Rolety wewnętrzne Tychy

Rolety wewnętrzne w naszym sklepie typu “dzień/noc” to doskonały produkt najwyższej jakości. Składają się z podwójnych pasów zawierających identyczne przezroczyste i zasłaniające pasy tkaniny. W przypadku rolet wewnętrznych można samodzielnie regulować ilość światła w pomieszczeniu nie tylko w trybach jasnym i ciemnym, ale także tworzyć relaksujący półmrok.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre rolety)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Rolety wewnętrzne Tychy

Konstrukcja rolet wewnętrznych jest bardzo przemyślana. Sterowana jest mechanizmem łańcuszkowym i po ustawieniu przezroczystych pasów naprzeciwko siebie, można swobodnie rozszerzać lub ograniczać dostęp do światła w pomieszczeniu. Ciemniejsza tkanina zapewni nam przyjemny odpoczynek od palącego słońca, szczególnie w lecie. W przypadku rolet wewnętrznych możemy swobodnie regulować ilość światła w mieszkaniu/domu/biurze, tworząc klimatyczny półmrok lub idealną ciemność do wieczornego relaksu.

Rolety materiałowe Tychy

Rolety materiałowe w naszym sklepie to osłony okienne od wewnątrz. Doskonale sprawdzą się z oknami PCV, oknami drewnianymi, oknami aluminiowymi. Rolety materiałowe zapewniają ochronę przed wnikaniem promieni słonecznych do wnętrza mieszkania, biura, czy domu. Gwarantują także poczucie bezpieczeństwa i są designerską ozdobą okna.

Rolety zewnętrzne Tychy

Rolety zewnętrzne to przyszłość w branży zasłon stolarki okiennej. Warto je mieć w swoim domu, dzięki temu można zadbać o komfortowy wypoczynek. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Rolety okienne zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach.

Rolety zewnętrzne elektryczne Tychy

Przyszłościowe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, przede wszystkim, dostrzegamy przez pryzmat technologicznych nowinek. Te najczęściej ukrywają się pod postacią smartfonów, inteligentnych komputerów, pralek i innych urządzeń przeznaczonych do użytku codziennego. Rolety zewnętrzne elektryczne to przyszłość w branży zasłon stolarki okiennej. Nazywane często roletami na pilota, mają bardzo wiele technologicznych zalet. Warto je mieć w swoim domu, dzięki temu można zadbać o komfortowy wypoczynek. 

Rolety zewnętrzne podtynkowe Tychy

Rolety zewnętrzne podtynkowe to doskonały system stosowany często do zabudowy w nowo budowanych budynkach. Zaletą konstrukcyjną rolet zewnętrznych jest przede wszystkim możliwość dopasowania skrzynki regulacyjnej rolet w elewację, dzięki czemu stanie się ona niewidoczna. Pokrywa rewizyjna, prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien, elewacji oraz fasady budynku. Rolety zewnętrzne od lat cieszą się dużym zapotrzebowaniem ze względu na ich świetną funkcjonalność, estetykę montażu i prosty montaż.

Rolety zewnętrzne natynkowe Tychy

Rolety zewnętrzne natynkowe to jeden z popularniejszych systemów osłony okien, stosowany na współczesnym rynku. Dlaczego cieszą się taką popularnością? Można stosować je uniwersalnie, pasują do każdego okna i wyglądają bardzo estetycznie. Rolety zewnętrzne natynkowe są przeznaczone do stosowania w nowych i istniejących budynkach.

Rodzaje rolet

Zobacz, rodzaje rolet, które mamy w ofercie

Rolety

Rolety zewnętrzne

Rolety

Rolety materiałowe wewnętrzne

Moskitiery

Moskitiery

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!