Bramy garażowe na wymiar Sosnowiec

Możemy wykonać bramy na zamówienie o konkretnych wymiarach. Należy tylko podać wymiar otworu oraz rodzaj bramy, a resztą zajmą się już nasi konsultanci. Nie muszą się już Państwo martwić, że nie znajdą bramy o odpowiednich wymiarach. Zobacz jak wykonać pomiar otworu pod bramę garażową. Bramy garażowe jak i drzwi montujemy standardowo w świetle otworu. Światło przejazdu w bramie uchylnej zmniejsza się 20 cm zarówno na szerokość jak i na wysokość. Światło przejazdu w bramie dwuskrzydłowej zmniejsza się na szerokość 14 cm, natomiast na wysokość 10 cm od wymiarów zewnętrznych bramy.

Salon sprzedaży

Sosnowiec

ul. Targowa 14
41-200 Sosnowiec

tel. 32 292 15 25
kom. 797 027 233

mail: sosnowiec@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobrą bramę)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Bramy garażowe z drzwiami Sosnowiec

Brama garażowa z drzwiami przejściowymi ma szereg zalet, m.in.: poprawa bezpieczeństwa – oddzielenie ruchu pieszego od samochodowego, brak strat ciepła – ważne jest to szczególnie w przypadku garaży ogrzewanych, które znajdują się w bryle domu – po otwarciu drzwi ucieknie znacznie mniej ciepła niż dużej bramy, wydłużenie żywotności bramy – ilość dziennych otwarć ulega zmniejszeniu, oszczędność czasu – zdecydowanie szybciej dostaniemy się do środka garażu przez drzwi, niż czekając na otwarcie się całej bramy garażowej, oszczędność pieniędzy – brama z drzwiami przejściowymi jest tańszym rozwiązaniem niż zakup osobno bramy i dodatkowych drzwi np. obok bramy garażowej

Bramy garażowe na pilota Sosnowiec

Gdy wybiera się bramy garażowe z napędem automatycznym można zdecydować się na różne formy sterowania. Przy wybieraniu pilota można zdecydować się na jednego pilota, który będzie zarówno służył do obsługiwania bram ogrodzeniowych, a także drzwi garażowych. Wówczas nie trzeba posiadać większej ilości pilotów do bram garażowych. Jednocześnie taki jeden pilot może być również wykorzystany zarówno do włączania, a także wyłączania choćby światła w garażu. Gdy chce się mieć pewność, że brama automatyczna będzie funkcjonalna warto również zdecydować się na skorzystanie z akumulatorów. Wówczas można mieć pewność, że nawet w przypadku braku prądu brama będzie mogła być użytkowania.

Bramy garażowe z napędem Sosnowiec

Brama garażowa z napędem to gwarancja wygody i bezpieczeństwa twojego samochodu. Unikasz wysiadania z auta w deszczu i śniegu, brama zamyka się za tobą sama, a ponadto do garażu nie dostanie się nikt nieproszony. Dobry napęd powinien też mieć funkcję regulacji szybkości otwierania. Możliwe jest wtedy ustawienie płynnego startu i zatrzymania bramy garażowej, dzięki czemu napęd będzie się wolniej zużywał. Warto sprawdzić, czy wózek jezdny z ramieniem jest poruszany za pomocą łańcucha, czy paska zębatego. Aby uniknąć niewygód związanych z użytkowaniem bramy, lepiej zdecydować się na taką, której wózek jest poruszany paskiem zębatym.

Bramy garażowe automatyczne Sosnowiec

Automatycznie zamykane bramy mogą posiadać różne systemy sterowania. Ich rodzaj również wpływa na ogólny poziom bezpieczeństwa, włącznie z odpornością włamania. Nieudana próba podważenia skrzydła łomem może bardzo skutecznie zniechęcić włamywacza do podejmowania dalszych prób.

Podstawową opcją w automatycznych bramach garażowych są przyciski sterujące, które montuje się bezpośrednio obok bramy. Można wykorzystać do tego specjalną, zamykaną na kluczyk kasetkę. Tego rodzaju mechanizm często wyposażony jest w zegar, który po upływie określonego czasu pozwala na automatyczne zamknięcie skrzydeł wjazdowych. Rozwiązanie to wymusza na użytkowniku opuszczenie samochodu, w związku z czym dla osób zmotoryzowanych nie stanowi szczególnie bezpiecznego i rozsądnego rozwiązania.

Rodzaje bram

Zobacz, rodzaje bram, które mamy w ofercie

Bramy

Bramy segmentowe

Bramy

Bramy rolowane

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!