Bramy garażowe na wymiar Jaworzno

Brama garażowa to, jeden z ważniejszych elementów w każdym domu. Brama pełni kilka funkcji. Najważniejsze z nich to funkcja ochronna oraz estetyczna. Dlatego polecamy podejść do decyzji o wyborze bramy rozsądnie. Rozważny zakup będzie inwestycją na długie lata. A zatem, jaka powinna być odpowiednia brama? Przede wszystkim wybierając bramę najlepiej stawiać na wysoką jakość. Brama powinna być więc wykonana z wytrzymałych materiałów. Dobrze, jeżeli będzie ona dopasowana do elewacji budynku, do stylu, w jakim zbudowano i wykończono dom, a także do całego jego otoczenia, by wszystko stanowiło spójną całość. Polecamy nasze bramy garażowe, bramy segmentowe i wiele innych modeli.

Salon sprzedaży

Jaworzno

ul. Grunwaldzka 107
43-603 Jaworzno

tel: 32 616 62 30
kom. 797 027 230

mail: jaworzno@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobrą bramę)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Bramy Segmentowe

Bramy

Bramy segmentowe

Bramy Rolowane

Bramy

Bramy rolowane

Rodzaje bram

Zobacz, rodzaje bram, które mamy w ofercie

Bramy garażowe drzwiowe Jaworzno

Jaką wybrać bramę do garażu? Jak już sobie powiedzieliśmy, najlepiej stawiać na wysoką jakość, ale także na prostotę obsługi. Często wybierane są garażowe bramy z dodatkowymi drzwiami przejściowymi. Dlaczego są tak popularne? Ponieważ wyróżnia je wiele cech. Po pierwsze, zwiększają one bezpieczeństwo. Dzięki bramie wyposażonej w drzwi oddzielamy od siebie ruch pieszych i ruch pojazdów. Nie poruszają się oni w jednym ciągu, co sprawia, że nie muszą na siebie wzajemnie uważać. Jest tu miejsce dla każdego, co bardzo zwiększa bezpieczeństwo, a także wygodę. Kolejną kwestią jest to, że w garażach ogrzewanych bramy z drzwiami pomagają w zachowaniu odpowiedniej temperatury we wnętrzu. Aby wejść lub wyjść, nie trzeba otwierać całej bramy – wystarczą drzwi. Dzięki temu z wnętrza nie ucieka dużo ciepła. Brama z drzwiami przejściowymi jest także dłużej sprawna i działa świetnie, ponieważ mechanizm wolniej się zużywa. Warto też pamiętać o wygodzie. Szybciej dostaniemy się do garażu drzwiami, niż w momencie kiedy będziemy czekać na otwarcie się całej bramy tylko po to, aby wejść do środka. W takich miejscach montuje się często standardowe drzwi zewnętrzne.

Garażowe bramy segmentowe Jaworzno

Garaż daje bez wątpienia bardzo duże możliwości. Może posłużyć jako schowek na istotne rzeczy czy też narzędzia lub też naturalnie jako miejsce dla samochodu. Warto zadbać jednak o to, by niezależnie od tego co znajduje się w garażu, było to odpowiednio zabezpieczone. Z pomocą przychodzą tutaj bramy segmentowe. Dzięki nim można zapewnić sobie wygodę i odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Również montaż segmentowych bram garażowych Jaworzno odbywa się obecnie w bardzo sprawny i profesjonalny sposób. Zastanów się czy bramy segmentowe nie są właśnie dla Ciebie!

Doświadczona ekipa sprawi, że po montażu bramy segmentowe będą niezawodne przez lata.

Brama garażowa rolowana Jaworzno

Wybór bramy garażowej musi być odpowiednio przemyślany. Należy wybrać takie rozwiązanie, które w konkretnym przypadku będzie się najlepiej sprawdzać. Nasze rolowane bramy garażowe to idealna opcja dla każdego, komu zależy na oszczędności miejsca. Rolowana brama podnosi się bowiem w taki sposób, który nie zajmuje wiele przestrzeni. Jeśli więc Państwa garaż nie jest dużych rozmiarów, taka brama rolowana sprawdzi się doskonale. Cena rolowanych bram garażowych Jaworzno również jest bardzo atrakcyjna, co dodatkowo zachęca do wybrania właśnie ich.

