Bramy garażowe na wymiar Sosnowiec

Brama garażowa to, jak wiadomo, jeden z bardziej istotnych elementów w każdym domu. Brana pełni kilka funkcji. Najważniejsze są dwie z nich: ochronna i estetyczna. Dlatego zachęcamy podejść do decyzji o wyborze bramy uważnie. Przemyślany zakup będzie z pewnością inwestycja na lata. A zatem, jaka powinna być odpowiednia brama? Przede wszystkim warto stawiać na wysoką jakość. Brama garażowa powinna być wykonana z odpowiednich i wytrzymałych materiałów. Dobrze także, jeżeli będzie ona dopasowana do elewacji budynku, do stylu, w jakim zbudowano dom, a także do całego jego otoczenia, by wszystko stanowiło spójną całość. Poznaj ofertę dotyczącą bram garażowych: wybierzesz bramy segmentowe czy inny model bramy garażowej?

Salon sprzedaży

Sosnowiec

ul. Targowa 14
41-200 Sosnowiec

tel. 32 292 15 25
kom. 797 027 233

mail: sosnowiec@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobrą bramę)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Bramy Segmentowe

Bramy

Bramy segmentowe

Bramy Rolowane

Bramy

Bramy rolowane

Rodzaje bram

Zobacz, rodzaje bram, które mamy w ofercie

Bramy garażowe Sosnowiec

Obecnie często wybierane są garażowe bramy z drzwiami przejściowymi. Dlaczego te modele bram garażowych są tak popularne? Ponieważ wyróżnia je wiele zalet. Po pierwsze, zwiększają one bezpieczeństwo. Że dzięki bramie wyposażonej w drzwi zostaje oddzielony ruch pieszych od ruchu pojazdów. Nie poruszają się oni w jednym pasie, dzięki czemu nie muszą na siebie wzajemnie uważać. Jest tu oddzielne miejsce dla każdego, co poprawia w znaczący sposób bezpieczeństwo, a także zwiększa wygodę. Kolejną kwestią jest to, że w garażach ogrzewanych bramy z drzwiami pomagają w utrzymaniu odpowiedniej temperatury we wnętrzu. Aby wejść lub wyjść, nie trzeba otwierać całej bramy, a tylko drzwi. Dzięki temu z wnętrza nie ucieka tak dużo ciepła. Brama z drzwiami przejściowymi jest także dłużej sprawna i działa bez zarzutu, ponieważ mechanizm wolniej się zużywa. Warto także pamiętać o wygodzie. Szybciej dostaniemy się do garażu wchodząc drzwiami, niż gdy będziemy czekać na otwarcie się całej bramy garażowej tylko po to, aby wejść do środka

Bramy garażowe segmentowe Sosnowiec

Garaż to bez wątpienia jedno z tych miejsc w naszych domach, które powinno być w odpowiedni sposób zabezpieczone. Solidne bramy segmentowe będą więc tutaj podstawą – dzięki nim przedostanie się do garażu przez nieproszonego gościa będzie znacznie utrudnione. Dobrze wykonane bramy segmentowe posiadają zabezpieczenie przed opadnięciem bramy. Cechuje je także doskonała termoizolacja oraz optymalny mechanizm ze sprężynami naciągowymi. Bramy garażowe Sosnowiec są montowane w profesjonalny sposób, co stanowi gwarancję niezawodności przez długie lata. Dzięki temu wszystko co znajduje się w garażu będzie w pełni bezpieczne. Nasze bramy posiadają także wyłącznik przeciążeniowy w razie zerwania sprężyny, co skutkowałoby nagłym opadnięciem bramy. Są także zaopatrzone pianką poliuretanową, którą uzupełnia się tak zwane ciepłe panele. Powstaje dzięki temu doskonała termoizolacja na całym obwodzie. Zapomnij o garażach ogrzewanych dodatkowo od środka. Możliwy jest także montaż okien.

Bramy garażowe rolowane Sosnowiec

Brama garażowa to zdecydowanie najważniejszy element jeśli chodzi o budowę garażu. To właśnie ona stanowi główne zabezpieczenie, więc powinna być jak najbardziej solidna oraz trwała. Nasze bramy rolowane z montażem są gwarancją niezawodności oraz trwałości na lata. Dzięki nim można mieć pewność, że do garażu nie dostanie się nikt nieproszony. Dodatkowym atutem jest w tym przypadku również wygląd, który pozytywnie wpływa na cały garaż oraz dom. Warto postawić na bramy rolowane i ich jakość oraz wykonanie, które posłuży przez długi czas. Bramy rolowane często postać przetłoczeń wąskich, a to z kolei jest interesująca alternatywa dla klasycznych.

Bramy garażowe w różnych kształtach Sosnowiec

Planując budowę garażu trzeba mieć na uwadze kilka elementów. Jego solidne wykonanie oraz trwałość pozwoli cieszyć się nim bezproblemowo przez długi czas. Warto pamiętać też o odpowiednim doborze bramy garażowej. Nasze bramy garażowe cechują się przede wszystkim wysoką jakością oraz korzystną ceną. Dzięki nim garaż będzie zabezpieczony w odpowiedni sposób i będziecie mieć Państwo pewność, że wszystko co się w nim znajduje jest w pełni bezpieczne.

