Rolety wewnętrzne Tychy

Rolety to idealne osłony okienne, które pozwalają chronić się przed rażącym słońcem, a także samodzielnie regulować ilość światła wpadającego do wnętrza. To również niezastąpiona rzecz, jeśli chce się zapewnić sobie nieco prywatności i zasłonić okna, aby uniknąć podglądania przez osoby w okolicy. Jedno jest pewne – rolety wewnętrzne warto mieć. Warto również postawić na najwyższą jakość wykonania. Do wyboru są różne rodzaje rolet, można łatwo dopasować kolor do wystroju wnętrza.

Salony sprzedaży

Tychy

ul. Mikołowska 202
43-100 Tychy

tel. 32 227 64 16
kom. 797 027 213

mail: termalux.tychy@gmail.com

ul. Harcerska 78
43-100 Tychy

tel. 32 328 23 76
kom. 797 027 234

mail: tychy@termalux.pl

Nasze gwarancje

Zobacz, co gwarantujemy naszym klientom

Bezpłatny pomiar

Bezpłatna wycena

Profesjonalny montaż

Bezpłatne doradztwo (jak wybrać dobre rolety)

Na okna z montażem 8% VAT (oszczędność ok.15%)

Atrakcyjne systemy ratalne

Rolety materiałowe Tychy

Jeśli chodzi o rolety materiałowe, ciekawym rozwiązaniem do domu i mieszkania są rolety dzień i noc. Takie rolety są wykonane w ciekawy sposób. Składają się z dwóch warstw materiału podzielonego na jasne i ciemne pasy. Aby całkowicie zaciemnić wnętrze, wystarczy przesunąć rolety dzień noc w domu tak, aby ciemne i jasne pasy nachodziły na siebie. Aby natomiast wpuścić światło, należy jedynie zmienić ustawienie pasów na dowolne – w ten sposób można sterować stopniem zaciemnienia i dopasowywać jasność do własnych preferencji. Warto jeszcze dodać, że takie rolety, poza funkcją użytkową, pełnią również funkcję dekoracyjną. Nie trzeba ich bowiem całkowicie podnosić, aby do mieszkania wpadło światło. Dzięki temu rolety w domu pozostają wciąż opuszczone i stanowią estetyczną, wysokiej jakości ozdobę okna, uzupełniając wystrój wnętrza.

Rolety zewnętrzne Tychy

Zewnętrzne rolety to bardzo ciekawe rozwiązanie. Ich montaż wymaga nieco więcej pracy niż zamontowanie rolet okiennych wewnętrznych, jednak efekt jest tego wart. Rolety takie zapewniają najlepszy efekt zaciemnienia. Można więc sprawić, że dzień zmieni się w noc. Dzięki temu łatwo ograniczyć promienie słoneczne wpadające do wnętrza. To sprawia, że w gorące, letnie miesiące dom nie nagrzewa się tak bardzo i o wiele łatwiej jest zachować w środku przyjemny i pożądany latem chłód. Co więcej, takie rolety pomagają także poprawić izolację termiczną w czasie zimy. Gdy na zewnątrz jest zimno, rolety zapobiegają utracie ciepła z budynku, co sprawia, że koszty ogrzewania stają się znacząco niższe. Trzeba też zauważyć, że dzięki roletom zewnętrznym można znacząco poprawić komfort akustyczny. Rolety sprawiają, że do mieszkania dociera o wiele mniej dźwięków i uciążliwych hałasów z zewnątrz. Mieszkanie jest więc świetnie wyciszone.

Rolety zewnętrzne elektryczne Tychy

W dzisiejszych czasach wiele jest nowoczesnych urządzeń, które znacząco ułatwiają nam życie. Chodzi tu o telefony komórkowe – smartfony, sprzęty elektroniczne, ale także domowe AGD czy RTV, którym można sterować za pomocą urządzeń mobilnych. Do grona sprzętów wygodnych w obsłudze dołączają również zewnętrzne rolety elektryczne. Zewnętrzne rolety wysokiej jakości mają wiele zalet. Jedną z nich jest łatwość w sterowaniu. Nie trzeba, jak w przypadku klasycznych rolet, podchodzić do każdej rolety i ręcznie ją opuszczać lub podnosić. Można zrobić to o wiele wygodniej dzięki sterowaniu elektronicznemu. To proces szybki i bardzo komfortowy.

