Rolety zewnętrzne Mysłowice

Dzięki funkcjonalności rolet zewnętrznych stanowią one integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. Są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Rolety okienne zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach.

Salon sprzedaży

Mysłowice

Rynek 26
41-400 Mysłowice

tel: 32 348 38 26
kom. 797 027 214

mail: myslowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre rolety)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Rolety zewnętrzne elektryczne Mysłowice

Przyszłościowe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, przede wszystkim, dostrzegamy przez pryzmat technologicznych nowinek. Te najczęściej ukrywają się pod postacią smartfonów, inteligentnych komputerów, pralek i innych urządzeń przeznaczonych do użytku codziennego. Mimo wszystko funkcjonalność niejedno imię ma. Zewnętrzne rolety elektryczne czy potocznie nazywane „na pilota” są tego idealnym potwierdzeniem! Mają bardzo wiele zalet, dlatego też nie wahaj się i wykorzystaj ich moc w domowej przestrzeni.

Rolety zewnętrzne podtynkowe Mysłowice

Rolety podtynkowe (do zabudowy) to system możliwy do zastosowania również w istniejącym budownictwie w trakcie modernizacji lub przy wymianie okien. Uniwersalność zastosowań systemu podtynkowego podkreśla, że roletę możemy dopasować do każdej elewacji lub fasady.

Rolety zewnętrzne natynkowe Mysłowice

Zewnętrzne rolety natynkowe są najpopularniejszym systemem rolet stosowanym na naszym rynku. Swoją popularność zawdzięczają niezwykłej uniwersalności zastosowań oraz wysokim walorom estetycznym. Zewnętrzne rolety w systemie natynkowym przeznaczone są do stosowania tak w nowych, jak i również w już istniejących budynkach.

Rolety wewnętrzne Mysłowice

Popularne rolety „dzień noc” mają dobrze przemyślaną konstrukcję, dzięki czemu korzystanie z nich jest tak wygodne. Produkty składają się z podwójnych pasów zawierających identyczne przezroczyste i zasłaniające pasy tkaniny dzień noc zamocowane na specjalnym wałku. Konstrukcja jest sterowana mechanizmem łańcuszkowym. Po ustawieniu przezroczystych pasków naprzeciwko siebie, będzie można wypełnić pomieszczenie światłem, po przesunięciu ciemniejszej tkaniny przyjemnie można odpocząć od palącego słońca.

Ponadto, przesuwając różne paski do pozycji pośredniej, można dostosować stopień podświetlenia wnętrza do swojego gustu. W przypadku rolet wewnętrznych „dzień noc” można samodzielnie regulować ilość światła w pomieszczeniu nie tylko w trybach jasnym i ciemnym, ale także tworzyć relaksujący półmrok.

Rolety materiałowe Mysłowice

Rolety materiałowe to wewnętrzne osłony okienne, które doskonale będą pasować do okien PCV, drewnianych i aluminiowych. Zapewnią one idealną ochronę przed nadmiernym wnikaniem promieni słonecznych do wnętrz, zagwarantują poczucie prywatności i staną się piękną ozdobą okna.

Rodzaje rolet

Zobacz, rodzaje rolet, które mamy w ofercie

Rolety

Rolety zewnętrzne

Rolety

Rolety materiałowe wewnętrzne

Moskitiery

Moskitiery

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!