Drzwi zewnętrzne Jaworzno

Drzwi do domu, drzwi wejściowe, drzwi wewnątrz domu prowadzące do sypialni, do pokoju, łazienki… Każde z drzwi ma swoją podstawową funkcję. Polega ona na chronieniu wejścia do domu lub danego pomieszczenia, a także pomaga zachować prywatność osób przebywających w danym pokoju. Powinny więc być zatem przede wszystkim wysokiej jakości oraz wytrzymałe. Dobrze również zadbać o to, by drzwi prezentowały się w danym miejscu estetycznie i były dopasowane do stylu, w jakim urządzone jest otoczenie. W naszej ofercie znajdziesz drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne – wybierz drzwi dopasowane do Twoich potrzeb.

Salon sprzedaży

Jaworzno

ul. Grunwaldzka 107
43-603 Jaworzno

tel: 32 616 62 30
kom. 797 027 230

mail: jaworzno@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre drzwi)

Na drzwi z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Drzwi wejściowe Jaworzno

Drzwi wejściowe, które oferujemy, są dostępne w różnych wersjach, dlatego łatwo dobrać idealnie dla siebie. W przypadku każdych drzwi istotne są wymiary. W naszym asortymencie znajdziesz odpowiednie drzwi wejściowe do swojego domu. W ofercie mamy drzwi z wielu materiałów, a wśród nich jest między innymi płyta MDF, metal czy drewno. Drzwi tego typu mogą mieć różny stopień ochrony przeciwwłamaniowej. W przypadku modeli wejściowych warto zwrócić uwagę na ten parametr.

Drzwi Delta Jaworzno

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, drzwi Delta są stworzone dla Ciebie. To znany i ceniony producent zamków antywłamaniowych. Wybierając drzwi Delta masz zatem pewność, że Twoje mieszkanie będzie bezpieczne i dobrze chronione przed potencjalnymi wizytami włamywaczy.

Drzwi wewnętrzne Jaworzno

Drzwi wewnętrzne to ważna kwestia w każdym mieszkaniu i domu. Drzwi zawsze mają duży wpływ na to, jak prezentuje się cały wystrój wnętrza. Nasza oferta drzwi jest szeroka. Można wybrać spośród klasycznych, rozwieranych modeli lub zdecydować się na wersję rozsuwaną, jednoskrzydłową lub dwuskrzydłową. Wybór zależy od oczekiwań i gustu. Niewielkie przestrzenie, np. kawalerki to świetny punkt dla drzwi rozsuwanych.

Najczęściej drzwi chcemy dopasować tak, by pasowały one do wystroju wnętrza. Źle dobrane mogą sprawić, że wnętrze nie będzie prezentować się dobrze. Z tego względu w naszej ofercie są modele, które wyróżnia wysoka jakość i estetyka. Dlatego każdy znajdzie u nas drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Drzwi drewniane Jaworzno

Drewniane drzwi to klasyka. Takie modele są efektowne, eleganckie i ponadczasowe. Drewno to trwały materiał, cechuje je też wysoka wytrzymałość. Dlatego drzwi drewniane, poza estetycznym wyglądem, mają też świetną akustykę oraz izolację termiczną. Warto jednak przy tym pamiętać, że wybierając drzwi drewniane na zewnątrz, dobrze jest wcześniej odpowiednio je zaimpregnować, ponieważ drewno jest wrażliwe na czynniki zewnętrzne.

Drzwi aluminiowe Jaworzno

Drzwi aluminiowe są lekkie i sztywne, jednak przy tym mniej odporne na uszkodzenia niż inne modele. Wyróżniają się jednak wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, co ma znaczenie w przypadku, gdy drzwi aluminiowe mają zostać założone na zewnątrz. Będą więc przez długi czas prezentować się efektownie.

Drzwi stalowe przygotowuje się z ocynkowanej stali. Aby wyglądały ciekawiej i pasowały do otoczenia, można dobrać do nich okleinę, aby imitowały na przykład drzwi drewniane. Nie ma jednak konieczności dbania o impregnację oraz zabezpieczanie drzwi przed czynnikami zewnętrznymi tak jak w przypadku drzwi drewnianych. Drzwi stalowe są ciężkie i bardzo dobrze zabezpieczają dom.

Nowoczesne czy klasyczne? Bez względu na to, jakie masz oczekiwania, w naszej ofercie znajdziesz produkty odpowiednie dla siebie. Proponujemy klientom wiele rodzajów drzwi, które będą pasować do każdego mieszkania i domu. Pozwolą stworzyć estetyczną przestrzeń.

Rodzaje drzwi

Zobacz, rodzaje drzwi, które mamy w ofercie

Drzwi Zewnetrzne

Drzwi

Zewnętrzne

Drzwi Pokojowe

Drzwi

Pokojowe

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!