Rodzaje drzwi Tychy

Drzwi do domu, do mieszkania, wewnątrz domu – do sypialni, pokoju, łazienki… Mają podstawową funkcję, która polega na chronieniu wejścia do domu czy do konkretnego pomieszczenia. Powinny więc być trwałe i wysokiej jakości. Pełnią one jednak także funkcję estetyczną. Nierzadko przecież drzwi wewnętrzne dobieramy tak, aby pasowały do wystroju wnętrza. Źle dopasowane mogą sprawić, że cały wystrój nie będzie prezentować się tak dobrze, jak byśmy chcieli. Dlatego w naszej ofercie dostępne są produkty nie tylko wysokiej jakości, ale również estetyczne. Z pewnością każdy znajdzie w Tychach drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne idealne dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre drzwi)

Na drzwi z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Drzwi Zewnetrzne

Drzwi

Zewnętrzne

Drzwi Pokojowe

Drzwi

Pokojowe

Rodzaje drzwi

Zobacz, rodzaje drzwi, które mamy w ofercie

Powszechnie wiadomo, że nie ma domu bez solidnych drzwi. Mają one za zadanie ochraniać mieszkańców przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz niepożądanymi gośćmi, którzy mogliby chcieć dokonać rabunku lub naruszyć naszą przestrzeń osobistą. Zarówno drzwi zewnętrzne, jak i drzwi wewnętrzne powinny być solidne i izolować przestrzenie, dla których są swoistym portalem.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne Tychy

Obecnie działanie drzwi nie opiera się na jednym zamku, który trzyma je tylko w jednym miejscu. Nowoczesne drzwi zewnętrzne są konstruowane tak, by zapewnić ochronę przed włamaniem. Ich system zabezpieczeń biegnie po całości drzwi, co można usłyszeć przekręcając kluczyk. Oczywiście, drzwi wewnętrzne mogą być również oparte na tym systemie zabezpieczeń – na przykład gdy chcesz wprawić je do swojego biura lub innego miejsca, gdzie nie może dostać się nikt niepożądany. Z zewnątrz istnieje jednak znacznie więcej niebezpieczeństw i to z tego powodu tego typu drzwi są tak dobrze zabezpieczane. Rosnąca z roku na rok liczba włamań nie sprzyja wzajemnemu zaufaniu, dlatego warto postarać się o solidne drzwi antywłamaniowe. Jeśli zaś chodzi o możliwość włamań, rekomendujemy także antywłamaniowe rolety zewnętrzne, które skutecznie ochronią dom przed drobnymi złodziejami.

Zakup drzwi na wymiar Tychy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że różne projekty mają różne wymagania, dlatego też oferujemy zakup drzwi na wymiar, które doskonale wpasują się w projekt Twojego domu. Oczywiście, oferujemy bezpłatny pomiar wraz z konsultacjami i doradztwem, by spełniały one swoją funkcję jak najdłużej. Najczęściej problem z pomiarem sprawiają zewnętrzne drzwi, ponieważ budynek z zewnątrz najbardziej pracuje, a nowoczesne drzwi zewnętrzne muszą spełniać swoją rolę, pomimo zmian pór roku. Jesteśmy solidną firmą, dlatego dajemy gwarancję na długie lata i reagujemy w razie usterek lub osiadania drzwi.

Pasywne drzwi Tychy

Obecnie większość drzwi zewnętrznych stanowią drzwi pasywne. Są one skonstruowane tak, by zminimalizować utratę ciepła w środku lub całkowicie ją zniwelować. Zakup takich drzwi jest więc wyzwaniem nie tylko z punktu widzenia przeliczenia jakości na koszty, ale także trzeba mieć na uwadze ich funkcjonalność. Zapoznaj się z naszą ofertą drzwi oraz okien i zdecyduj, które z nich najlepiej wpasują się do Twojego domu. Nie musisz się martwić montażem. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni i robimy to w ramach zakresu usług.

Drzwi wewnętrzne Tychy

Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne, to nierzadko jest to trudniejszy problem, niż gdyby to miały być zewnętrzne drzwi. Dzieje się tak dlatego, że możliwości projektowe domu z zewnątrz są w stosunku do wnętrz dość ograniczone i łatwiej jest coś dopasować z puli. Gdy z kolei wybieramy drzwi wewnętrzne, należy wziąć pod uwagę wysokość ścian, szerokość otworów na drzwi, kolory dominujące we wnętrzach oraz ogólny styl urządzania. Inaczej będą prezentować się drzwi wewnętrzne tradycyjne i retro, a inaczej całkowicie nowoczesne. Z myślą o osobach, które nie potrafią zdecydować się na konkretny model mamy ekipę specjalistów, która pozostaje do Twojej dyspozycji w godzinach funkcjonowania sklepu.

Drzwi montaż Tychy

Zainstalowanie drzwi w odpowiednim miejscu, szczególnie zewnętrznych, nie jest takie proste, dlatego warto zwrócić się do nas także z montażem drzwi. Wykonujemy bezpłatny pomiar, sprowadzamy i instalujemy drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne we właściwym dla nich miejscu. Ponadto dajemy gwarancję jakości dla naszych partnerów biznesowych oraz klientów detalicznych. Montaż odbywa się w sposób nieinwazyjny dla reszty elewacji domu.

Drzwi nowoczesne Tychy

Drzwi nowoczesne powinny spełniać kilka kryteriów, ale przede wszystkim zapewniać ochronę przed pogodą i rabunkami oraz ogólnie poczucie bezpieczeństwa. Z nami przestaniesz się bać o swój dobytek.

Proponujemy naszym klientom bezpłatny pomiar oraz konsultacje doradcze w kwestii dopasowania drzwi zewnętrznych oraz okien i bram.

Zapoznaj się z naszą ofertą i kup drzwi oraz okna , które pozostaną z Tobą na długie lata.

Masz firmę? Dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów biznesowych, którzy współpracują z nami już od ponad dwudziestu lat.

Sprawdź także: Drzwi Katowice, bramy garażowe Tychy

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!