Okna Jaworzno – jakie wybrać?

Okna nie każdemu wydają się ważną kwestią. Są, ponieważ muszą zostać zamontowane w domu czy mieszkaniu. Z drugiej strony jednak to właśnie one pozwalają oglądać zachody słońca, płatki śniegu czy dojrzeć kuriera z paczką przed tym, jak zadzwoni do drzwi. Dodatkowo większe okna sprawiają, że do mieszkania wpada wiele światła, co wprowadza przyjemny klimat do wnętrza. Zastanawiasz się, jakie okna będą najlepsze w Twoim przypadku? Poznaj naszą ofertę. Mamy doświadczenie w branży i zawsze staramy się, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów. Okna, które oferujemy, wyróżnia najwyższa jakość wykonania, jak również estetyczne wykończenie. Duży wybór produktów sprawia, że każdy klient znajdzie u nas najlepsze okna dla siebie.

Salon sprzedaży

Jaworzno

ul. Grunwaldzka 107
43-603 Jaworzno

tel: 32 616 62 30
kom. 797 027 230

mail: jaworzno@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre okna)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Okna PCV Jaworzno

Okna plastikowe, czyli popularne okna PCV to najczęściej dziś wybierany rodzaj okien. Nie ma w tym nic dziwnego. Okna plastikowe, przy atrakcyjnej cenie, cechują się też wysoką jakością wykonania, a także świetnymi parametrami technicznymi. Warto wymienić tu między innymi wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych: słońca, wiatru, deszczu, śniegu i mrozu. Okna PCV mogą być użytkowane bez żadnych problemów nawet przez 40 lat. Jest to więc inwestycja długoterminowa – jedyne, co należy robić, to co pewien czas odpowiednio regulować okna, by zachowały szczelność. Zaawansowana konserwacja nie jest wymagana, aby okna PCV świetnie służyły.

Modele PCV wyróżniają się świetnym stopniem szczelności. Są one rozwiązaniem ekonomicznym, a także estetycznym. Okna PCV są ładne i uniwersalne, dzięki czemu pasują wszędzie.

Okna drewniane Jaworzno

Okna drewniane sprawdzą się w wielu domach. Prezentują się elegancko i efektownie. Warto też pamiętać, że drewno jest materiałem ponadczasowym i trwałym. Decydując się na okna drewniane nie trzeba więc martwić się o ich szczelność. Warto jednak zwracać uwagę na jakość wykonania. Ramy okien drewnianych tworzy się z wysokogatunkowego surowca. Wyróżnia się ono trwałością i wytrzymałością. Pozostałe elementy okien są wykonywane z takich samych materiałów, jak w przypadku innych rodzajów. Dzięki temu okna drewniane zapewniają świetną szczelność, trwałość i prezentują się estetycznie we wnętrzu.

Do produkcji okien drewnianych używane jest drewno oznaczone certyfikatem Forest Stewardship Council. To materiał odpowiednio przygotowany i wyróżniający się wysoką wytrzymałością. Najczęściej wykorzystywane jest drewno sosnowe, przede wszystkim za sprawą jego atrakcyjnej ceny i dobrej dostępności. Popularne jest także drewno dębowe.

Okna aluminiowe Jaworzno

Okna aluminiowe są stworzone dla osób, które wolą w swoim domu kształty nieco inne niż klasyczne prostokąty. Z uwagi na właściwości aluminium, które jest łatwe w formowaniu, można wykonać z niego okna o różnych kształtach. Okna aluminiowe da się więc dopasować do oczekiwań klienta. Z aluminium powstają okna prostokątne, kwadratowe i okrągłe, jak również efektowne okna łukowe. Często z aluminium produkuje się świetliki dachowe. Okna aluminiowe są wytrzymałe i odporne, mogą służyć świetnie przez długi czas.

Okna PCV montaż Jaworzno

Montaż okien PCV jest ważny dla ich trwałości i szczelności. Aby zapobiec problemom, warto zadbać o profesjonalne podejście do montażu. Wiele problemów, między innymi ze szczelnością, powstaje wskutek błędnego montażu. Ten etap jest bardzo ważny i nie wolno go lekceważyć.

Okna drewniane montaż Jaworzno

Profesjonalnie wykonane okna wysokiej jakości to połowa sukcesu. Aby były one szczelne i trwałe, powinny także zostać w odpowiedni sposób zamontowane. To pozwoli uniknąć ewentualnych kłopotów w przyszłości. Można wykonać montaż w sposób warstwowy lub w ociepleniu. Pozwala to osiągnąć redukcję strat ciepła we wnętrzu, a także ograniczyć występowanie mostków termicznych wokół okien.

Montaż okien drewnianych, tak jak i montaż okien PCV, ma duże znaczenie dla trwałości okien oraz ich użytkowania. Najlepiej, jeśli montażem zajmą się fachowcy, którzy dobrze wiedzą co zrobić, aby zapewnić szczelność i zapobiec stratom termicznym w domu. Profesjonalnie zamontowane okna to gwarancja trwałości na wiele lat.

Sprawdź nasze okna, drzwi, rolety, poznaj całą ofertę.

Produceni

Zobacz, których producentów okna mamy w swojej ofercie

Okna Pcv Veka

Okna PCV

Veka

Okna Pcv Trocal

Okna PCV

Trocal

Okna Pcv Brugmann

Okna PCV

Brugmann

Okna Pcv Ovlo

Okna PCV

Ovlo

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!