Drzwi zewnętrzne Sosnowiec

Drzwi zewnętrze, to element domu, który wita nas i naszych gości. Na to, że nasze drzwi są odpowiednio dobrane składa się wiele czynników, od estetyki, po jakże ważną i istotną funkcjonalność i bezpieczeństwo. Stolarka drzwiowa ma bardzo duży wpływ na wygląd całego domu, powinna współgrać z elewacją, ale nie zapomnijmy, że jest również początkiem naszego wnętrza. Na jaki rodzaj drzwi powinniśmy się zdecydować?

Salon sprzedaży

Sosnowiec

ul. Targowa 14
41-200 Sosnowiec

tel. 32 292 15 25
kom. 797 027 233

mail: sosnowiec@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre drzwi)

Na drzwi z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Drzwi wejściowe Sosnowiec

Drzwi wejściowe do budynku, mieszkania czy pomieszczenia to jeden z kluczowym elementów gospodarstwo domowego. Planując budowę, wykończenie mieszkania lub jego remont, dobór odpowiednich drzwi zewnętrznych to kwestia bezpieczeństwa domowników, estetyki oraz wygody. Oferujemy drzwi wejściowe w wielu rozmiarach, metalowe, drewniane, z płyt MDF, o różnych poziomach ochrony antywłamaniowej. Planując wymianę lub montaż drzwi, należy uwzględnić zmienne, które wpłyną na komfort korzystania – ewentualne przeszklenia, stronę montażu zorientowaną na dostępność np. włączników światła, czy zapotrzebowanie na konkretny typ ościeżnicy.

Drzwi wewnętrzne Sosnowiec

Drzwi wewnętrzne dzielimy na: Rozwierane – najbardziej popularne i oferowane w największej gamie. Mogą być jedno- i dwuskrzydłowe. Co istotne – jednoskrzydłowe są lewe albo prawe. Przesuwne – jedno lub dwa skrzydła przesuwają się na szynie. Podwiesza się je na wózkach, w prowadnicy zamontowanej nad otworem drzwiowym. Po otwarciu drzwi wewnętrznych skrzydło zachodzi na ścianę, albo chowa się w ukrytej w niej kasecie.

Drzwi pokojowe Sosnowiec

Klasyczne lub nowoczesne, białe lakierowane lub z drewna bukowego, a może szare? Z elementami ze szkła lub aplikacjami ze stali nierdzewnej – nasza firma oferuje modne drzwi do pokoju idealnie dopasowane do aranżacji i stylu wnętrza.

Drzwi drewniane Sosnowiec

Drzwi zewnętrzne drewniane cieszą się bardzo dużą popularnością, dzięki dobrej izolacyjności akustycznej i termicznej. Produkowane są różnego gatunku drewna zarówno drzewa liściaste, jak i iglaste. Ich wadą jest wrażliwość na zmienne warunki pogodowe. Zmiany wilgotności powietrza mogą z czasem powodować odkształcenia, dlatego tak ważna w przypadku drzwi drewnianych jest ich impregnacja i zabiegi pielęgnacyjne. Ościeżnica może być z litego drewna, drewna klejonego trójwarstwowo lub stalowa. Wypełnienie drzwi pomiędzy płytami (płyty zwykłe drewniane) to pianka poliuretanowa , styropian lub płyta drewnopochodna. Stanowi to również ocieplenie drzwi. Po wypolerowaniu drzwi zewnętrzne drewniane są najczęściej impregnowane i lakierowane. Mogą być również oklejone drewnianym fornirem lub winylem.

Drzwi aluminiowe Sosnowiec

Drzwi zewnętrzne aluminiowe wykonane są z wielokomorowych profili. Mogą być one ocieplane za pomocą pianki poliuretanowej, wełny mineralnej, styropianu lub poliamidu. Mają bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Drzwi zewnętrzne aluminiowe cechują się dużą sztywnością, niestety nie są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykończenie powierzchni skrzydła i ościeżnic drzwi wewnętrznych wygląda bardzo estetycznie, malowane są proszkowo lub wykończone okleiną imitującą inny rodzaj materiału.

Drzwi szklane Sosnowiec

Drzwi otwierane szklane to klasyczne rozwiązanie dla drzwi w domu czy biurze. Montowane albo w futrynie albo wprost do ściany w zależności od możliwości. Drzwi szklane otwierane stanowią nowoczesną alternatywę dla pełnych drzwi bez przeszkleń. Dużą zaletą drzwi otwieranych jest możliwość wykonania każdego wymiaru.

Drzwi delta Sosnowiec

Drzwi wejściowe DELTA to przede wszystkim atestowane zamki i drzwi antywłamaniowe. Firma powstała w 1992 roku i od początku istnienia oferuje rozwiązania oferujące zwiększone bezpieczeństwo. Obecnie to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce producentów tego typu rozwiązań, w naszym salonie zaś dostępne jest kilkanaście modeli drzwi zewnętrznych, z którymi warto się zapoznać, jeśli są Państwo zainteresowani zwiększonym bezpieczeństwem. Oferta drzwi zewnętrznych DELTA jest dość charakterystyczna ze względu na minimalistyczny design – katowicki producent oferuje nam tradycyjne zdobienia w postaci żłobień lub modele w ogóle pozbawione jakichkolwiek ozdób, o surowym designie.

Drzwi kmt Sosnowiec

Specjalizujemy się w produkcji drzwi stalowych przeznaczonych dla budownictwa wielorodzinnego, jednorodzinnego oraz budynków użyteczności publicznej. Współpracujemy z dostawcami oferującymi tylko najlepsze materiały niezbędne do produkcji drzwi oraz montażu drzwi, co w konsekwencji daje produkt najwyższej jakości, który będzie służył Państwu przez wiele długich lat. Nasze wyroby dostępne są w sieci dystrybucji na terenie całego kraju. Współpracujemy z hurtowniami budowlanymi, salonami drzwi i okien oraz firmami monterskimi. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom odbiorców stworzyliśmy ofertę, w której znajdują się drzwi zarówno we wzorach tradycyjnych jak i nowoczesnych oraz dostosowane cenowo do zasobów Klienta.

Drzwi porta Sosnowiec

W naszej obszernej ofercie znajdziesz drzwi, które idealnie komponują się w każdą domową czy biurową przestrzeń i zapewnią łatwy montaż drzwi – dyskretnie współgrając z pozostałym wystrojem bądź stanowiąc dla niego ciekawy, wyrazisty kontrast. Niezależnie od tego, czy poszukujesz drzwi w stylu na wskroś nowoczesnym, klasycznym lub uniwersalnym, możesz wybierać wśród ogromnej ilości kolekcji, typów okleiny, a także kolorystyki. Jak na prawdziwych fachowców od drzwi przystało, wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i upodobaniom, oferując szeroki wachlarz profesjonalnych produktów z opcją montażu drzwi. Dajemy Ci również duży wybór w kwestii przeszklenia drzwi. Możesz wybrać modele bez żadnego przeszklenia, z przeszkleniem małym, średnim lub dużym, w zależności od tego, gdzie planujesz umieścić drzwi. Pamiętaj o tym, że to, jakie drzwi do danego wnętrza wybierzesz, będzie rzutowało bezpośrednio na jego odbiór.

Rodzaje drzwi

Zobacz, rodzaje drzwi, które mamy w ofercie

Drzwi

Zewnętrzne

Drzwi

Pokojowe

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!