Okna Mysłowice – jakie wybrać?

Czy okna to rzeczywiście tak ważny element domu? Wiele osób sądzi, że po prostu są, ponieważ muszą zostać zamontowane. Z drugiej strony to okna pozwalają podziwiać zachody słońca, oglądać padający śnieg czy spostrzec kuriera z przesyłką jeszcze zanim zadzwoni do drzwi. Dodatkowo duże okna sprawiają, że do wnętrza wpada pełno światła, a to czyni bardzo przyjemny klimat w środku. Zastanawiasz się, jakie okna będą najlepsze do Twojego domu czy mieszkania? Poznaj naszą ofertę. Mamy doświadczenie w branży i zawsze dokładamy starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów. Okna, które posiadamy w ofercie, wyróżniają się świetną jakością wykonania, a także estetycznym wyglądem i wykończeniem z dbałością o szczegóły. Duży wybór produktów sprawia, że każdy klient znajdzie u nas to, co będzie dla niego idealne.

Salon sprzedaży

Mysłowice

Rynek 26
41-400 Mysłowice

tel: 32 348 38 26
kom. 797 027 214

mail: myslowice@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre okna)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Okna PCV Mysłowice

Okna plastikowe, czyli okna PCV to obecnie jeden z najpopularniejszych typów okien. Ten fakt wcale nie dziwi. Okna plastikowe (i drzwi zewnętrzne) mają wiele zalet. Cechuje je atrakcyjna cena, wysoka jakość, jak również świetne parametry techniczne. Okna te wykazują między innymi wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych: słońca, wiatru, deszczu, śniegu i mrozu. Okna PCV mogą być eksploatowane bez przeszkód długo nawet przez 40 lat. Jest to więc inwestycja długoterminowa przy niewielkim wysiłku. Trzeba jedynie co pewien czas odpowiednio regulować okna, by zachowały szczelność. Zaawansowana konserwacja nie jest tu potrzebna.

Modele PCV (okna i drzwi zewnętrzne) wyróżniają się wysokim stopniem szczelności. Są one rozwiązaniem ekonomicznym, a także przy tym efektownym. Okna PCV są estetyczne i uniwersalne.

Okna drewniane Mysłowice

Okna drewniane świetnie wyglądają w wielu domach. Prezentują się elegancko i klasycznie. Dodatkowo trzeba pamiętać, że drewno jest materiałem ponadczasowym i trwałym. Wybierając do swojego domu okna drewniane nie trzeba martwić się o ich szczelność. Dobrze natomiast zwracać uwagę na jakość wykonania. Ramy okien drewnianych tworzy się z wysokogatunkowego surowca, który cechuje się trwałością i wytrzymałością. Pozostałe elementy okien są wykonywane z takich samych materiałów, jak w przypadku innych modeli. Dzięki temu okna drewniane (i drzwi zewnętrzne) zapewniają wysoką szczelność, trwałość i prezentują się estetycznie we wnętrzu.

Do produkcji okien drewnianych wykorzystywane jest drewno oznaczone certyfikatem Forest Stewardship Council. To materiał odpowiednio przygotowany i wyróżniający się wysoką wytrzymałością. Najczęściej do okien i drzwi używa się drewna sosnowego, głównie w związku z jego atrakcyjną ceną i dobrą dostępnością. Popularne jest także drewno dębowe.

Okna aluminiowe Mysłowice

Okna aluminiowe są idealnym wyborem dla osób, które chcą w swoim domu kształty nieco inne niż klasyczne prostokąty. Z uwagi na łatwość aluminium w formowaniu, można wykonać z niego okna o różnych kształtach. Okna aluminiowe da się zatem idealnie dopasować do oczekiwań klienta. Z aluminium powstają okna prostokątne, kwadratowe i okrągłe, a także niezwykle efektowne okna łukowe. Często z aluminium produkuje się świetliki dachowe. Okna aluminiowe są wytrzymałe i odporne, mogą służyć świetnie przez długi czas.

Okna PCV montaż Mysłowice

Montaż okien PCV jest ważny dla ich trwałości i szczelności. Aby z góry zminimalizować ryzyko problemów, warto zadbać o profesjonalne podejście do montażu. Wiele problemów, między innymi ze szczelnością, jest następstwem błędnego montażu okien i drzwi. Ten etap jest bardzo ważny i nie wolno go lekceważyć.

Profesjonalnie wykonane okna odpowiedniej jakości to połowa sukcesu. Aby były one całkowicie szczelne i trwałe, powinny także zostać fachowo zamontowane. To pozwoli uniknąć ewentualnych problemów w przyszłości. Można wykonać montaż w sposób warstwowy lub w ociepleniu. Pozwala to na redukcję strat ciepła we wnętrzu, a także ogranicza występowanie mostków termicznych wokół okien i drzwi.

Montaż okien drewnianych, tak jak i montaż okien PCV, ma duże znaczenie dla trwałości okien oraz ich użytkowania. Najlepiej, jeśli montażem zajmą się fachowcy, którzy dobrze wiedzą co zrobić, aby zapewnić szczelność i zapobiec stratom termicznym w domu. Profesjonalnie zamontowane okna to gwarancja trwałości na wiele lat. Poznaj naszą ofertę: okna, drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne i wewnętrzne.

Produceni

Zobacz, których producentów okna mamy w swojej ofercie

Okna Pcv Veka

Okna PCV

Veka

Okna Pcv Trocal

Okna PCV

Trocal

Okna Pcv Brugmann

Okna PCV

Brugmann

Okna Pcv Ovlo

Okna PCV

Ovlo

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!