Moskitiery ramkowe Sosnowiec

Czym jest moskitiera? W kilku prostych słowach najłatwiej określić je jako system, który zapobiega przedostawaniu się do mieszkania niemile widzianych owadów. Chodzi tu głównie o owady takie jak muchy czy komary. System tego typu składa się z mocowanych do ram okna siatek, które wyposażone są w bardzo drobne oczka. Sprawia to, że nawet niewielki owad nie jest w stanie przeniknąć do wnętrza domu.

Moskitiery bywają często montowane w domkach letniskowych na terenach wilgotnych, np. nad jeziorem czy w lesie. Są również coraz częściej spotykane w prywatnych domach i mieszkaniach. Można mocować je w zwykłych oknach, ale także w drzwiach balkonowych czy tarasowych. Dostępne są różne modele moskitier. Niektóre z nich, moskitiery ramkowe, można bez problemu zamontować w każdym oknie. Modele takie są dokładnie dopasowywane do wymiarów danego okna. Składają się z ramki wytworzonej na wymiar oraz dopasowanej do niej drobnej siatki. Taką moskitierę można bardzo łatwo i szybko zamontować, a także, gdyby zaistniała taka potrzeba, równie szybko i bezproblemowo zdjąć. Moskitiery ramkowe, drzwiowe, harmonikowe – wybierz najlepsze.

Salon sprzedaży

Sosnowiec

ul. Targowa 14
41-200 Sosnowiec

tel. 32 292 15 25
kom. 797 027 233

mail: sosnowiec@termalux.pl

Moskitiery Moskitiery Katowice – Sosnowiec

Okres letni jest idealny dla nieproszonych gości, jakimi są komary i inne owady, które lubią wpadać do domów. Zamiast stosować środki na owady, lepiej wybrać wysokiej jakości, proste rozwiązanie, czyli moskitiery okienne. Dzięki niewielkim oczkom w siatce montowanej w oknie żaden owad nie ma szans dostać się do domu. Moskitiery ramkowe to skuteczne rozwiązanie, o czym przekonali się już użytkownicy moskitiery Katowice.

Moskitiery ramkowe Sosnowiec

Moskitiery ramkowe powinny być stworzone dokładnie pod wymiar okna. Właśnie dlatego warto zamówić naszą usługę bezpłatnego pomiaru oraz montaż moskitiery. Wtedy nic nie wedrze się do wnętrza domu. Takie moskitiery występują w wielu wybarwieniach. Możesz zdecydować się na jasny brąz, ciemny brąz, złoty dąb oraz inne, które pasują do całości. Dzięki zebranym pomiarom można przygotować moskitierę na wymiar, która będzie idealnie pasować do ramy. Jeśli chodzi o moskitierę na drzwi, koniecznie jest wykonanie odwiertów, dlatego tym bardziej istotne jest poprawne zebranie wymiarów. Czas realizacji takiej usługi jest wyjątkowo krótki.

Moskitiery drzwiowe Sosnowiec

Czy wiesz jak ważna jest dobrze dobrana moskitiera drzwiowa do drzwi? Muszą się one swobodnie otwierać, dlatego nie da się w oknie balkonowym czy drzwiach tarasowych zainstalować standardowych moskitier, które blokowałyby wejście. Moskitiera drzwiowa może przybierać różne formy, w zależności od potrzeb domowników. Mogą być to moskitiery drzwiowe wyposażone w zawiasy, które instaluje jako drugie drzwi. Otwierają się one tak samo jak okno balkonowe czy tarasowe i nie przeszkadza w jego działaniu. Tego typu moskitiera nie jest również skomplikowana w ewentualnym demontażu.

Moskitiery harmonijkowe Sosnowiec

Z czym kojarzy Ci się moskitiera harmonijkowa? Taka moskitiera bardzo skutecznie chroni przed inwazją owadów w mieszkaniu. Podstawowa różnica polega na tym, że nie jest ona montowana do okna na sztywnej ramce. Moskitiera ta przyjmuje formę plis. Można więc bardzo łatwo ją złożyć i rozłożyć, a w każdym położeniu zajmuje ona niewiele miejsca.

To świetne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku mniejszych mieszkań, tam, gdzie ważne jest, aby zachować jak najwięcej przestrzeni. Co także jest istotne, montaż oraz demontaż moskitiery to zadania banalnie łatwe i szybkie. Nie są więc potrzebne skomplikowane, inwazyjne działania. Cały proces zajmuje niewiele czasu.

Moskitiery do okien Sosnowiec

Każdy z pewnością zgodzi się z tym, że odpowiedni komfort we własnym domu to bardzo istotna sprawa. W sezonie letnim musimy niestety borykać się z dużą ilością owadów, które raz po raz przedostają się do wnętrza naszej posiadłości.

Jest to niezwykle uciążliwe, ale z pomocą przychodzą tutaj moskitiery do okien, dzięki którym możliwe będzie uchronienie się przed wszelkimi muchami i komarami. Jest to proste i wygodne rozwiązanie – wystarczy dosłownie kilka minut, aby skutecznie odseparować owady od wnętrza domu. Takie moskitiery mogą być wykonane na ramach w kolorze jasny brąz, ciemny brąz, złoty dąb i innych.

Moskitiery plisowane Sosnowiec

Moskitiery plisowane to elementy, które doskonale sprawdzają się w domach szczególnie w okresie wiosennym i letnim. To właśnie wtedy mamy bowiem do czynienia z największą ilością owadów, które nieustannie wlatują do naszych pokoi. Dzięki moskitierom można się jednak przed nimi w bardzo skuteczny sposób obronić.

Plusem jest też to, że element ten może zostać wykonany na wymiar, przez co możliwe jest dopasowanie go do każdego rodzaju okien, natomiast solidne wykonanie gwarantuje niezawodność w walce z owadami.

Moskitiery przesuwne Sosnowiec

Ciepłe wieczory sprzyjają pojawianiu się kąsających owadów i ich częstemu przedostawaniu się do naszych domów i mieszkań. Estetycznym ratunkiem mogą okazać się moskitiery przesuwne, dzięki którym można w szybki sposób pozbyć się owadów z wnętrza domu. Wygodna obsługa oraz funkcjonalność pozwalają bez problemu otworzyć okno i cieszyć się przyjemnym wiatrem, bez konieczności późniejszego pozbywania się latających much i komarów. Moskitiera przesuwna to taka moskitiera drzwiowa, która działa podobnie jak żaluzje pionowe – od jednej strony do drugiej.

Moskitiery w oknach Sosnowiec

Dzięki moskitierom można znacząco ułatwić sobie życie. Dzięki nim wszelkie latające i skaczące owady nie będą stanowiły problemu przy otwartym oknie. Jest to rozwiązanie, do którego przekonuje się coraz więcej osób. Moskitierę można dopasować do każdego rodzaju okna, przez co idealnie ona przylega, nie pozwalając komarom, muchom i innym owadom przedostać się do naszego domu czy też mieszkania. Wówczas otworzenie okna w upalną noc będzie czymś niezwykle przyjemnym i nic nie będzie zakłócało nam snu. Świetnie komponują się z nimi żaluzje drewniane, na przykład złoty dąb.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w innych miastach : Moskitiera Katowice

. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość. Twoja moskitiera drzwiowa już u nas jest.

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!