Rolety zewnętrzne podtynkowe Tychy

Zewnętrzne rolety można zainstalować w taki sposób, aby nie tylko nie przeszkadzały, ale również tak, aby stanowiły ozdobę elewacji i całego otoczenia budynku. Zewnętrzne rolety podtynkowe są przeznaczone dla nowobudowanych domów. Takie rozwiązanie pozwala wbudować skrzynkę regulacyjną rolet w elewację. Dzięki temu zabiegowi staje się ona niewidoczna i, co za tym idzie, całość prezentuje się doskonale. Wszystkie widoczne części mogą być natomiast dopasowane do elewacji, aby wszystko razem dobrze się komponowało.

Rolety zewnętrzne natynkowe Tychy

Rolety zewnętrzne natynkowe są dziś bardzo popularne. Obecnie jest to system rolet stosowany najczęściej. Dlaczego tak jest? Ponieważ system ten jest bardzo uniwersalny. Można go stosować swobodnie na już istniejących domach, jak również w przypadku dopiero stawianych budynków. Rolety takie pasują do każdego okna i prezentują się doskonale. Można również tak dopasować kolorystykę elementów systemu, aby całość świetnie komponowała się z otoczeniem budynku oraz z elewacją.

Rolety zewnętrzne automatyczne Tychy

Rolety to idealne rozwiązanie w momencie, gdy chcemy zadbać o swoją prywatność. Dzięki automatycznym roletom zewnętrznym będzie to możliwe w skuteczny i bezproblemowy sposób. Jest to coś, co sprawdza się między innymi w przypadku domów, które mają wiele przeszkleń. Nie sposób nie wspomnieć tutaj również naturalnie o kwestii ochrony przed promieniami słonecznymi oraz przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Sterowanie pilotem to dodatkowy komfort, który doceni każdy, kto chce mieć w swoim domu wszystko co najlepsze.

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe Tychy

Ochrona własnego domu prywatnego przed włamaniami to bez wątpienia wciąż coś, na co należy zwracać niestety dużą uwagę. Brak odpowiednich zabezpieczeń może narażać nas na niepotrzebne straty, więc warto postawić na rozwiązania, które nas przed nimi uchronią. Zewnętrzne rolety antywłamaniowe to skuteczne zabezpieczenie naszego domu, które znacząco utrudni pracę potencjalnym włamywaczom. Poza funkcjami ochronnymi rolety tego typu również bardzo stylowo się prezentują i dzięki funkcjonalności i nowoczesnemu wyglądowi idealnie komponują się z całym domem.

Rolety zewnętrzne montaż Tychy

Wielu ludzi lubi łączyć ze sobą wygląd oraz funkcjonalność. W takim przypadku warto postawić na zewnętrzne rolety, dzięki którym Wasz dom nie tylko będzie się doskonale prezentował, ale również będzie odpowiednio zabezpieczony pod kątem prywatności. Szybki i bezproblemowy montaż rolet do domu sprawia, że każdy może cieszyć się ich wydajnością i designem. Każdego roku coraz więcej osób decyduje się na zewnętrzne rolety ze względu na ich właściwości użytkowe oraz uniwersalny wygląd, pasujący do każdej posiadłości.

Rodzaje rolet

Zobacz, rodzaje rolet, które mamy w ofercie

Rolety Zewnętrzne

Rolety

Rolety zewnętrzne

Rolety

Rolety materiałowe wewnętrzne

Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery

aktualne-promocje
zamow-bezplatny-pomiar
zapytaj-o-cene
zamow-darmowa-wycene

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!