©Termalux 2021

Profesjonalny montaż - ponad 20 lat doświadczenia

BEZPŁATNY POMIAR

BEZPŁATNA WYCENA

PROFESJONALNY MONTAŻ

BEZPŁATNE DORADZTWO (jak wybrać dobre drzwi)

NA DRZWI Z MONTAŻEM 8% VAT (oszczędność ok.15%)

ATRAKCYJNE SYSTEMY RATALNE

Należy pamiętać, że dobrze wykonany montaż wybranego produktu ma ogromne znaczenie i jest warunkiem koniecznym by prawidłowo funkcjonował przez długie lata. Nawet najlepszy i najdroższy produkt nie spełni naszych oczekiwań, jeśli nie zostanie fachowo i profesjonalnie zamontowany.

Firma TERMALUX gwarantuje:

  • szybki i sprawny montaż na najwyższym poziomie, dzięki sprawdzonym i doświadczonym ekipom montażowym (ponad 20 lat doświadczenia, działamy od 1997 r.) 
  • odpowiedni dobór produktu, profesjonalne doradztwo wraz z dokładnym ustaleniem koniecznych wymiarów dzięki bezpłatnej wizycie naszego przedstawiciela na miejscu montażu
  • czystość i porządek w miejscu montażu dzięki zabezpieczeniu obszaru bezpośrednio związanego z montażem za pomocą folii ochronnych oraz starannego uporządkowania miejsca pracy
  • pełną odpowiedzialność za wykonany montaż – zawsze dołączamy kartę gwarancyjną producenta zamontowanego produktu.
Nasz Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego po wykonanej usłudze zawsze prosimy o wyrażenie swojej opinii na temat jakości wykonywanych przez nas usług w specjalnie przygotowanej krótkiej ankiecie pomontażowej.

Dzięki Państwa uwagom możemy ciągle dążyć do perfekcji i coraz lepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów.
 

Drzwi zewnętrzne

Poszukujesz solidnych i trwałych drzwi zewnętrznych...? Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży. W naszej ofercie drzwi drewniane, stalowe i aluminiowe.

Drzwi pokojowe

W naszej ofercie drzwi wewnętrzne - pokojowe prawie wszystkich marek dostępnych na polskim rynku. W szczególności polecamy drzwi takich firm jak: Voster, Vivento, Pol-skone, DRE.


Jeśli masz pytania, chcesz abyśmy dokonali dla Ciebie bezpłatnej wyceny lub przyjechali na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar, wypełnij krótki formularz kontaktowy,
odpowiemy tak szybko jak tylko będzie to możliwe.