Drzwi zewnętrzne Sosnowiec

Drzwi do domu, drzwi wejściowe, drzwi wewnątrz domu – do sypialni, do pokoju, łazienki… Wszystkie z nich mają jedną, podstawową funkcję, która polega na chronieniu wejścia do domu lub danego pomieszczenia. Powinny więc być zatem przede wszystkim trwałe i wysokiej jakości. Warto jednak również zadbać o to, by drzwi prezentowały się w danym miejscu estetycznie i pasowały do otoczenia. W naszej ofercie znajdziesz drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne dopasowane do Twoich potrzeb.

Salon sprzedaży

Sosnowiec

ul. Targowa 14
41-200 Sosnowiec

tel. 32 292 15 25
kom. 797 027 233

mail: sosnowiec@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre drzwi)

Na drzwi z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Drzwi wejściowe Sosnowiec

Drzwi wejściowe, które mamy w naszej ofercie są dostępne w wielu wersjach, dlatego łatwo dobrać idealnie dla siebie. Ważne w przypadku drzwi są wymiary. U nas znajdziesz odpowiednie drzwi wejściowe do swojego domu. W ofercie mamy także drzwi z wielu materiałów, a wśród nich np. płyta MDF, metal czy drewno. Drzwi takie mogą mieć różny stopień ochrony przeciwwłamaniowej. W przypadku modeli wejściowych o ten parametr zdecydowanie warto się zatroszczyć.

Drzwi wewnętrzne Sosnowiec

Drzwi wewnętrzne to istotna kwestia w każdym mieszkaniu i domu wolnostojącym. Drzwi zawsze mocno wpływają na to, jak prezentuje się cały wystrój wnętrza. Nasza oferta jest szeroka. Można wybrać spośród klasycznych, rozwieranych drzwi lub zdecydować się na wersję rozsuwaną, jednoskrzydłową lub dwuskrzydłową. Wybór zależy od oczekiwań i gustu. Warto jednak brać pod uwagę także dostępne miejsce. Niewielkie przestrzenie, np. kawalerki to świetny punkt dla drzwi rozsuwanych.

Drzwi pokojowe Sosnowiec

Najczęściej drzwi dobieramy tak, by pasowały one do wystroju wnętrza. Źle dobrane mogą sprawić, że wnętrze nie będzie prezentować się tak dobrze, jak mogłoby wyglądać. Z tego względu w naszej ofercie są produkty, które wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale także estetyka. Na pewno więc każdy znajdzie tu drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne idealnie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań.

Drzwi drewniane Sosnowiec

Drewniane drzwi to prawdziwa klasyka. Takie modele są bardzo eleganckie i ponadczasowe. Drewno to trwały materiał. Wyróżnia się ono również wysoką wytrzymałością. Drzwi drewniane, poza estetycznym wyglądem, charakteryzuje również świetna izolacyjność akustyczna, a także i termiczna. Należy jednak przy tym pamiętać, że wybierając drzwi drewniane na drzwi zewnętrzne, dobrze jest wcześniej odpowiednio je zaimpregnować. To ważne dlatego, że drewno jest dość wrażliwe na czynniki zewnętrzne. Drzwi takie sprawdzą się w roli drzwi wewnętrznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy drzwi najwyższej jakości.

Drzwi aluminiowe Sosnowiec

Drzwi aluminiowe są lekkie, sztywne, jednak przy tym mniej odporne na uszkodzenia. Wyróżniają się jednak wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, co ma znaczenie w przypadku używania ich jako zewnętrzne. Będą więc przez długi czas prezentować się efektownie, jedynie w przypadku poprawnego montażu drzwi.

Drzwi szklane Sosnowiec

Drzwi szklane to rozwiązanie często wykorzystywane na przykład w przestrzeniach biurowych. Prezentują się elegancko, a także estetycznie. Stanowią swego rodzaju połączenie klasyki i nowoczesności. Aby takie drzwi w pełni funkcjonalne, trzeba zadbać, aby szkło było odpowiednio wysokiej jakości.

Drzwi Delta Sosnowiec

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, drzwi Delta to rozwiązanie dla Ciebie. Jest to uznany producent zamków antywłamaniowych. Wybierając drzwi Delta zyskujesz więc pewność, że Twoje mieszkanie będzie bezpieczne i dobrze chronione przed potencjalnymi wizytami włamywaczy. Ważny jest też odpowiedni montaż drzwi.

Drzwi kmt Sosnowiec

Drzwi stalowe przygotowuje się z ocynkowanej stali. Aby wyglądały bardziej atrakcyjnie, można dobrać do nich okleinę, mogą dzięki temu imitować na przykład drzwi drewniane. Nie ma tu jednak konieczności dbania się o impregnację oraz zabezpieczanie drzwi przed czynnikami zewnętrznymi, tak jak ma to miejsce w przypadku drzwi drewnianych. Drzwi stalowe są ciężkie i bardzo dobrze zabezpieczają dom, choć ważny jest tu także poprawny montaż drzwi.

Drzwi Porta Sosnowiec

Nowoczesne czy klasyczne? Bez względu na to, jakie masz oczekiwania, w naszej ofercie znajdziesz produkty odpowiednie dla siebie. Proponujemy klientom wiele rodzajów drzwi, które będą pasować do każdego mieszkania i domu. Pozwolą stworzyć estetyczną przestrzeń. Postaw na profesjonalny montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Rodzaje drzwi

Zobacz, rodzaje drzwi, które mamy w ofercie

Drzwi Zewnetrzne

Drzwi

Zewnętrzne

Drzwi Pokojowe

Drzwi

Pokojowe

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!