Bramy garażowe na wymiar Sosnowiec

Brama garażowa to, jak wiadomo, jeden z bardziej istotnych elementów w każdym domu. Brana pełni kilka funkcji. Najważniejsze są dwie z nich: ochronna i estetyczna. Dlatego zachęcamy podejść do decyzji o wyborze bramy uważnie. Przemyślany zakup będzie z pewnością inwestycja na lata. A zatem, jaka powinna być odpowiednia brama? Przede wszystkim warto stawiać na wysoką jakość. Brama garażowa powinna być wykonana z odpowiednich i wytrzymałych materiałów. Dobrze także, jeżeli będzie ona dopasowana do elewacji budynku, do stylu, w jakim zbudowano dom, a także do całego jego otoczenia, by wszystko stanowiło spójną całość. Poznaj ofertę dotyczącą bram garażowych: wybierzesz bramy segmentowe czy inny model bramy garażowej?

Salon sprzedaży

Sosnowiec

ul. Targowa 14
41-200 Sosnowiec

tel. 32 292 15 25
kom. 797 027 233

mail: sosnowiec@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobrą bramę)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Bramy garażowe z drzwiami Sosnowiec

Jaką wybrać bramę do garażu? Jak już wiemy, warto stawiać na jakość, ale również prostotę obsługi. Obecnie często wybierane są bramy garażowe z drzwiami przejściowymi. Dlaczego te modele bram garażowych są tak popularne? Ponieważ wyróżnia je wiele zalet. Po pierwsze, zwiększają one bezpieczeństwo. Że dzięki bramie wyposażonej w drzwi zostaje oddzielony ruch pieszych od ruchu pojazdów. Nie poruszają się oni w jednym pasie, dzięki czemu nie muszą na siebie wzajemnie uważać. Jest tu oddzielne miejsce dla każdego, co poprawia w znaczący sposób bezpieczeństwo, a także zwiększa wygodę. Kolejną kwestią jest to, że w garażach ogrzewanych bramy z drzwiami pomagają w utrzymaniu odpowiedniej temperatury we wnętrzu. Aby wejść lub wyjść, nie trzeba otwierać całej bramy, a tylko drzwi. Dzięki temu z wnętrza nie ucieka tak dużo ciepła. Brama z drzwiami przejściowymi jest także dłużej sprawna i działa bez zarzutu, ponieważ mechanizm wolniej się zużywa. Warto także pamiętać o wygodzie. Szybciej dostaniemy się do garażu wchodząc drzwiami, niż gdy będziemy czekać na otwarcie się całej bramy garażowej tylko po to, aby wejść do środka.

Bramy garażowe na pilota Sosnowiec

Nikt nie lubi wychodzić z samochodu, gdy pada deszcz czy śnieg po to, by zamknąć garaż lub go otworzyć. Istnieje skuteczny sposób, by takich sytuacji unikać. My polecamy montaż bramy działającej na pilota. Brama na pilota do garażu sprawia, że da się w szybki, prosty i wygodny sposób, otworzyć bramę zdalnie w każdej sytuacji – jednym tylko przyciskiem. Łatwo zatem wjechać i wyjechać nawet w sytuacji, gdy warunki pogodowe nie sprzyjają.

Brama automatyczna, poza tym, że otwiera się ją zdalnie, za pomocą pilota, ma także wiele innych funkcji. Wiele modeli wyposażono na przykład w opcję gaszenia światła automatycznie, za sprawą czujników ruchu. Natomiast by zyskać pewność, że brama będzie działać bez zarzutu nawet wtedy, gdy nie ma prądu, warto postawić na wersję akumulatorową.

Bramy garażowe z napędem Sosnowiec

Dlaczego warto wybierać bramy garażowe z napędem? Jest to kwestia przede wszystkim wygody. Dzięki bramie wyposażonej w napęd, którą da się sterować za pomocą pilota, o wiele bardziej komfortowo jest poruszać się samochodem. Nawet gdy panują złe warunki pogodowe, wyjeżdżanie autem z garażu oraz wjeżdżanie do niego jest bezproblemowe za sprawą bramy garażowej. Nie trzeba wychodzić z samochodu. Po wyjeździe z garażu brama sama się zamknie, nie trzeba się więc niczym przejmować.

Bramy garażowe automatyczne Sosnowiec

Nowoczesne rozwiązania dotyczą coraz częściej przedmiotów codziennego użytku, które mają usprawniać nam życie. Tak też jest z bramami garażowymi. Modele wyposażone w napęd i działające automatycznie zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Zawsze może zdarzyć się zapomnieć zamknąć bramę. Czasem spieszymy się i nie mamy na to czasu. W efekcie jest więc przez pewien czas otwarta. W ten sposób można zaprosić do swojego domu włamywaczy. Przez garaż dostaną się oni do domu i ukradną wartościowe przedmioty. Automatycznie zamykająca się brama pozwoli pozbyć się takiego rodzaju zagrożenia i znacząco zwiększy bezpieczeństwo bramy garażowej.

Bramy automatyczne wyposażone są w różnego rodzaju systemy sterowania. Można wybrać ten, który jest najwygodniejszy w danej sytuacji. Dla osób często poruszających się autem zalecamy szczególnie sterowanie za pomocą pilota. Nie trzeba wysiadać auta na zewnątrz, aby zamknąć bramę za pomocą przycisku przy drzwiach.

Rodzaje bram

Zobacz, rodzaje bram, które mamy w ofercie

Bramy Segmentowe

Bramy

Bramy segmentowe

Bramy Rolowane

Bramy

Bramy rolowane

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!