Drzwi zewnętrzne Jaworzno

Drzwi zewnętrze, to element domu, który wita nas i naszych gości. Na to, że nasze drzwi są odpowiednio dobrane składa się wiele czynników, od estetyki, po jakże ważną i istotną funkcjonalność i bezpieczeństwo. Stolarka drzwiowa ma bardzo duży wpływ na wygląd całego domu, powinna współgrać z elewacją, ale nie zapomnijmy, że jest również początkiem naszego wnętrza. Na jaki rodzaj drzwi powinniśmy się zdecydować?

Salon sprzedaży

Jaworzno

ul. Grunwaldzka 107
43-603 Jaworzno

tel: 32 616 62 30
kom. 797 027 230

mail: jaworzno@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre drzwi)

Na drzwi z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Drzwi wejściowe Jaworzno

Wejściowe drzwi do budynku, mieszkania czy pomieszczenia to jeden z kluczowym elementów gospodarstwo domowego. Planując budowę, wykończenie mieszkania lub jego remont, dobór odpowiednich drzwi zewnętrznych to kwestia bezpieczeństwa domowników, estetyki oraz wygody. Oferujemy drzwi wejściowe w wielu rozmiarach, metalowe, drewniane, z płyt MDF, o różnych poziomach ochrony antywłamaniowej. Planując wymianę lub montaż drzwi, należy uwzględnić zmienne, które wpłyną na komfort korzystania – ewentualne przeszklenia, stronę montażu zorientowaną na dostępność np. włączników światła, czy zapotrzebowanie na konkretny typ ościeżnicy.

Drzwi delta Jaworzno

Drzwi wejściowe DELTA to przede wszystkim atestowane zamki i drzwi antywłamaniowe. Firma powstała w 1992 roku i od początku istnienia oferuje rozwiązania oferujące zwiększone bezpieczeństwo. Obecnie to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce producentów tego typu rozwiązań, w naszym salonie zaś dostępne jest kilkanaście modeli drzwi zewnętrznych, z którymi warto się zapoznać, jeśli są Państwo zainteresowani zwiększonym bezpieczeństwem. Oferta drzwi zewnętrznych DELTA jest dość charakterystyczna ze względu na minimalistyczny design – katowicki producent oferuje nam tradycyjne zdobienia w postaci żłobień lub modele w ogóle pozbawione jakichkolwiek ozdób, o surowym designie.

Drzwi wewnętrzne Jaworzno

Drzwi wewnętrzne dzielimy na: Rozwierane – najbardziej popularne i oferowane w największej gamie. Mogą być jedno- i dwuskrzydłowe. Co istotne – jednoskrzydłowe są lewe albo prawe. Przesuwne – jedno lub dwa skrzydła przesuwają się na szynie. Podwiesza się je na wózkach, w prowadnicy zamontowanej nad otworem drzwiowym. Po otwarciu skrzydło zachodzi na ścianę, albo chowa się w ukrytej w niej kasecie.

Drzwi drewniane Jaworzno

Drzwi zewnętrzne drewniane cieszą się bardzo dużą popularnością, dzięki dobrej izolacyjności akustycznej i termicznej. Produkowane są różnego gatunku drewna zarówno drzewa liściaste, jak i iglaste. Ich wadą jest wrażliwość na zmienne warunki pogodowe. Zmiany wilgotności powietrza mogą z czasem powodować odkształcenia, dlatego tak ważna w przypadku drzwi drewnianych jest ich impregnacja i zabiegi pielęgnacyjne. Ościeżnica może być z litego drewna, drewna klejonego trójwarstwowo lub stalowa. Wypełnienie drzwi pomiędzy płytami (płyty zwykłe drewniane) to pianka poliuretanowa , styropian lub płyta drewnopochodna. Stanowi to również ocieplenie drzwi. Po wypolerowaniu drzwi zewnętrzne drewniane są najczęściej impregnowane i lakierowane. Mogą być również oklejone drewnianym fornirem lub winylem.

Drzwi aluminiowe Jaworzno

Drzwi zewnętrzne aluminiowe wykonane są z wielokomorowych profili. Mogą być one ocieplane za pomocą pianki poliuretanowej, wełny mineralnej, styropianu lub poliamidu. Mają bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Drzwi zewnętrzne aluminiowe cechują się dużą sztywnością, niestety nie są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykończenie powierzchni skrzydła i ościeżnic wygląda bardzo estetycznie, malowane są proszkowo lub wykończone okleiną imitującą inny rodzaj materiału.

Rodzaje drzwi

Zobacz, rodzaje drzwi, które mamy w ofercie

Drzwi

Zewnętrzne

Drzwi

Pokojowe

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!