Bramy garażowe na wymiar Mysłowice

Brama garażowa to jeden z bardziej istotnych elementów w każdym domu. Brama taka spełnia co najmniej kilka funkcji. Przede wszystkim chodzi tu o funkcję ochronną, ale i o estetyczną. Z tego względu zachęcamy, aby podejść do decyzji o wyborze bramy rozważnie. Dobrze przemyślany zakup będzie inwestycją na lata. A zatem, jaka powinna być dobrze dobrana brama? Przede wszystkim decydując o zakupie bramy najlepiej stawiać na wysoką jakość. Brama powinna być wykonana z wytrzymałych materiałów. Ważne też, aby była dopasowana do elewacji budynku, do stylu, w jakim zbudowano i wykończono dom, a także do całego jego otoczenia, tak, by wszystkie elementy stanowiły estetyczną całość.

Salon sprzedaży

Mysłowice

Rynek 26
41-400 Mysłowice

tel: 32 348 38 26
kom. 797 027 214

mail: myslowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobrą bramę)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Bramy garażowe z drzwiami Mysłowice

Jaką wybrać bramę do garażu? Jak już wiadomo, najlepiej stawiać na wysoką jakość. Poza tym, warto też kierować się prostotą obsługi. Klienci często wybierają bramy garażowe z dodatkowymi drzwiami przejściowymi. Dlaczego są tak popularne? Wyróżnia je wiele cech. Po pierwsze, zwiększają one bezpieczeństwo. Dzięki umieszczonym w bramie drzwiom oddzielamy od siebie ruch pieszych i ruch pojazdów. Nie znajdują się oni w jednym ciągu, a to sprawia, że nie muszą na siebie wzajemnie uważać. Znajduje się tu oddzielne miejsce dla każdego, co bardzo zwiększa bezpieczeństwo, a także wygodę. Kolejną kwestią jest fakt, że w garażach ogrzewanych bramy z drzwiami pomagają w zachowaniu odpowiedniej temperatury we wnętrzu. Aby wejść lub wyjść, nie trzeba otwierać całej bramy, a jedynie drzwi. Dzięki temu z wnętrza nie ucieka dużo ciepła. Brama z drzwiami przejściowymi jest także przez dłuższy czas sprawna i działa poprawnie, ponieważ mechanizm wolniej się zużywa. Nie warto zapominać też o wygodzie. Szybciej dostaniemy się do garażu drzwiami, niż jeśli będziemy czekać na otwarcie się całej bramy po to, aby wejść do środka.

Polecamy też model taki jak brama garażowa segmentowa.

Bramy garażowe segmentowe Mysłowice

Brama garażowa segmentowa to element garażu, który powinien charakteryzować się szczególną wytrzymałością. To właśnie bramy segmentowe przecież chronią garaż i sprawiają, że żaden niepożądany gość się do niego nie dostanie. Bramy segmentowe powinny również dobrze wyglądać – najlepiej jeśli będą idealnie komponowały się z wyglądem garażu. Montaż segmentowych bram garażowych Mysłowice pozwoli cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór tego typu bram – warto ją przejrzeć i wybrać coś w sam raz dla siebie.

Bramy garażowe rolowane Mysłowice

Nasze rolowane bramy garażowe to dobra opcja dla osób, którym zależy na jak największej oszczędności miejsca u siebie w garażu. Atutem takiej bramy jest bowiem to, iż składa się ona do góry, dzięki czemu nie zajmuje ona sporej przestrzeni. Cena bramy garażowej rolowanej Mysłowice jest w pełni konkurencyjna, przez co stanowi ciekawe rozwiązanie dla osób, szukających połączenia wysokiej jakości z dobrą ceną.

Wybierając nasze bramy mają Państwo pewność, że będzie to wybór, który posłuży na lata.