Bramy garażowe automatyczne Sosnowiec

Nowoczesne rozwiązania dotyczą coraz częściej przedmiotów codziennego użytku, które mają usprawniać nam życie. Tak też jest z bramami garażowymi. Modele wyposażone w napęd i działające automatycznie zapewniają komfort i bezpieczeństwo – to interesująca alternatywa dla bram manualnych. Zawsze może zdarzyć się zapomnieć zamknąć bramę. Czasem spieszymy się i nie mamy na to czasu. W efekcie jest więc przez pewien czas otwarta. W ten sposób można zaprosić do swojego domu włamywaczy. Przez garaż dostaną się oni do domu i ukradną wartościowe przedmioty. Automatycznie zamykająca się brama pozwoli pozbyć się takiego rodzaju zagrożenia i znacząco zwiększy bezpieczeństwo bramy garażowej.

Bramy automatyczne wyposażone są w różnego rodzaju systemy sterowania. Można wybrać ten, który jest najwygodniejszy w danej sytuacji. Dla osób często poruszających się autem zalecamy szczególnie sterowanie za pomocą pilota. Nie trzeba wysiadać auta na zewnątrz, aby zamknąć bramę za pomocą przycisku przy drzwiach.

Bramy garażowe na pilota Sosnowiec

Nikt nie lubi wychodzić z samochodu, gdy pada deszcz czy śnieg po to, by zamknąć garaż lub go otworzyć. Istnieje skuteczny sposób, by takich sytuacji unikać. My polecamy montaż bramy działającej na pilota. Brama na pilota do garażu sprawia, że da się w szybki, prosty i wygodny sposób, otworzyć bramę zdalnie w każdej sytuacji – jednym tylko przyciskiem. Łatwo zatem wjechać i wyjechać nawet w sytuacji, gdy warunki pogodowe nie sprzyjają.

Brama automatyczna, poza tym, że otwiera się ją zdalnie, za pomocą pilota, ma także wiele innych funkcji. Wiele modeli wyposażono na przykład w opcję gaszenia światła automatycznie, za sprawą czujników ruchu. Natomiast by zyskać pewność, że brama będzie działać bez zarzutu nawet wtedy, gdy nie ma prądu, warto postawić na wersję akumulatorową.

Bramy przemysłowe Sosnowiec

Bramy przemysłowe są większe niż standardowe i potrzebują specjalnych usprawnień. Dzięki bramie wyposażonej w napęd, którą da się sterować za pomocą pilota, o wiele bardziej komfortowo jest poruszać się samochodem. Nawet gdy panują złe warunki pogodowe, wyjeżdżanie autem z garażu oraz wjeżdżanie do niego jest bezproblemowe za sprawą bramy garażowej. Nie trzeba wychodzić z samochodu. Po wyjeździe z garażu brama sama się zamknie, nie trzeba się więc niczym przejmować. Mogą to być na przykład garażowe bramy uchylne, gdzie górny panel bramy sterowany jest automatycznie i dodatkowo zapobiega katastrofie w przypadku zerwania sprężyny. Odwiedź nas i wybierz dla siebie bramy przemysłowe.

Bramy garażowe elektryczne Sosnowiec

Wysokiej jakości elektryczna brama garażowa to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa oraz wygody. Niezawodny mechanizm oraz wysoka jakość sprawiają, że takie bramy, na przykład bramy uchylne. Stawiając na naszą ofertę możesz mieć pewność, że efekt końcowy będzie w pełni zadowalający i Twój garaż będzie wyglądał dokładnie tak, jak go sobie wymarzyłeś, a dzięki wypełnieniu pianką poliuretanową będzie ciepło w środku, co z resztą zapewniają ciepłe panele. Nowoczesne wykonanie i stylowy design dodają walorów estetycznych i wpływają pozytywnie na wygląd całego garażu.

Bramy uchylne Sosnowiec

Bramy uchylne nie należą do tych, które najlepiej gospodarują przestrzenią, ale to takie garażowe bramy, które działają naprawdę szybko – szybciej niż bramy segmentowe czy inne bramy przemysłowe. Bramy uchylne powinny także posiadać wyłącznik przeciążeniowy chroniący przed opadnięciem bramy, ponieważ rusza się tam cała konstrukcja w tym samym czasie.

Montaż bram garażowych Sosnowiec

Bezpieczeństwo, jakość oraz wygoda użytkowania to istotne elementy jeżeli chodzi o wybór bramy garażowej. Dzięki nim można mieć pewność, że nasz garaż będzie kompletny i że żaden włamywacz nie przedostanie się do jego wnętrza. Dzięki montażowi naszej ekipy całość zostanie solidnie wykonana, co będzie stanowić gwarancję bezpieczeństwa oraz niezawodności. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i wyboru bramy garażowej, która posłuży przez długi czas.

 

Zobacz także: Bramy garażowe Katowice, Bramy garażowe Tychy

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!