Rodzaje drzwi Tychy

Drzwi do domu, do mieszkania, wewnątrz domu – do sypialni, pokoju, łazienki… Mają podstawową funkcję, która polega na chronieniu wejścia do domu czy do konkretnego pomieszczenia. Powinny więc być trwałe i wysokiej jakości. Pełnią one jednak także funkcję estetyczną. Nierzadko przecież drzwi wewnętrzne dobieramy tak, aby pasowały do wystroju wnętrza. Źle dopasowane mogą sprawić, że cały wystrój nie będzie prezentować się tak dobrze, jak byśmy chcieli. Dlatego w naszej ofercie dostępne są produkty nie tylko wysokiej jakości, ale również estetyczne. Z pewnością każdy znajdzie w Tychach drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne idealne dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre drzwi)

Na drzwi z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Drzwi zewnętrzne Tychy

Drzwi zewnętrzne to jeden z ważniejszych elementów domu. To właśnie one w dużej mierze odpowiadają za to, jak prezentuje się budynek. To w pewnym sensie jego wizytówka. Dlatego warto zadbać, aby drzwi te były jak najlepiej dopasowane do otoczenia domu, ale i samego budynku. Wtedy całość będzie się prezentować świetnie i z pewnością zaskoczy pozytywnie każdego gościa. Jednak estetyka to nie jest jedyna kwestia, o której trzeba pamiętać. Istotne jest również, aby drzwi wejściowe były bezpieczne. W końcu chronią wejścia do domu, powinny więc wyróżniać się wysoką jakością i zapewniać odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Drzwi wewnętrzne Tychy

Drzwi wewnętrzne to również bardzo ważna kwestia w każdym mieszkaniu czy domku jednorodzinnym. Drzwi takie w dużej mierze wpływają na to, jak prezentuje się wystrój wnętrza – drzwi są dużym elementem, który jest dość widoczny i dlatego ma wpływ na estetykę. Można wybrać spośród klasycznych, rozwieranych drzwi lub zdecydować się na wersję rozsuwaną, jednoskrzydłową lub też dwuskrzydłową. Wszystko zależy od oczekiwań, ale również od miejsca. Małe przestrzenie, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca, to doskonały punkt dla drzwi rozsuwanych. To rozwiązanie wygodne, które świetnie sprawdza się w małych mieszkaniach i pomaga zaoszczędzić wiele miejsca. Wpływa to też na komfort użytkowania.

Drzwi wejściowe Tychy

Drzwi wejściowe dostępne w naszej ofercie są dostępne w wielu wariantach. Istotny jest oczywiście rozmiar. U nas na pewno dobierzesz idealne drzwi wejściowe do swojego domu. Dostępne są także różne materiały, takie jak np. płyta MDF, metal czy drewno. Mogą one mieć różny stopień ochrony przeciwwłamaniowej, co jest ważną kwestią w przypadku drzwi prowadzących do domu. Warto zadbać o bezpieczeństwo.

Drzwi drewniane Tychy

Drewniane drzwi są bardzo eleganckie i ponadczasowe. Drewno to również materiał trwały, który z pewnością wyróżnia się doskonałą wytrzymałością. Drzwi drewniane wyróżniają się, poza estetycznym wyglądem, także doskonałą izolacyjnością zarówno akustyczną, jak i termiczną. Trzeba jednak pamiętać, że wybierając drzwi drewniane na drzwi zewnętrzne, trzeba je odpowiednio zaimpregnować. Chodzi o to, że drewno jest dość wrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego wymaga odpowiednich zabezpieczeń, aby przez długi czas wyglądało dobrze.

Drzwi stalowe Tychy

Drzwi stalowe wykonuje się z ocynkowanej stali. Można dobrać do nich okleinę, aby imitowały drzwi drewniane, jednak bez konieczności troszczenia się o impregnację oraz odpowiednie zabezpieczanie tak jak w przypadku drzwi drewnianych. Drzwi stalowe są ciężkie i bardzo dobrze zabezpieczają dom.

Drzwi aluminiowe Tychy

Drzwi aluminiowe są lekkie, sztywne, niestety nieco niej odporne na uszkodzenia. Wyróżniają się jednak wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, a także na uszkodzenia. Będą więc bardzo trwałe i przez długi czas prezentować się efektownie.

Drzwi porta Tychy

Nowoczesne czy klasyczne? Niezależnie od tego, jakie masz oczekiwania, w naszej ofercie znajdziesz produkty idealne dla siebie. Oferujemy wiele modeli drzwi, które będą pasować do każdego mieszkania i domu. Pozwolą stworzyć estetyczną i bezpieczną przestrzeń. Całości dopełni fachowy montaż drzwi.

Drzwi delta Tychy

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, drzwi Delta to rozwiązanie dla Ciebie. To uznany producent rozwiązań zamków antywłamaniowych. Wybierając drzwi tego typu masz pewność, że Twoje mieszkanie będzie całkowicie bezpieczne. Zamów profesjonalny montaż drzwi.

Rodzaje drzwi

Zobacz, rodzaje drzwi, które mamy w ofercie

Drzwi Zewnetrzne

Drzwi

Zewnętrzne

Drzwi Pokojowe

Drzwi

Pokojowe

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!