna. Dzięki zebranym pomiarom można przygotować moskitierę na wymiar, która będzie idealnie pasować do ramy. Jeśli chodzi o moskitierę na drzwi, koniecznie jest wykonanie odwiertów, dlatego tym bardziej istotne jest poprawne zebranie wymiarów.

Moskitiery drzwiowe Sosnowiec

Standardowe moskitiery okienne nie pasują do drzwi. Muszą się one swobodnie otwierać, dlatego nie da się zatem w oknie balkonowym czy drzwiach tarasowych zainstalować standardowych moskitier, które blokowałyby wejście. Jednak i na taki problem jest proste rozwiązanie.

Mowa o moskitierach drzwiowych, stworzonych specjalnie z myślą o oknach balkonowych. Mogą być to moskitiery drzwiowe wyposażone w zawiasy, które instaluje jako drugie drzwi. Otwierają się one tak samo jak okno balkonowe czy tarasowe i nie przeszkadza w jego działaniu. Tego typu moskitiera nie jest również skomplikowana w montażu.

Kluczem do sukcesu jest tutaj dokładne zmierzenie okna, do którego ma zostać zamontowana. Tylko poprawnie wykonane wymiary pozwolą zamontować moskitierę w taki sposób, by skutecznie chroniła przed owadami.

Moskitiery harmonijkowe Sosnowiec

Moskitiera harmonijkowa to inna odmiana standardowej moskitiery. Taka moskitiera bardzo skutecznie chroni przed inwazją owadów w mieszkaniu czy w domu. Podstawowa różnica polega na tym, że harmonijkowa moskitiera nie jest montowana do okna na sztywnej ramce. Moskitiera harmonijkowa przyjmuje formę plis. Można więc bardzo łatwo ją złożyć i rozłożyć, a w każdym położeniu zajmuje ona niewiele miejsca.

To świetne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku mniejszych mieszkań, tam, gdzie ważne jest, aby zachować jak najwięcej przestrzeni. Co także jest istotne, montaż oraz demontaż moskitiery to zadania banalnie łatwe i szybkie. Nie są więc potrzebne skomplikowane, inwazyjne działania. Cały proces zajmuje niewiele czasu. Dodatkowo moskitiera taka prezentuje się bardzo ładnie.

Moskitiery na zawiasach Sosnowiec

Każdy z pewnością zgodzi się z tym, że odpowiedni komfort we własnym domu to bardzo istotna sprawa. W sezonie letnim musimy niestety borykać się z dużą ilością owadów, które raz po raz przedostają się do wnętrza naszej posiadłości.

Jest to niezwykle uciążliwe, ale z pomocą przychodzą tutaj moskitiery na zawiasach, dzięki którym możliwe będzie uchronienie się przed wszelkimi muchami i komarami. Jest to proste i wygodne rozwiązanie – wystarczy dosłownie kilka minut, aby skutecznie odseparować się od owadów raz na zawsze.

Moskitiery plisowane Sosnowiec

Moskitiery plisowane to elementy, które doskonale sprawdzają się w domach szczególnie w okresie wiosennym i letnim. To właśnie wtedy mamy bowiem do czynienia z największą ilością owadów, które nieustannie wlatują do naszych pokoi. Dzięki moskitierom można się jednak przed nimi w bardzo skuteczny sposób obronić.

Plusem jest też to, że element ten może zostać wykonany na wymiar, przez co możliwe jest dopasowanie go do każdego rodzaju okien, natomiast solidne wykonanie gwarantuje niezawodność w walce z owadami.

Moskitiery przesuwne Sosnowiec

Walka z komarami, muchami i innymi owadami może być dosyć uciążliwa i skomplikowana – szczególnie w okresie letnim. Ciepłe wieczory sprzyjają pojawianiu się tego typu owadów i ich częstemu przedostawaniu się do naszych domów i mieszkań.

Z pomocą przychodzą tutaj jednak moskitiery przesuwne, dzięki którym można w szybki sposób pozbyć się owadów w swoich wnętrzach. Wygodna obsługa oraz funkcjonalność pozwalają bez problemu otworzyć okno i cieszyć się przyjemnym wiatrem, bez konieczności późniejszego pozbywania się latających much i komarów.

Moskitiery montaż Sosnowiec

Dzięki moskitierom można znacząco ułatwić sobie życie. Dzięki nim wszelkie latające owady nie będą stanowiły problemu przy otwartym oknie. Jest to rozwiązanie, do którego przekonuje się coraz więcej osób. Plusem jest tutaj między innymi montaż, który trwa zaledwie kilka minut.

Moskitierę można dopasować do każdego rodzaju okna, przez co idealnie ona przylega, nie pozwalając komarom, muchom i innym owadom przedostać się do naszego domu czy też mieszkania. Wówczas otworzenie okna w upalną noc będzie czymś niezwykle przyjemnym i nic nie będzie zakłócało nam snu.