Bramy garażowe elektryczne Mysłowice

Dobra i solidna brama garażowa jest w stanie bezawaryjnie i bezproblemowo posłużyć przez długie lata. Z tego właśnie powodu zachęcamy do skorzystania z naszej oferty elektrycznych bram garażowych, które doskonale sprawdzą się w każdym domu. Ich wysoka jakość oraz niezawodność zyskuje sobie rzeszę zadowolonych klientów. Warto zadbać o własne bezpieczeństwo i zapewnić sobie wygodę korzystania z elektrycznej bramy, której obsługa jest prosta, a funkcjonalność i zastosowania szerokie.

Bramy garażowe na pilota Mysłowice

Nikt nie lubi wychodzić z samochodu, gdy pogoda na zewnątrz jest mało zachęcająca, pada deszcz czy śnieg. A mając klasyczną bramę wysiadamy po to, by ją zamknąć lub otworzyć. Istnieje świetny sposób na to, by takich sytuacji unikać. Najlepiej zainwestować w montaż bram garażowych działających na pilota. Brama na pilota do garażu to ogromna wygoda. Można w szybki, prosty i wygodny sposób otworzyć bramę zdalnie jednym tylko przyciskiem. Można zatem bez problemu wjechać i wyjechać nawet wtedy, gdy warunki pogodowe nie sprzyjają.

Brama automatyczna, poza tym, że otwiera się ją za pomocą pilota, może mieć także opcję gaszenia światła automatycznie, bazując na odczytach czujników ruchu. Można także zdecydować się na wersję akumulatorową, która będzie dobrze działać nawet gdy zabraknie prądu.

Bramy garażowe z napędem Mysłowice

Dlaczego warto wybierać bramy garażowe z napędem? To kwestia przede wszystkim wygody. Dzięki bramie wyposażonej w napęd, którą da się sterować za pomocą pilota, o wiele wygodniej i bezpieczniej jest poruszać się samochodem. Nawet gdy pogoda nie dopisuje pada deszcz, wieje wiatr, wyjeżdżanie autem z garażu oraz wjeżdżanie do niego jest bezproblemowe. Nie trzeba wychodzić z auta nawet na chwilę, a to zmniejsza ryzyko kradzieży. Po wyjeździe z garażu brama sama się zamknie.

Bramy garażowe automatyczne Mysłowice

Nowoczesne rozwiązania dotyczą dziś wielu przedmiotów codziennego użytku, które mają usprawniać nam życie. Tak też jest z bramami garażowymi. Modele bram garażowych wyposażone w napęd, które działają automatycznie to komfort i bezpieczeństwo. Zdarza się czasem tak, że zapominamy zamknąć bramę. Może spieszymy się, może nie mamy czasu. W efekcie brama pozostaje więc przez pewien czas otwarta, co może być zaproszeniem dla włamywaczy. Przez garaż wejdą oni do domu i zabiorą wartościowe przedmioty. Automatycznie zamykająca się brama sprawi, że takiego rodzaju zagrożenia znikają, co znacząco zwiększy bezpieczeństwo.

Bramy automatyczne wyposażone są w ciekawe systemy sterowania. Można wybrać ten, który jest najwygodniejszy w danej sytuacji. Dla osób często poruszających się autem zalecamy szczególnie sterowanie za pomocą pilota. Nie trzeba wysiadać auta na zewnątrz, aby zamknąć bramę za pomocą przycisku przy drzwiach.

Wybierz swój model bramy garażowej: polecamy bramy akumulatorowe, bramy segmentowe, bramy rolowane i wiele innych.

Bramy garażowe montaż Mysłowice

Wysokiej jakości brama garażowa to idealnie rozwiązanie do każdego rodzaju garażu, jeśli zależy nam na niezawodności oraz na odpowiednim poziomie bezpieczeństwa. Warto zadbać jednak o to, by montaż przebiegł bezproblemowo, najlepiej z udziałem doświadczonej ekipy montażowej. Pozwoli to mieć pewność, że brama garażowa będzie założona zgodnie ze sztuką, co przełoży się w automatyczny sposób na jej niezawodność oraz działanie przez przez długie lata.

Rodzaje bram

Zobacz, rodzaje bram, które mamy w ofercie

Bramy Segmentowe

Bramy

Bramy segmentowe

Bramy Rolowane

Bramy

Bramy rolowane

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!