Drzwi zewnętrzne Mysłowice

Drzwi do domu, drzwi wejściowe, drzwi wewnątrz domu, te prowadzące do sypialni, do pokoju, łazienki… W każdym domu znajduje się wiele drzwi. Mają one podstawową funkcję, czyli chronienie wejścia do domu lub danego pomieszczenia. Pomagają one też zachować prywatność osób przebywających w danym wnętrzu. Drzwi muszą więc być zatem przede wszystkim wysokiej jakości, a także wyróżniać się wytrzymałością. Warto również zadbać o to, by drzwi prezentowały się w konkretnej przestrzeni estetycznie i były dobrze dobrane do stylu, w jakim urządzone jest otoczenie. W naszej ofercie znajdziesz drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne – wybierz drzwi dopasowane do Twoich potrzeb.

Salon sprzedaży

Mysłowice

Rynek 26
41-400 Mysłowice

tel: 32 348 38 26
kom. 797 027 214

mail: myslowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre drzwi)

Na drzwi z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Drzwi wejściowe Mysłowice

Drzwi wejściowe, które mamy w naszej ofercie, występują w różnych wersjach, dlatego nie jest trudno dobrać idealnie dla siebie. W przypadku każdych drzwi znaczenie mają ich wymiary. W naszym asortymencie są odpowiednie drzwi wejściowe do każdego domu. W ofercie mamy drzwi z różnych materiałów, takich jak np. MDF, metal czy drewno. Warto też zadbać o odpowiedni montaż drzwi.

Drzwi wewnętrzne Mysłowice

Drzwi wewnętrzne to istotna sprawa w każdym mieszkaniu i domu. Drzwi jako duży element wystroju mają wpływ na to, jak prezentuje się dana przestrzeń. Dlatego nasza oferta drzwi jest szeroka. Każdy może wybrać idealne drzwi spośród klasycznych, rozwieranych modeli lub zdecydować się na wersję rozsuwaną, jednoskrzydłową lub dwuskrzydłową. Ostateczna decyzja zależy od oczekiwań i gustu. Niewielkie przestrzenie, np. kawalerki to świetny punkt dla drzwi rozsuwanych.

Najczęściej drzwi chcemy jak najlepiej dopasować do wystroju wnętrza. Nietrafnie dobrane mogą sprawić, że wnętrze nie będzie prezentować się najlepiej. Z tego względu w naszej ofercie są modele, które wyróżnia wysoka jakość i estetyka. Różnorodność oferty sprawia, że każdy znajdzie u nas drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne idealne do swoich potrzeb. Zadbaj także o montaż drzwi.

Drzwi pokojowe Mysłowice

Drzwi pokojowe to coś, co należy dobrać z należytą uwagą. Powinny one dobrze komponować się z całym wystrojem wnętrza i jednocześnie zapewniać poczucie prywatności osobom przebywającym w danym pokoju. Źle dobrane drzwi mogą sprawić, że wnętrze nie będzie prezentować się tak dobrze, jak mogłoby wyglądać. Oferujemy produkty, które wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale także estetyka.

Drzwi drewniane Mysłowice

Drewniane drzwi to klasyka. Takie modele są estetyczne, eleganckie i ponadczasowe. Drewno to trwały surowiec, cechuje je też wysoka wytrzymałość. Dlatego drzwi drewniane, poza efektownym wyglądem, wyróżnia też świetna akustyka, jak również izolacja termiczna. Warto jednak przy tym pamiętać, że wybierając drzwi drewniane na zewnątrz, najlepiej odpowiednio je zaimpregnować, ponieważ drewno jest wrażliwe na czynniki zewnętrzne.

Drzwi Delta Mysłowice

Jeśli zależy Ci na wysokim poziomie bezpieczeństwa, drzwi Delta są dla Ciebie. To znany i ceniony producent zamków antywłamaniowych. Wybierając drzwi Delta masz pewność, że Twoje mieszkanie będzie dobrze chronione przed potencjalnymi wizytami włamywaczy.

Drzwi Porta Mysłowice

Nowoczesne czy klasyczne? W naszej ofercie znajdziesz drzwi doskonałe dla siebie. Proponujemy wiele modeli drzwi, które będą pasować do każdego mieszkania i domu. Pozwolą stworzyć estetyczną i bezpieczną przestrzeń.

Drzwi aluminiowe z kolei są lekkie i sztywne, a przy tym mniej odporne na uszkodzenia niż inne modele. Cechuje je natomiast wysoka odporność na czynniki zewnętrzne, co ma kiedy drzwi aluminiowe mają być na zewnątrz. Będą więc przez długi czas prezentować się efektownie.

Drzwi stalowe tworzy się z ocynkowanej stali. Aby wyglądały ciekawie i pasowały do wystroju, można dopasować do nich okleinę, aby imitowały drzwi drewniane. Nie ma jednak konieczności dbania o impregnację oraz zabezpieczanie drzwi przed czynnikami zewnętrznymi, tak jak w przypadku drzwi drewnianych. Drzwi stalowe są ciężkie i bardzo dobrze zabezpieczają dom.

Rodzaje drzwi

Zobacz, rodzaje drzwi, które mamy w ofercie

Drzwi Zewnetrzne

Drzwi

Zewnętrzne

Drzwi Pokojowe

Drzwi

Pokojowe

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!