Brama garażowa elektryczna Jaworzno

Nasza oferta elektrycznych bram garażowych to coś, co jest w stanie zagwarantować Państwu odpowiednią wygodę oraz komfort. Łatwa obsługa oraz sprawny pozwala mieć pewność, że tego typu brama będzie niezawodna przez długie lata. Wysoka jakość idzie tutaj w parze z wyglądem, ponieważ nasze bramy pasują do każdego domu i typu garażu i świetnie się z nimi komponują.

 

Korzystne ceny i gwarancja jakości są u nas zawsze na pierwszym miejscu.

Brama garażowa na pilota Jaworzno

Nikt nie lubi wychodzić z samochodu, gdy pada deszcz czy śnieg po to, by zamknąć garaż lub go otworzyć. Istnieje świetny sposób na to, by takich sytuacji unikać. Polecamy montaż bramy działającej na pilota. Brama na pilota do garażu to wygoda. Sprawia ona, że da się w szybki, prosty i wygodny sposób otworzyć bramę zdalnie jednym przyciskiem. Można więc bez problemu wjechać i wyjechać nawet wtedy, gdy warunki pogodowe nie sprzyjają.

Brama automatyczna, poza tym, że otwiera się ją za pomocą pilota, ma także szereg innych funkcji. Wiele modeli ma na przykład w opcję gaszenia światła automatycznie na bazie odczytów czujników ruchu. Warto też, aby zyskać pewność, że brama będzie działać bez zarzutu nawet wtedy, gdy nie ma prądu, wybrać wersję akumulatorową.

Brama garażowa z napędem Jaworzno

Dlaczego najlepiej wybierać bramy garażowe z napędem? Jest to kwestia przede wszystkim wygody. Dzięki bramie wyposażonej w napęd, którą można komfortowo sterować za pomocą pilota, o wiele wygodniej i bezpieczniej jest poruszać się samochodem. Nawet gdy pogoda jest zła, pada deszcz, wieje wiatr, wyjeżdżanie autem z garażu oraz wjeżdżanie do niego jest bezproblemowe. Nie trzeba wychodzić z auta nawet na chwilę, co zmniejsza ryzyko kradzieży. Po wyjeździe z garażu brama sama się zamknie, nie trzeba się więc niczym przejmować.

Brama garażowa automatyczna Jaworzno

Nowoczesne rozwiązania dotyczą dziś wielu przedmiotów codziennego użytku, które mają usprawniać nam życie. Tak też jest z bramami garażowymi. Modele wyposażone w napęd i działające automatycznie zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Bywa czasem tak, że zapominamy zamknąć bramę. Może spieszymy się, może nie mamy czasu. W rezultacie brama pozostaje więc przez pewien czas otwarta. W ten sposób można zaprosić do swojego domu włamywaczy. Przez garaż wejdą oni do domu i zabiorą wartościowe przedmioty. Automatycznie zamykająca się brama sprawi, że takiego rodzaju zagrożenia znikają, co znacząco zwiększy bezpieczeństwo.

Bramy automatyczne wyposażone są w różnego rodzaju systemy sterowania. Można wybrać ten, który jest najwygodniejszy w danej sytuacji. Dla osób często poruszających się autem zalecamy szczególnie sterowanie za pomocą pilota. Nie trzeba wysiadać auta na zewnątrz, aby zamknąć bramę za pomocą przycisku przy drzwiach.

Brama garażowa montaż Jaworzno

Odpowiedni dobór bramy garażowej pozwala cieszyć się wysokim komfortem i niezawodnością działania. Jest to szczególnie przydatne w okresie zimowym, kiedy to możemy bezproblemowo przedostać się z domu do auta i na odwrót, nie musząc przy tym marznąć. Nasze bramy garażowe z montażem Jaworzno gwarantują najwyższą jakość i niezawodne działanie przez wiele lat, natomiast stylowy wygląd sprawia, że brama pasuje perfekcyjnie do każdego garażu. Warto postawić na wygodę oraz jakość i sprawić aby brama garażowa była skrojona na miarę.

Sprawdź naszą ofertę! Zajmujemy się także sprzedażą okien PCV, drzwi, moskitier i innych elementów wykończeniowych dla Twojego domu. Znajdziesz u nas odpowiednie materiały budowlane takie jak kratka wentylacyjna, drzwi zewnętrzne, dzięki którym każda brama garażowa będzie spełniać swoją rolę w sposób należyty.

 

Zobacz także: Bramy garażowe Katowice, Bramy garażowe Tychy , Moskitiery Katowice

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!